Jump to content

Andreea- Mall Vitan 0727614815


Belladonna02
 Share

Recommended Posts

  • Root changed the title to Andreea- Mall Vitan 0727614815

Neata, dragii mei,

Saptamana asta sunt disponibilă in intervalul 10-21, pana vineri inclusiv. . 

Programarile se pot face telefonic sau pe whatsapp, neaparat cu cel puțin 2 ore inainte, confirmarea va rog sa o faceti cu o ora inainte. 

Vă mulțumesc si va aștept cu drag la mine! Pupici !💋💋💋

20221207_082114.jpg

20200116_150059.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Neata, dragilor,

Serviciile mele sunt urmatoarele :

1. Masaj profesional de relaxare, erotic-body cu finalizare prin tehnici de masaj- 250 lei - 75 min- una sau doua finalizari;

2. Masaj profesional de relaxare si companie intimă, sex o+n- 350 lei- 75 min- una sau doua finalizari;

3. Epilare cu ceară traditionala calda in zonele inghinal, interfesier și axile- cu hidratare la final- masaj erotic cu finalizare- 250 lei- 75 min- se pot epila si alte zone ale corpului- evident la alt pret, dar pt asta discutam. 

Vă multumesc pentru răbdarea de a fi citit..."pomelnicul"😘😘😀😀

Astăzi ultima programare este la ora 16:30.

Pupici, o zi frumoasă sa aveti!😘😘😘

20221025_151325.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dragii mei,

Săptămâna asta sunt disponibilă de luni pana vineri inclusiv, in intervalul 11-21(ora 19:30 este ultima programare). Sâmbătă și duminică nu sunt disponibilă. 

Vă pupăcesc si va aștept cu drag la mine!😘😘🤩

20211013_153025.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hello, dragii mei,

Serviciile mele :

1. Masaj profesional de relaxare, erotic- body cu finalizare prin tehnici de masaj - 250 lei- 75 min;

2. Masaj profesional de relaxare si companie intimă, sex o+n- 350 lei- 75 min;

3. Epilare cu ceara traditionala calda in zonele inghinal, interfesier si axile cu hidratare la final- 250 lei- 75 min.

Locația mea este în apropiere de Mall Vitan.

Va rog mult sa va faceti programare cu cel putin 2 ore inainte, evident cu o confirmare inainte cu o ora( programarile făcute cu câteva zile inainte sunt binevenite).

Sunt o tipa matura, discreta, cu vaste experiențe privind serviciile de mai sus.  Primesc doar domni manierati și cu bun simt! Asa ca daca habar nu ai sa porti un minim de conversatie cu mine, vei fi ignorat sau blocat. 

Am avut, am si voi avea de a face doar cu oameni de calitate!😘😘😘

Vă pupăcesc cu drag si vă aștept la mine!

Programul meu este in general in intervalul 11-21( asta înseamnă ca ultima programare poate fi la ora 19:30, max 20.

IMG-20180110-WA0046.thumb.jpg.5e15b8794c6a1e5caa874e5cd31d4f57.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

WOW! Felicitari fetei (vad ca e prezenta, scrie cot la cot cu noi)! Anu' asta n-am reusit sa-mi fac loc in iatac, am primit acelasi raspuns tras la indigo "azi oricum nu mai am nimic liber". Nici nu-mi pot inchipui ce pierd pentru ca nu zaresc nicio recenzie :) 

Link to comment
Share on other sites

Sincer ce Tarife percepe si cum se prezinta slabe sperante pentru dansa pe segmentul de varsta si targetul dorit aici.Dar este foarte tenace si s-ar putea sa ma insel asupra unor Useri

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 08.02.2023 at 16:13, papuasul said:

WOW! Felicitari fetei (vad ca e prezenta, scrie cot la cot cu noi)! Anu' asta n-am reusit sa-mi fac loc in iatac, am primit acelasi raspuns tras la indigo "azi oricum nu mai am nimic liber". Nici nu-mi pot inchipui ce pierd pentru ca nu zaresc nicio recenzie :) 

Wow! Pai, dragul meu, nu e rubrica de disponibilități? Si apoi, nu cred ca am sufocat privirile cu postari zilnice.🤔 

Imi pare rau daca nu ai reusit până acum sa vii la mine, daca raspund ca nu am nimic liber , păi sa stii ca asa e. Ca doar nu-s nebună sa refuz pe cineva. In plus, sunt convinsă ca stii ca lucrez in domeniul asta de ceva ani și e firesc sa am deja clientela formată, mai ales ca am ... paleta mare de servicii.

Daca ai binevoi sa iti faci programare din timp, cu mare drag ne-am si vedea.😘😘 Ca pierzi sau câștigi daca vii la mine, ramane de vazut!🥰

In privinta recenziilor.. ce sa spun, eu consider ca cea mai buna recenzie e faptul ca domnii revin la mine. Subiectul asta a fost dezbătut si...dincolo...nu spunem unde, ca nu e fair play. 🙈🙈

Te pup, sa ai o săptămână frumoasă!😘💋💋

On 08.02.2023 at 16:30, olivertwist said:

Sincer ce Tarife percepe si cum se prezinta slabe sperante pentru dansa pe segmentul de varsta si targetul dorit aici.Dar este foarte tenace si s-ar putea sa ma insel asupra unor Useri

Sincer, avand in vedere ca ședința cu mine dureaza 75 min, fara sa socotim conversația din momentul cand intri in casa mea si dusurile de rigoare, nu consider ca tarifele mele sunt mari. Sunt fix justificate pentru serviciile mele, care nu s puține deloc.

Mi-as dori intai sa ma vizitați si apoi sa lăsați comentarii care, of, of si iar of , sunt un pic răutăcioase uneori.

Asa ca, dragul meu, sigur s-ar putea sa te înșeli. 😘😘

Te pup, zi si saptamana frumoasa sa ai!😘😘💋💋💋

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Serviciile sunt urmatoarele:

1. Masaj profesional de relaxare, erotic- body cu finalizare prin tehnici de masaj- 250 lei-75 min;

2. Epilare cu ceara tradiționala calda, in zonele inghinal, interfesier și axile( sau alte zone ale corpului, respectiv: spate, picioare, piept- aici sunt alte preturi si va rog sa imi specificati la o eventuală programare), cu hidratare la final- 250 lei- 75 min. 

Ceara nu se refoloseste la primele zone menționate. 

Pt programarea oricarei din cele 2 variante va rog sa ma anunțați cu cel putin 2-3 ore inainte sau chiar cu cateva zile inainte. 

Vă pupăcesc si va aștept cu drag la mine!💋💋💋 Andreea 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello, dragii mei,

Săptămâna asta voi fi disponibila până vineri inclusiv în intervalul 11-20. Apoi ne revedem începând cu data de 18 aprilie.

Vă doresc să aveți un Paște Fericit alături de cei dragi sufletului vostru!😘😘

Pupici!💋💋💋 Andreea 

 

IMG-20180110-WA0010-2.jpg

2018-01-10 18.04.30.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neata, dragii mei,

Săptămâna asta sunt disponibilă de luni până vineri in intervalul 11-20(ora 18:30 este ultima programare).😘😘😘

Serviciile si tarifele sunt urmatoarele:

1. Masaj profesional de relaxare , erotic- body cu fin prin masaj- 250 lei-75 min;

2. Masaj profesional de relaxare cu fin sex o+n- 350 lei- 75 min;

3. Epilare cu ceară tradiționala calda in zonele inghinal, interfesier si axile cu hidratare la final(mas erotic)- 250 lei- 75 min( epilez si alte zone al corpului- brate, spate, abdomen- alt pret- discutam inainte in functie de zona dorita a fi epilata).

Va rog mult sa va faceti programare cu cel putin 3 ore inainte sau chiar cu o zi. Nu voi fi niciodată disponibila pt cei care... au ajuns in zona si vor rapid ceva 😉  

Sa aveti o zi si o saptamana excelente!💋💋

Vă pupăcesc si va aștept cu drag la mine!😘😘😘 Andreea

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...