Jump to content

Bruneta 35 masaj, zona Romana


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Textul anuntului suna cam asa "Bruneta, 35,

masaj de relaxare, body, zona Romana" si e postata o singura poza. Plus numarul de telefon 0729114696 .

Locatia este undeva visavis de un liceu de la inceputul bdul Dacia, intr-un bloc mai vechi, iar poza nu are nici o legatura cu realitatea.

Tipa are tenul alb, inaltime undeva 1.65~1.68, m-a asteptat in ceva semi-transparent, dar e  fara pic de sex appeal. Poate putin stramba, si parea ca si cu dantura are probleme (sau ca are dinti lipsa). Cum am vazut-o , am zis NU.

.... iar ea tot insista "dar de ce nu ramai, ce nu-ti place ..hai ramai, nici nu stii ce pierzi"

Adevarul este ca eram prin zona, deci nu mi-a fost greu sa urc pina la ea, s-o vad. Nici cu coboratul nu am avut probleme  :)

Seara buna

 

221664101.jpg

  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

In locatie sunt/erau vreo 3, toate nasoale, cu preturi incepand de la 70/fin si impanzisera AT-ul. Acum niste ani cuibul era la Unirii fantani catre casa poporului, langa Vinexpert. Toate pozele erau false mai putin ale unei blonde spre 50 de ani care se dadea tot de 35. Daca zaresc anunturile o sa le postez. La telefon vorbesc super ok insa ai un soc cand iti deschid usa :( 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, papuasul said:

In locatie sunt/erau vreo 3, toate nasoale, cu preturi incepand de la 70/fin si impanzisera AT-ul. Acum niste ani cuibul era la Unirii fantani catre casa poporului, langa Vinexpert. Toate pozele erau false mai putin ale unei blonde spre 50 de ani care se dadea tot de 35. Daca zaresc anunturile o sa le postez. La telefon vorbesc super ok insa ai un soc cand iti deschid usa :( 

Pai si poza e falsa, nici nu ma trebuia sa-ti pierzi timpul, direct skip

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

In cuib sunt doar naspete, naspete nene! Si locatia e jalnica, bland spus, nu pierzi nimic daca le ignori. Drept'ui ca pe praful asta am devenit cam disperati (sau macar eu) insa unele locatii/mandre sunt sub orice limita, cuibul asta "is included" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...