Jump to content

Izabella Orca Total Brancoveanu - 0772056560


paraipan
 Share

Recommended Posts

Salut, am capsat si eu domnisoara. la telefon foarte volubila dar face to face cam dezinteresata si distanta. Este grasa cu urme de vergeturi pe burta destul de urate. Oral bun isi da silinta ii place sa fie linsa si articulata bine ( eu am prins-o cand iesea de la munca...da are si job,  si dupa spusele ei NF de ceva vreme) . O mare surpriza insa la anal, pe care nu il refuza si ii place,....surpriza legata de dieta domnisoarei si de faptul ca nu este pregatita cum trebuie asa ca aici sa aveti stomacul tare :)

IMG-20190817-WA0004.thumb.jpg.94f52568037f9464e505d558954dd8ad.jpg

IMG-20190817-WA0000.thumb.jpg.c65674bbe37430622c8f6dcca7c0913c.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

@Root da oral ne de 2 ori cat am profitat de caprioara gratioasa, la dus. Cere 200 lei outcall. Merita pt oral si mai ales pt anal unde se si uda rau, se pare ca ii place chiar daca se da incepatoare. Bine la anal o data am avut incidentul mentionat. Revin cu o recenzie la alta gratie xxl din peisaj...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Plm .. dar vad ca stie sa se imbrace... moartea pulii si a tuturor soldatilor din ea. Am fost odata demult. Era ora 14 si abia se trezise. A supto fara nici un chef. Pusa repede capra si desfacut bucile. Curu maaare... cum imi place. M-a izbit miros de conserva de am zis ca mor. Pompat cu multa incapatanare si finalizat in balon. Vroiam sa incerc si okiu maro dar dupa mirosul din pizda am zis pas. Buna de spart la buci daca o convingi sa se spele inainte. Geme frumos.... aproape natural 🤣🤣.

  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Izabella Orca Total Brancoveanu + outcall - 0772056560
  • 2 weeks later...

Eu cand am capsat gratia am cerut in mod special sa mergem la dus impreuna unde a prestat oral :)...Fiind vara si masurand-o / cantarind-o din priviri am avut un feeling ca deodorantul gingasei fapturi nu face fata la 30 si de grade.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E proasta de bubuie. Are in meniu si uro pasiv... doar de la gat in jos .. deh .. fata are principii 🤣🤣... dar cand i-am spus odata pe un alt forum ca trec sa-i fac cinste cu o sampanie calda ( ceea ce am si facut de cateva ori 😁 ) se apucase sa ma faca tembel ca nu stiu eu ca sticlele de sampanie din camera ei sunt doar de decor si la ea nu serveste alcool etc. Talamba ... ce sa mai zic. Banuiesc ca e pe undeva de la tara din jurul Bucurestiului si sta pe aici cu chirie si s-a pus sa faca averi doar ca face rabat la sapun. Am inteles ca a lucrat pe la shaormeria socului si alternativ vindea savarina in timpul liber. Le-o mai suge gratis unora sa-i puna recenzii bune si cand mai spune unu ca a simtit miros de conserva sare ca arsa .. ca vai vai ..plm .. redusa. Se agita ca si-a pus poze cu fata ( pe un site public atentie ) si ca nu stiu cine i le-a furat si le-a pus nu stiu unde. Bezna mintii .... Ce sa mai zic .. moartea pasiunii. Atat ca are curu mare .. trebuie sa recunosc

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Izabella Orca Total Brancoveanu - 0772056560
  • 4 months later...

Pe surse si cum spunea colegu, problema cu mirosu e stiuta, basca ca a avut si un AVC :( tind sa cred ca nu are grija de ea…

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...