Jump to content

Matura Delicioasa Militari Rezidence(ex Stefan cel Mare) 0784529988


Root
 Share

Recommended Posts

0784529988

Nu primesc cu accesorii , sau consum de alcool ! Foarte important : Dacă nu ești cu igiena personală pusă la punct , nu mai veni oricum vei fi refuzat !
Mulțumesc !
Pt mici amănunte suna ma !
Dr taberei , metrou in fata blocului !

image.png.fdcccaf1932427a0d332c18798ed0bab.pngimage.png.681dad8545964e2edfa87c32089a869e.pngimage.png.b65c4172dbb9d650f0cbda0ead9dfb65.pngimage.png.3ff4db5e5f515c7b7a18a8bce424ac81.png

Deja asta e savarina, fata de primele poze cu delicioasa.

Oare ce gasim acolo, am o retinere totusi ca ceva nu e ok, mai ales ca au explodat anunturile cu poze false , taranci aduse la produs si suedeze obraznice si pline de tupeu.

Vorba unuia, proxenetii ar trebui sa faca parnaie si pentru subminarea economiei, ca au adunat toate tarancile de pe camp si le-au adus sa faca bani.

Daca se comfirma ca este cea din poze, merita o carja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Matura Delicioasa Dr Tr (ex StcM) 0784529988

 

Aceleasi retineri le am si eu.  Tipa din poze arata foarte interesant, dar nici nu mai tin minte de cand n-am mai gasit ceva ok in drumul taberei.  Combinat cu anuntul anterior, m-as mira sa nu fie teapa. 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Poate au facut pestii schimb de sim_uri si atunci poate e adevarat anuntul. Ma gandesc si eu, na, imi fac vise🙂

Mie imi convine D.Taberei , Militari Cosmar Residence versus Vitan, Titan, Dristor ...

Imi place si textul anuntului, fara harneala d`aia de proasta calitate, gen te duc pe culmile extazului, imi place sa te satisfac ..... plm, imbecilisme care din start iti zic sa stai potolit

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Matura Delicioasa Drumul Taberei (ex Stefan cel Mare) 0784529988
  • Root changed the title to Matura Delicioasa Militari Rezidence(ex Stefan cel Mare) 0784529988
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...