Jump to content

Bianca Plinuta Calea Călărașilor + Deplasări 0760119360


Root
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Îți pot oferi oral normal diferite poziti masaj de relaxare sărutări , finalizare corporală sau ora mici fantezi 

Ca și prețuri 

150 finalizarea asta însemnând ca timp MAX 25 de min 

Și 300 de lei ora

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Torq said:

Asta ar trebui sa apara la sectiunea "intri pe raspunderea ta" ( daca vrea stafful sa o creeze ), pur si simplu este horror.

Dupa umila mea parere si n-ar trebui deschise  topice la asa distruse, unde mai pui ca cere si 300 tomberonista asta.

Cred ca mai are un topic, in care apare cu niste talpi negre ca smoala. N-am mancat toata ziua dupa ce am vazut acea poza.

 

Later edit: @azamantes2077 tu chiar ai sunat-o , si daca da, ce te-a indemnat ? Fara suparare, e doar o curiozitate

Dap. Dar nu am sunat....doar am vorbit pe whatsapp. A fost chiar ok discutia pana la ultimul punct. I-am zis putem sa ne vedem la 6. Si imi raspunde ea dupa 4 ore....pe la 6 30....cica poti sa vii acum? 🤣

Ce m-a indemnat? Pai simplu....imi plac fetele mai grasute asa.....bbw...cu curul mare gen pawg(phat ass white girl). 😅

Si din cate vad....si root are preferinte similare😅

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Da frate, de acord cu tine, dar asta arata jalnic. Am futut si eu grase la viata mea insa n ca asta. Unele chiar arata misto, sta carnea pe ele, au forme proportionate, intelegi ce zic

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...