Jump to content

(V) Raluca Rose, 0747457583, Mosilor X Eminescu


Slim
 Share

Recommended Posts

RALUCA, blonda, naturala, cu zambet senin, te astept pentru un masaj de relaxare profesional si companie intima de calitate (anal + 80 L). Compania mea te va energiza. Caut colega - 0737539588 ( 0737.539.588 )

 

Am fost la mandra acum ceva vreme, sa tot fie vreo 2-3 saptamani, incerc sa reproduc cat mai bine experienta.

 

Tarif: 120/h

 

Locatie: in zona pietei 1 Mai, pe o strada al carei nume nu-l mai retin, la casa, de preferat sa parcati inainte de a ajunge pe strada respectiva; gel de dus, prosop curat, draperii, muzica ambientala

 

Servicii: dupa cum reiese si din anunt, masaj de relaxare, oral (neprotejat, DT ), normal, anal, FK

 

Aspect fizic: 24 de ani, draguta la fata, ochi mari, undeva la 1.70, sani mari, destul de lasati, fund cam mare, fata e sa zicem putin voluptoasa, toata un zambet, prietenoasa, per total atitudine ok, pozele sunt reale

 

 

Am sunat pe la ora 10, amabila la telefon, stabilim o intalnire la 10:30, plec de acasa, primesc un mesaj cum ca nu ma mai poate primi la 10:30, pentru ca a incurcat nu stiu ce programari, dar ca as putea veni la 11:30 (mi s-a parut ok, avand in vedere ca mi s-a mai intamplat sa stabilesc o intalnire, sa bat jumatate de oras si cucoana sa aiba telefonul inchis sau pur si simplu sa nu-mi raspunda).

 

In fine, ajung, fac un dus, prosop curat, zambete, glumite, incepe cu un masaj de relaxare (banal, deloc profesional) dupa care trece la oral (ma intreaba daca vreau protejat sau ne), oralul ok, slow, cu DT se umple de saliva.

Incepem treaba, cu ea deasupra, miscari lente, FK, eu maresc putin ritmul, gemetele par reale, schimbam pozitii dupa pozitii, se implica, nu e genul de tipa absenta, si zambetul e nelipsit.

 

Trece ora (are un playlist de o ora), eu veneam dupa o noapte nedormita, nu reusesc sa termin, dar fata isi da interesul o ia la supt, fara succes insa, dupa care renunt, cred ca trecuse o ora si vreo 20 de minute. Merge la dus, merg si eu la dus mai stam putin de vorba, ii multumesc, ii las banii la sfarsit fara ca ea sa mi-i ceara.

 

In concluzie raport calitate pret bunicel, la banii astia nu prea am intalnit atitudine mai buna.

 

Bafta

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

post-3977-150392345291_thumb.jpg

post-3977-150392345295_thumb.jpg

post-3977-150392345296_thumb.jpg

post-3977-150392345299_thumb.jpg

post-3977-150392345301_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mamutul

    6

  • hemlock

    4

  • TomaDaniel

    4

  • raluca_rose

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut

 

Am fost si eu la domnisoara. Pozele sunt reale. Il completez pe colegul de mai sus si va zic ca locatia este pe strada clucerului, daca nu ati ghicit deja :) (Cred ca este un stabiliment destul de vechi acolo). O recenzie mai completa decat colegul slim, ar fi cam greu de facut. Prestatia este corecta, dar deloc spectaculoasa, oral DT , normal banal si mi se pare ca anal dar la alt pret. In locatie mai este cel putin o tipa.

Succes

Link to comment
Share on other sites

Am vizitat si m-am intors sa povestesc.

 

Doua randuri de scari de urcat pana la mansarda unei case din vecinatatea restaurantului piccolo mondo de pe clucerului. Atentie cand plecati, prima treapta in jos e neasteptat de inalta, era sa o iau pe scurtatura craci-in-sus. Apartamentul e mare, dar nu senzational, exista papuci si geluri de dus in baie, muzica relaxanta (fara sa fie eternul Buddha Bar), betisoare parfumate. Usa vecina e a unei firme de management de modele - tine-ti clientii aproape, si furnizorii si mai aproape.

 

Raluca mi s-a parut foarte tonica inca de la telefon - era in discutie, nu turuia pe automat, e haioasa si vrea sa fie placuta, pare plamadita din alt aluat decat media prestatoarelor din Bucuresti.

 

Nu arata senzational, dar pentru mine a fost atragatoare: e inalta (1.73-1.75), are sani mari (destul de lasati), solduri de femeie implinita, cateva (nu multe) kg in plus, iar la fata pare genul de colega putin tocilara, dar care iese la bere cu colegii, si pana la sfarsitul facultatii ii si fute pe cei mai multi dintre ei - un amestec de nevinovat cu bagabonteala. E curata si proaspat epilata; fumeaza.

 

Prestatia e ceea ce pentru mine a fost revelatia vizitei. Fata e foarte ascultatoare, si s-a dat peste cap sa ma faca sa ma simt bine. Am inceput cu DT fortat de mine, si la care a participat cu mare bucurie (bucuria mea, evident), a luat toata pula in gura, si si-a asezat barbia regulamentar pe coaie. Am chinuit-o asa vreo 10 minute fara sa aud proteste - mi-a placut maxim, pana la momentul in care m-am hotarat sa ii asediez pasarica. Se umezise foarte bine si era stramta, asa ca am avut ceva probleme in a imi tine ADN-ul in rezervor. Am reusit totusi, si am ajuns la tratatia de final sau fin-anal. Aici Raluca s-a comportat excelent, a scos un lubrefiant si m-a primit cu totul in curul ei extrem de curat si care pare a fi o zona erogena de rezistenta pentru nubila - mi-a asigurat un fundal (sic) sonor de Sandra Romain in timp ce ii faceam Armageddon din spate. A urmat un A2M meserias (la cererea mea totul, inclusiv oralul, a fost protejat), o noua repriza de DT si finalizarea in cauciucul din gura stimabilei.

 

Cu tot cu salamalecurile de final, am stat cam o ora si am lasat 200 RON la sfarsit, fara sa mi-i ceara Raluca. M-am simtit excelent, si sigur voi reveni. Recomand celor pentru care primeaza prestatia si conversatia plus un aspect agreabil si acceptabil, mai putin celor in cautare de miss sau fete cu fizic foarte tonifiat.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mda, am incercat sa ajung la domnita astazi insa, din pacate, se pare ca nu ma aflu tocmai intr-o perioada Zen. Am sunat-o in jurul orei 14 si am stabilit de comun acord sa ne vedem la ora 15 (mai aveam ceva treaba pe drum spre si zic numai bine, apuca fata sa se pregateasca). Am tinut cont de rugamintea ei de a o suna din nou cu 20 de minute inainte asa ca la 14:40 o sun din nou pentru a afla ca nu ma mai poate primi, ca are alta intalnire, ca a asteptat un semn de la mine (la dracu', trebuie sa fac cumva rost de ceva porumbei voiajori...). Nu si-a schimbat punctul de vedere desi eu unul m-am tinut de fagaduiala si am procedat cum a cerut in ce priveste sunatul. Poate am sa mai incerc sa ajung la ea. Sau poate nu. Ma mai gandesc, desi modul domnitei de a proceda nu este fix cel mai corect  >:(

Link to comment
Share on other sites

Domnilor, se pare ca evenimentul din 29 a fost generat de o nefericita combinatie intre vocea mea (care nu a inspirat suficienta siguranta) si temerile fapturii care, pare-se, a mai fost pacalita de alti indivizi mai mult sau mai putin seriosi. Am vizitat-o si, desi nu s-a produs vreun contact intre noi, am plecat de la ea mai multumit si mai linistit decat daca ar fi fost numai un simplu contact. Am facut un click emotional deosebit, am avut o senzatie foarte puternica de deja-vu si am stat de vorba cu Raluca ca si cu un prieten vechi si bun pe care l-as fi cunoscut-o de o viata. Raluca mi-a prezentat scuzele pentru incurcatura de vineri si am inteles-o, ca atare cataloghez situatia din 29 drept o trista aliniere a astrelor.

 

Mamutule, pot sa te intreb de ce nu ai patruns-o?Thx, Soarece.

 

Inca ma intreb acelasi lucru. Am sa recuperez. Pentru putin. :)

 

M.

Link to comment
Share on other sites

Vizitat, si ramas impresionat

GFE este la superlativ, oral f bun, normal cum numai cu amanta poti sa ai.

Asa ceva rar gasesti, nici o sansa in acest segment de pret.

Eu unul imi fac abonament...

Link to comment
Share on other sites

Domnilor, va salut.

 

Mi-am revenit din socul de deunazi si am revazut faptura in cursul zilei de ieri. Nu imi amintesc ultima data cand am perceput o ora ca fiind un minut iar foarte placuta companie a domnitei a avut, cu siguranta, un aport major in aceasta perceptie. Raluca este, fara doar si poate, o lipicioasa si o pupacioasa, o fire deschisa si comunicativa si are, pe langa acel je ne sais quoi, backgroundul necesar pentru a putea deschide carapacele multor oameni cu usoare tendinte de introvertism. Categoric, duce mai mult decat simplul si, intrucatva, incomodul chit chat, esta apta de un dialog pe care cu multe alte persoane nu l-am putut purta si in urma caruia trecerea catre cele trupesti apare ca o urmare naturala pe care si ea pare sa o astepte: se implica masiv atat in oral cat si in normal si se straduieste din toate puterile ca totul sa fie ok. Sau, mai bine zis, cel putin ok. Atat de ok incat, dupa finalizare, eu unul am avut nevoie de cateva minute pentru a ma putea ridica din pat: tremuram incontrolabil din toate incheieturile.

 

In rest, nu cred ca am ce adauga mai mult de atat… Cum zicea personajul Anton Ego in “Ratatoiulle”: “I’ll be returning … soon, hungry for more”.

 

Link to comment
Share on other sites

@Igor, cu certitudine locatia este aceeasi, dar in privinta demoazelei se poate pronunta numai ADRASTOS, care a vizitat-o pe Miruna.

Prin acest cuib s-au perindat intro perioada de timp destul de scurta mai multe doamne si domnisoare, de aceea spun ca s-ar putea sa nu fie una si aceeasi Miruna cu Raluca, ADRASTOS ar avea ultimul cuvant, dupa ce o va vizita si pe Raluca.

 

 

Link to comment
Share on other sites

fost la titulara threadului, cred ca raluca (nu tin minte nume...)

tipa, blonda, peste 172cm, aprox 55-60 kg, bine puse, foarte amabila, draguta la fata (nu asteptati totusi o miss...) cu un corp foarte atractiv, de 8-8.5 (tatele sunt maricele dar lasate), in rest talie, fund, picioare foarte frumoase, pasa curata si epilata, strimta, umezire naturala

locatia in spatele pietii 1 mai, la o mansarda, placut, fara fite cu tot ce trebuie, inclusiv prosop curat si papuci (9)

pret 120 h cu doua finalizari oral ne la ambele finalizari + normal (pro, normal) - pret excelent...

fk la greu, continuu, intretinut, o lipicioasa (din fericire nu foarte vorbareata cu mine, totusi am aflat ca e olteanca, 25 de ani, de ceva vreme in bucuresti)

oral cu deep (nici eu nu sunt prea mare...) cu presiune, cu diferente de viteza, fara mana, cu atentie la oo, ce mai 9,5!!!

normal cu implicare maxima, orice pozitie, de altfel am schimbat vreo 5, unele evitate de alte fete... se misca fain, face ca toate alea (nu garantez ca nu e lucrat, fake, dar eu m-am simtit magulit si multumit sa o vad ca ar fi terminat de vreo 2 ori, totusi greu de stiut) - 9,5

 

 

m-am simtit ca la o amanta prea doritoare, desi eram cam pe graba eu, ea ar mai fi stat, inclusiv de vorba.

de revenit siguuur!

pentru cei care n-au fost, merita cel putin o incercare, atata implicare nu am vazut decat la cristina magheru...la alti bani insa...si poate la creola de la bobocica

teava tare sibani multi sa aveti de dat...

 

 

apropo, face si 80 finalizarea sau 200 h cu anal...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hello gentlemen, multumesc tuturor pentru comentarii.

O mica precizare pentru cei interesati: in perioada 11-25 Iulie o sa fiu in vacanta, deci ne revedem la sfarsitul lunii  :).

Numai bine,

Raluca

Link to comment
Share on other sites

@geronto - si mie-mi parea una si aceisi dupa poze. comentariile despre prestatie sunt insa magulitoare in favoarea Ralucai. prin urmare, am un motiv in plus s-o testez. revin cu amanunte. :)

Link to comment
Share on other sites

Am cunoscut-o si pe Miruna si pe  Raluca.Te asigur ca sunt doua persoane total diferite. Miruna a lipsit o perioada din peisaj.....nu stiu daca mai presteaza in clucerului,din cate stiu eu nu.Asta-iarna au lucrat impreuna(aceasi locatie) apoi Miruna a plecat. Amandoua sunt blonde si amandoua sunt din zona olt.Miruna este mai micuta de statura si un pic mai slabuta,Ralca este mai inalta si cu forme mai pline.Ca si prestatie diferenta este mare.Tot in aceasi locatie mai presteaza si

 

IRINA, 1.70 m, 57 kg, instinctuala, spirituala, o tipa deschisa si cu bun simt, ofer ca preludiu masaj erotic, oral cu finalizare si normal domnilor educati. Se accepta mici fantezii, 69, cunni., anni. etc., 13 Jul 11:00 0737.447.734  Bucuresti

 

 

Salutari la confrati.

 

 

[attach1]

post-2313-150392345886_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Revin pentru a confirma, Raluca si Miruna sunt 2 fete diferite, vizitat ambele, una dintre cele mai bune variante pentru cei cu buget redus si fara fantezii anale (referindu-ma aici la cei 120RON/h fara anal); recomand Raluca, cum au spus si antevorbitorii mei aceasta fata iti poate schimba starea de spirit.

 

Confirm de asemenea spusele lui radu2, o domnisoara tonica foarte deschisa si scultatoare.

 

Fireste, depinde de fiecare cum ''click-uieste'' dar in principiu nu vad cum cineva ar putea da gres avand in vedere firea acestei fiinte.

 

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tovarasii radu2 si cezar au descris cuprinzator si fara exagerari situatia din teren... ;)

Ce-as mai avea de comentat ar fi legat de locatie: urci nu stiu cate scaricici abrupte, deschizi nu stiu cate usi si usite - ca intr-un soi de quest in care printesa te asteapta in turnul cel mai de sus, in spatele ultimei usite care se deschide scartaind... ;) Nu m-am hotarat daca e sinistru sau palpitant...

Domnisoara este un fel de variatiune neindexata (inca) la Carla (fosta) Tei: se lipeste de tine ca marca de scrisoare. Decat ca nu vorbeste asa mult. GFE urias.

Link to comment
Share on other sites

Confirm parerile antefutatorilor mei.

La mine nu a vrut anal, a zis ca nu vrea sa abuzeze de ea. Desi eu as fi vrut sa-i abuzez fundul cel frumos.

 

Nu m-am simtit ca si cand as fi fost la curve. Revin.

 

Link to comment
Share on other sites

Buna tuturor,

 

Revin cu noutati in ceea ce priveste activitatea mea. Incepand de astazi nu mai lucrez in locatia din binecunoscuta Clucerului, ci la Piata Amzei.

De asemenea, vin cu o "bucurie" si in zona preturilor:

 

1 ora oral/normal, 2 fin: 150 RON

1 fin oral/normal: 100 RON

1 ora oral/normal/anal: 200 RON

1 fin anal: 130 RON

 

Program: 13.00-21.00

 

That's all, for the moment :).

 

Toate bune,

Raluca

Link to comment
Share on other sites

Asa este... Raluca e in primul rand o voce placuta la telefon, e olteanca normal - e de bine.

 

Second to that, o fata cu mult bun simt si open minded la sugestii si pozitii. Ce sa mai, se implica masiv in ceea ce face si se vede ca ii place ceea ce face.

 

Nu cred ca mai am ceva de adaugat decat ca fete ca Raluca - ceva din ce in ce mai rar "in the market ".

 

Is ZA SHIT - cum bine zicea acum cateva zile un contemporan - stie el ce si cum. ;)

 

KOL! - Keep on (short) list!

 

Asteptam si o recenzie, Jimmy. Du-ne in concret.Soarece

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...