Jump to content

Julia ( Ana / Lory ) Focoasa Sincai - 0720851921


bestfriend

Recommended Posts

@tottau vrei sa spui ca accepta sa faca sex si cu doi in acelasi timp , daca te cunoaste ? Daca da , ati reusit si doua scule la anal ? ;) Interesant , daca e cu prezervativ, sau voi tot fara preferati ?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Xtipu said:

@tottau vrei sa spui ca accepta sa faca sex si cu doi in acelasi timp , daca te cunoaste ? Daca da , ati reusit si doua scule la anal ? ;) Interesant , daca e cu prezervativ, sau voi tot fara preferati ?

Imi pare rau pt tine, dar nu am acceptat oferta, pt ca eu sunt timid: cand suntem 2 in pat (eu si o fata) suntem deja prea multi 😂 

Zicea ca avea primit 2 barbati impreuna, o data chiar si intr-o zi in care o vizitasem. Nu aveam cerut detalii, nu m-amintesc daca avea spus despre mai multi clienti in un singur rand. 

Oricum, am cunoscut-o vara trecuta, ultima intalnire a fost acum 6 luni.. nu mai stiu nimic de ea. Pot adauga, pt cei care reusesc sa fie primiti, sa nu creada nici un cuvant din ce spune ea si sa se bucure de momentul, pt ca nu stii daca si cand o vei mai vedea. Cei care au scris ca Bianca Coposu este nebuna (adevarat), si ca Alina milf mall vitan nu e ok cu creierul (putin adevarat), probabil ca nu au vizitat, sau, mai bine zis, nu s-au intors la aceasta fata

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

am tot încercat sa dau de ea, sa ma conving dacă e așa cum ziceți,dar nici o șansă,la nici o ora.....dacă reușiți sa dați de ea sau are vreun număr mai nou, vreau sa l aflu și eu,m ani pus de jar cu oralul Ala și nu doar...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bună ziua tuturor, 

Numărul de telefon "nu mai este valabil". Așa te anunță operatorul de telefonie mobilă când îl apelezi. Are cineva cunoștință de un alt număr la care ar putea fi găsită aceasta domniță?

Mulțumesc și sărbători fericite! 

Bună ziua tuturor, 

Numărul de telefon "nu mai este valabil". Așa te anunță operatorul de telefonie mobilă când îl apelezi. Are cineva cunoștință de un alt număr la care ar putea fi găsită aceasta domniță?

Mulțumesc și sărbători fericite! 

Link to comment
Share on other sites

La numarul asta 0720851921 inca primeste mesaje pe whatsapp si pti suna, darr nu a raspuns. Mai incerc si iti zic ce reusesc. Nu am fost la ea dar as vrea sa ajung.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Din ce am mai auzit de la cineva care mergea regulat la ea, ar avea ceva probleme de sanatate. Nu stiu detalii, sau alte informatii sau cand si daca va reveni. Asta e ce am auzit…

Link to comment
Share on other sites

O pasare mica mi-a spus ca a lucrat aprox 2 luni la bv decebal 14 (nu voi scrie restul adresei pentru ca nu se poate, oricum nici mai m-amintesc) acum aprox 2 luni. Momentan se pare ca nu lucreaza, cel putin nu la adrese cunoscute. Se pare ca avea o colega, deci daca gasesti o fata care lucreaza la acea adresa, poate stie ceva, daca tot e aceeasi colega. La sfarsitul primaverii trecuta chiar si-avea schimbat numarul personal.

„Julia-Lory-etc” imi spunea ca era un client care o vizita o ora in fiecare zi, chiar platind pretul intreg, dar nu mi-a spus niciodata care era secretul lui, cum putea fi primit zilnic, poate i-aducea cadouri speciale? Poate domnul Florin45? Daca citesti acest forum si vrei sa ne spui ceva... mie mi-a trecut cheful sa stau dupa ea, dar, dupa multe luni si sute de curve inutile, cadavre, tepare, muribunde, hoate, bune la nimic, daca ea ar aparea din nou, cel putin as pierde timp si energie cautand o fata care merita, si aoleu cat merita..

P.S. Nu garantez veridicitatea informatiilor raportate de terti

Link to comment
Share on other sites

Lucreaza bine mersi tot in zona Tineretului, a lucrat si intre Craciun si Revelion cand am i-am facut o vizita.

Despre prestatie s-a tot scris aici ...

Numarul nu este cel din titlu.O gasiti pe cel vechi pe wapp : 0720851921

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Julia ( Ana / Lory ) Focoasa Sincai - 0720851921

Chiar si asa , tot as mai baga o fisa la Ana. Dar numarul spus mai sus de colegul nu functioneaza. Am sunat si dupa 14 si nimic. Vreun privilegiat ne poate spune si alt numar de contact ? 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, sulamica said:

Doar ala este numarul , mesaj pe whatsapp si se rezolva.

Eu il gasesc deschis in fiecare zi dupa ora 13-14.

Deci zici ca dupa ora 13-14 i-ai trimis mesaj si ti-a raspuns?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...