Jump to content

(V) Cleopatra 0766553639


simplu
 Share

Recommended Posts

MASAJ PROFESIONAL Doamna serioasa, stilata, atestat tehnician maseur, licentiata in drept, ofer masaj de relaxare, intretinere, tonifiere (fata, spate) pe masa de masaj. Igiena si discretie.imi selectez clientii. no sex0766553639 ( 0766.553.639 )

Asta e anuntul - eu o caut de ceva vreme dar nu am prins-o pana azi cand surpriza era tocmai ziua ei. Am sunat de dimineata dar pt ca se grabea la o petrecere doar ne-am vazut si am dus-o cu masina 2 statii pana la parinti de unde am si recuperat-o pe la ora 5 fara un sfert.

Ca locatie este aproape de moghioros intr-un bloc de garsoniere curat si ingrijit cu masa de masaj in centrul camerei. Baia curata cu prosop nou si papuci de hartie. pe masa de masaj cearceaf de hartie nou.

Dus eu, dus ea si apare la bustul gol cu o chestie in stil oriental cam ca o esarfa in jurul taliei fara nimic altceva. corp ok cu sani mici, inceput de burtica si ceva celulita pe fund. ma asez pe masa si incepe masajul care a fost ok dar se simte ca nu activeaza demult - nu prea are forta in maini si e destul de soft dar bunicel per total. finalizarea rapida cu o laba uleioasa in timp ce eu o controlam la pizdoc care era uscat ca iasca asa incat am cerut ulei :D

Pe forumul concurent se spune ca s-a obtinut mai mult de la ea si cu siguranta se poate dar eu unul nu am incercat.

pret 100 lei - aproximativ 45 min.

ps - pozele sunt reale chiar din locatie.

Se pare ca doamna are 43 de ani dupa cum spune in anuntul in care isi cauta un job.

 URGENT PART TIME Doamna serioasa, 43 de ani, Bucuresti, nefumatoare, studii superioare, educata, doresc urgent sa ma angajez part time. Ofer seriozitate, rog seriozitate.

 

post-23-150392344873_thumb.jpg

post-23-150392344875_thumb.jpg

post-23-150392344877_thumb.jpg

post-23-150392344881_thumb.jpg

post-23-150392344884_thumb.jpg

post-23-150392344885_thumb.jpg

post-23-150392344886_thumb.jpg

post-23-150392344887_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am ajuns si eu la doamna pentru masaj.

Intalnirea cu ea a avut loc in strada, pentru a ma verifica si sa poata sa ma refuze fara probleme in caz ca i se par dubios.

Trecand aceasta proba am ajuns in garsoniera pentru masajul mult dorit.

Acolo conditiile de igiena erau bune. Cat timp eram la dus ea a ramas in bikini si o bluza de plasa.

Din punct de vedere fizic ea arata bine conform standardelor mele.

Masajul a fost unul normal, nimic iesit din comun.

Cand am fazut ca a terminat cu masajul si a inceput asaltul final catre orgasm am inceput sa o mangai si sa-i sarut sfarcurile.

Totul a fost permis pana am ajuns cu mainile in zona intima. Nu am avut voie sa-i explorez feminitatea, abia m-a lasat sa-i trag putin de bikini si sa i-o vad. Nu a incurajat deloc partea erotica a intalnirii noastre. Nu doream sex, dar pe langa masaj eu caut si erotism.

Pretul a fost de 100ron, aproximativ o ora de la intalnirea avuta in strada.

O sa revin doar in lipsa de alte variante.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca s-a deschis un thread despre aceasta doamna maseuza asa ca va povestesc si eu experienta mea cu ea.

Din pacate, nu pot face comentarii despre masajul efectiv pentru ca... nici n-am ajuns sa ma bucur de el. Dar iata ce s-a intamplat.

O sun si ma programez inca de dimineata pe la ora 18. Doamna ma trece chipurile intr-un caiet si-mi spune sa o sun cu jumatate de ora inainte de 6.

Zis si facut. O sun la 17:30, nerabdator sa beneficiez de deliciile masajului. Dar surpriza... doamna imi raspunde ca nu mai e disponibila la 6, ca are alt client, dar la 6 jumatate sigur e libera. Si sa vin in parcarea din piata Drumul Taberei unde o sa ma intalneasca dupa ce o sun in prealabil.

Ok... inca plin de sperante ma avant la ora si locul stabilit si o sun pe doamna. Din nou... surpriza. Nici acum nu e disponibila, dar in jur de ora 8 va fi cu siguranta, imi zice dansa. Adica la doua ore dupa ce ma programasem!!! WTF??? Daca asa isi trateaza potentialii clienti... imi piere tot cheful si-i inchid telefonul, pierzandu-ma definitiv de musteriu.

Total neserioasa aceasta maseuza!!!!

Sau poate am nimerit-o eu intr-o pasa proasta... Oricum mie unul mi-a facut impresie proasta.

Sper ca voi sa aveti mai mult noroc cu ea.

Bafta!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am fost si eu la domna,am luat-o cu masina de prin centru, am mers la ea acasa,prin piata moghioros pe undeva.

Actiunea a constat intr-un masaj slabut,fata spate,continuat cu o harjoneala si o limba in pizda,pana la orgasm,din partea ei o laba ,si aia slabuta,dar cu potential de futing,miros eu.

Intre timp si-a mutat cabinetul undeva prin romana,am inteles.

Daca mergeti pentru masaj,slab.

Daca mergeti pentru altceva ,cred ca e loc,daca mai plusati,doamna fiind intr-o foame fantastica,eu am cotizat 100 baza +50 extra.

Varu,

de pe front.

Link to comment
Share on other sites

Salutare domnilor,

Locatie langa piata moghioros, garsoniera curata.

Costumatie: topless cu esarfa cu clopotei peste bikini...

Cost 100 ron/h.

Doamna arata bine pentru varsta prezentata, 40+, miniona cu sini micuti si simpatici, fund cu potential si buze carnoase.

Masaj 6

Aspect fizic 8

Locatie 8

Finalizare manuala, altceva pretinde ca nu practica 6

Intr-adevar, cu potential...

Asteptam vesti noi, poate poate....

Link to comment
Share on other sites

SALUTARE,

 

Sa va spun experienta mea cu cucoana care dupa mine nu are toate tiglele pe casa.

Acum vreo 3-4 luni gasesc anuntul si o sun, fiindu-mi f aproape. Vb la tel detalii, ne vedem la piata sa se convinga daca prezint incredere sau nu sa ma bage in casa si mergem la ea dupa cca 2 min. Cum dracu' si-o fi dat seama in 2 min daca sunt ok sau nu e problema ei.

M-a anuntat ca atunci voia sa inceapa o scoala de masaj si ca stie sa faca doar ce a invatat pe ici pe colo. Discutam pretul: masaj + FINALIZARE ORAL 100 ron. Cum au spus si cei de mai inainte, locatia curata, intretinuta, discutia cu cucoana civilizata. Incepe masajul, fff soft, mai mult mangaieri, durata masaj cu indulgenta 15 min; nota masaj 5. Incepe oralul, dezbracata complet, fara prea mare atentie zonelor adiacente dar una peste alta oral ok, nota 8-9. Dupa dus s-a scuzat ca nu face finalizare oral, ca sunt singurul cu care a facut si poate n-a fost bine, ma rog chestii de rahat care n-aveau nicio importanta. Inainte sa plec ma roaga sa o duc cu masina  cateva statii. Am refuzat-o politicos pt ca sta pe acolo fratele nevestei si nu voiam sa fiu vazut cu ea, dar i-am dat 10 ron pt taxi pe langa cei 100. In concluzie, masaj f slab, n-am avut de gand sa revin.

Dar vorba aia: ''prost sa fii da' sa-ti revii'', nu mi-am revenit si acum cateva zile, neavand alta alternativa in zona pt ca ma grabeam dau de anuntul ei. Zic hai sa vad poate o fi facut vreun curs de masaj si e mai bine acum. O sun, stabilim ora, merg direct sus, ma dezbrac, dush, si hop pe masa. Incepe masajul si ii spun ca data trecuta mi-a facut masaj cu finalizare oral si ca acum vreau la fel. Si vine surpriza: sustine sus si tare ca ea nu face finalizare oral, si nici nu a facut niciodata. DHAAAAA, am cautat sa o conving ca mi-a facut dar s-a incapatanat in continuare sa o tina pe a ei ca nu si nu. M-a deranjat mult atitudinea de prosteala pe fata, cauta sa ma convinga ca pe un copil prost ca ea nu a facut cu nimeni oral ci doar manual, cand ar fi putut sa-mi spuna ca nu mai vrea sa faca. Era optiunea ei, doar nu-i bagam pula in gura fortat daca nu voia. Am acceptat sa raman pt masaj si fin. manual de curiozitate poate a mai invatat cate ceva la masaj. Daca data trecuta i-am dat 5 pt masaj, acum ii dau 5,5 ca a durat cca 25 min ;)

Concluzia: aruncat pe apa sambetei 100 ron. Cine n-are ce face cu 100 ron poa' sa incerce, n-are decat. Mie mi-a ajuns

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut,

scuze ka nu vorbesc bine Romana dar sunt strain doamna o cunosc de mult timp

este ca o roullette cand vede bani face tot si mai mult.

Eu cu ia am facut normal+oral+masaj cam 50 minute am stat la ia garsoniera pe care o are este curata prosop curat.

Dar este un pic cam dilie vorbeste aiurea.

Imi cer scuze si sper sa imi am facut inteles.

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns si eu la doamna in urma cu ceva timp (approx doua luni)

Intalnirea cu ea a avut loc tot in strada, posibil tot ptr. a ma verifica.

Am ajuns in garsoniera pentru masaj si de ce nu ptr. ceva mai mult... am citit pe DDC ca este posibil ceva mai mult.

Locatia este OK, conditiile de igiena sunt bune in garsoniera numai ca sta cam prost cu igena orala (miroase gura) si nu a facut dus inainte.

Domna este draguta ptr. varsta ei (banuiesc ~40), sani mici cu sfarcuri erectile, buze senzuale, cur micut si cam pitica ptr. gustul meu.

BTW mi s-a parut si mie putin dilie si speriata.

Am facut un dus si am revenit pe front unde ma astepta in bikini si bine cunoscuta bluza de plasa alba.

A inceput masajul care din punctul meu de vedere a fost cel mai slab... pierdere de timp si bani

Cand a terminat cu asa zisul masaj si a inceput laba uleioasa am inceput sa o mangai si sa-i sarut sfarcurile.

Totul a fost permis pana am ajuns cu mainile la pasa. Dupa discutii de cateva minute in care am incercat sa o conving la un oral si sa ma lase la zona intima am reusit doar sa-i explorez cu mana feminitatea si sa-mi dau drumul pe sani ei.

Zona intima nu este de lepadat, fara mirosuri, stramta si umectare naturala. Nu prea incurajaza deloc partea acesata.

Am platit 100ron, ptr aproximativ o ora

Nu cred ca am sa mai revin la ea... sau cine stie

PS: Cu siguranta face mult mai multe daca sti cum sa o iei si binenteles sa-i platesti...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 11 months later...

In lipsa de ocupatie mi-sa facut de un masaj, dau o cautare pe ms. Google si-mi deschide o multime de variante.

Dau cateva telefoane luate din siteurile cu anunturi de masaj, dar majoritatea tipelor aveau voce de cocalar sau puneau conditii genul 100 ron 4o min sau nu lucrau si zona  intima.

Gasesc si numarul lui Cleopatra, care deja ma pus pe ganduri sa-i fac o vizita.

Sun cu o zi inainte, spun ca vreau un masaj de relaxare sa-mi fac intrarea. Masaj de relaxare la pretul de 50, zic ca ar fi ok, fixez pt. ziua urmatoare o programare matinala adica pe la un 10.

Tipa locuieste tot in Moghioros, am sunat-o din parcare a coborat ne-am vazut am facut cunostiinta, apoi am urcat in garsoniera.

M-am dusuit.

Am iesit , m-a invitat pe masa care la fel era de curata cu cearsaf de hartie nou.

Tipa undeva pe la vreo 40 si ceva , nu prea se vedea clar, lumina foarte obscura, gen vechiurile studiouri foto, unde se faceau poze pt. nunti.

Am ales varianta de masaj de relaxare, zic sa nu fiu nesi sa cer prea mult din prima.

Tipa a executat un masaj , zis intre '' '', si era tot timpul cu ochii pe ceas sa nu cumva sa se pacaleasca .

O sa revin cu amanunte saptamana viitoare, cand voi incerca sa-i propun ceva mai special.

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi, domnita ofera serviciul de masaj pentru a isi promova trupul minion si zic eu, placut. Pentru 50 lei primesti masaj iar daca cresti "cadoul" beneficiezi de servicii suplimentare.

Link to comment
Share on other sites

Mai nou nu raspunde la telefon.

Cand a raspuns dupa nu stiu cate incercari, se auzea un zbiarat de barbat cu voce groasa( poate pestele), ca cine e..., mi-a inchis.

Deci mie unul nu-mi mai prezinta incredere astfel de dubiosenii, care vor sa faca bani.

Cu toate ca la prima vizita imi creasem o impresie bunicica acum am sters-o din lista mea.

Daca nu aveti ce face cu banii , tot inainte!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

am fost eu la ea... am sunat mi-a spus la telefon ca face doar masaj si din lipsa de ocupatie am zis sa incerc.

locatia pe la moghioros intr-un bloc de garsoniere chiar langa piata.

locuieste singura.

garsoniera curata, baia curata si destul de dotata.

cand am iesit din baie dezbracat mi-a spus ca daca vreau mai mult decat un masaj de relaxarea se poate si masaj topless la 70 sau nud cu finalizare la 150

finalizarea e cu contact intim.

masajul e foarte slab.

oral slabut pot spune protejat

normal in schimb destul de bun - se implica tipa ii place sa se magaie si chiar si-a dat drumul.

ideea e ca daca va duceti pt masaj nu va recomand

oralul nu e cine stie ce

hai sa zicem ca la normal mai merge

 

oricum la pretul de 150 gasiti tipe mai bune.

are o fata cam dubioasa ce e drept

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

hai sa incerc sa va introduc un pic in ceata . incerc sa fiu cat mai obiectiv . nu voi posta amanunte de bla bla bla si voi spune  direct ce si cum pt ca inaintea mea a-ti facut-o voi , locatie aspect etc . deci doamna miniona care dupa cum spunea cineva pe aici chiar ii lipseste o doaga , actiunea . masaj slab de tot cam de 25 de minute , oral nu a vrut sa accepte poate era in ziua aia naspa la mansarda , in schimb a acceptat sa ii fac cunilingus , care am vazut ca ii place tare mult am faut-o sa-si dea ochi peste cap si sa se unple de ......asta dupa discutii ca sa nu fiu agresiv sa o ling incet . decartat 60 de ron si brusc si-a amintit ca nu mi-a facut o laba vartoasa , dar am renuntat nu mai aveam chef . si inca ceva la fel am patit si eu , ajung la locatie sun si spune ca e ocupata sa revin dupa o juatate de ora , cea ce s-a si intamplat

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...