Jump to content

Hi ! New ! Deplasari 0725471025


Root
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Root changed the title to Hi ! New ! Deplasari 0725471025
  • 9 months later...
  • 5 months later...

Am vorbit la telefon acu ceva timp cu ea prin mesaje pe whatsapp unde mi-a spus ca face si normal neprotejat contracost, de acolo am oprit discutia si am dat block. Intre timp incepea sa-mi propuna sa ii trimit ceva bani pe Revolut ca ea imi da niste filmulete cu ea cand se fute.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
51 minutes ago, ___ said:

Am vorbit la telefon acu ceva timp cu ea prin mesaje pe whatsapp unde mi-a spus ca face si normal neprotejat contracost, de acolo am oprit discutia si am dat block. Intre timp incepea sa-mi propuna sa ii trimit ceva bani pe Revolut ca ea imi da niste filmulete cu ea cand se fute.

Ce preturi ti-a dat si unde mai lucreaza?

Link to comment
Share on other sites

Eu am cerut preturi pentru outcall pentru ca eram la hotel si mi-a spus 400 ora si parca sa-i trimit Uberu deja platit ( dar asta nu sunt asa sigur ), mi-a dat adresa undeva in sectorul 5 sau 6 nu mai tin minte exact dar stiu ca era in vestul bucurestiului, ca am pus pe adresa si era la mama dracului. Dar astia 400 nu erau cu normal neprotejat, erau pt serviciile standard si la locatie avea sa discutam de pret la NN. 
Acum parerea mea e ca eu tot as fute-o bineinteles protejat si foarte atent, eu sunt sigur ca am facut sex protejat cu multe fete care faceau si NN doar ca eu nu sunt consumator de "placeri extreme" 😆. Am spus doar posterioritatii si pentru cautaturi pentru ca asa cum noi ne ferim de ele sunt si "vanatorii" .

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vizitat si facut cale intoarsa . Pozele sunt reale dar are tatele ca 2 prune uscate . Noroc ca am observat prin tricoul larg ininte sa scot banii .

Se poate vedea mai bine in poza 4 din a 2-a postare a lui Root

Link to comment
Share on other sites

in poza 5 din primul set se observa ca pe tocuri nu depaseste inaltimea caloriferului cu fundul, pare genul midget

nu mai am mesajele , zice ca face si nn , extra  = bomba biologica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...