Jump to content

Monallisa/Diana/Alexia/Roxy/Maria Cantemir 0745903369


Root
 Share

Recommended Posts

Sunt de acord cu cele spuse mai sus: e docila, cooperanta, cuminte, ascultatoare in pat.

Adaug ceva care nu a fost spus: nu pierde timp, 30 de minute sunt 30 de minute sau cel putin 27, dar cand suna alarma telefonului sesiunea se incheie, cu exceptia cazului in care platesti alti bani. Anul trecut era paznicul in bucatarie, anul asta nu stiu, nu m-am dat seama. Oral putin slab, cand iti dai drum in gura ei cam opreste miscarile. Nu are aerul conditionat, imi amintesc de tantari. 

Nimic special, probabil nu este de recomandat cu caldura, sigur nu este de evitat, din cand in cand se poate vizita fara prea multe griji

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Futuloiu changed the title to Monallisa/Diana/Alexia/Roxy/Maria Cantemir 0745903369
  • 2 weeks later...

Confirm. Am crezut ca este o scuza sa nu-mi faca o muie pt ca iau prea mult timp sa termin (parerea lor, pt ca vor sa termini in 5-10 minute, chiar daca ai platit pt o fin de 20 de minute sau 30 ca si in cazul ei). Cand m-am dus dupa ca s-avea intors, mi-a spus la fata locului despre cresterea pretului.. dar nu despre a doa modificare.. am aflat-o cand m-am dat drum, data asta in nici 20 de minute 🤬

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Numai vorbe aiurea si rele numai prostii spuneti.... Eu am fost de nu stiu cate ori am fost si mai devreme si o sa mai revin doarece este o fata ok , curata , cu bun simt, cuminte de treaba glumeata deschisa la orice, are si forme, fara graba, preț ok. Deci astia de comentati aiurea duceți-vă la alea de va ia 400 500 de lei pe finalizare in 5 min si sunt galeti de intri ca popa in catedrală si mai sunt si tari in gura.....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
9 hours ago, bobonete23 said:

Numai vorbe aiurea si rele numai prostii spuneti.... Eu am fost de nu stiu cate ori am fost si mai devreme si o sa mai revin doarece este o fata ok , curata , cu bun simt, cuminte de treaba glumeata deschisa la orice, are si forme, fara graba, preț ok. Deci astia de comentati aiurea duceți-vă la alea de va ia 400 500 de lei pe finalizare in 5 min si sunt galeti de intri ca popa in catedrală si mai sunt si tari in gura.....

Da si ceva informatii utile dincolo de parerea ta despre parerile altora. Unde ai vizitat, cat ai platit, ce inseamna "deschisa la orice" etc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/alexuta-masaj-erotic/i509081g9h6679egeh36h00e62d3014e.html

Am vorbit cu ea pe whatsapp ,mi-a trimis si o poza foarte frumoasa micuta de inaltime sani mari, maine cred ca o vizitez, daca stie cineva mai multe detalii sa le spuna.

Buna !!😘bruneta par lung ,19 ani ofer masaj erotic ,relax ,sex ,accept limbute 🥰accept preludiu cu sărutări pasionale cu limba pe gura și corp ,uro activa pt pasionați ,😘finalizarea pe corp pe sâni sau orală contra cost pt cei curați ,epilati😘totul se desfășoară in garsoniera mea ,fără graba ,doar noi doi intr-o atmosfera curată ,plăcută 😘la Rin Grand Rezident /tariful începe de la 350 lei ora

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

În cuvintele marelui Neil Armstrong:

"Go get it, Mr. Roberts."

Dar, rogu-te, după aia nu scrie doar că e sau nu e "ce trebuie"!

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca pestisorul cel mare are un mic urmas acum🐟🐡 Lasand la o parte asta ramane in continuare o optiune decenta pentru cei stau prin zona aia.

Cuminte, docila, curata, fara fite si cu fundul ala la fel de dragut si bombat nu prea am ce sa reprosez la pretul ala (150 ron finalizare on+np). Iar locatia de acum (RIN) este oarecum spectaculoasa...luminite rosii la baie, baldachin cu perdelute, led-uri discrete peste tot, oglinzi pe tavan...se potriveste perfect pentru activitati xxx.

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Buna !!las și eu aici un comment ,,,evident ca nu pot fii pe placul tuturor in special a celor ce li se spune ca nu fac normal ne,,și totuși apoi cred ca banii lor fac legea ,,🤷‍♀️Sa lase comment aici cei care au fost la mine in ăștia aproape doi ani și au fost deranjați vreodată de cineva la mine in casa ?ca îmi schimb numele !?ok și care e problm ?pot fii cine vreau eu atata timp cât pozele mele nu sunt fake 🤷‍♀️Tariful ?da !clar ca se mai poate schimba in funcție de ceea ce ofer ,,in funcție de locație ,,in funcție de cât timp are acel bărbat care ma vizitează ??care e problm ??nu ma recomandați dar totuși nu sunt de ocolit ?!vai de mine !!eu îmi respect clienții așa cum știu eu ,,,și sincer și ei ma respecta făcând excepție cei care li se spune ca nu fac anumite lucruri însă totuși vin și aici clar începe cearta ,,clar e banul tău dar serviciul meu Si nimeni nu ma poate obliga sa fac de ex normal neprotejat dacă eu nu vreau ,,hai va iubesc și fiti mai buni ca răutatea la fiecare colț de strada ,,va pup 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Mona, dacă tot ai scris ce aveai pe suflet, scrie aici toate detaliile despre servicii și costuri, inclusiv extra dacă ai. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...