Jump to content

Ioana 1,80 cm Dristor 2 / 0720162481


Root
 Share

Recommended Posts

Este veche pe piata, mi-am pierdut vremea anu' trecut pe o ploaie crunta sa ii fac o vizita. E mai implinita decat in pozele 1 si 3, locatia amarata, tot 28 de ani zicea insa are/arata de +30 si nu in sensul bun, scoruri mari pentru ce ofea, nu accepta CIM (am avut o discutie vizavi de ce-a zis la telefon si ce am recapitulat la fata locului si a ramas ca n-am inteles eu :) ).

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Este veche a avut locație și la Piața Albă Iulia

Aspect-7, e buna doar la craci, in rest se vede vârsta.

Prestatie-6-cere 50 lei in plus pentru oral neprotejat

De evitat

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...

Puneti si poze domnilor, nu doar linkuri, nu fiti timizi, hai ca nu e greu, ca in ritmul asta o sa ajungem sa postam TinyUrl-uri, mama ma-sii de treaba.

Dar stai, ca trebuie sa mai dai odata ctrl-c/ctrl-v ca sa generezi Tiny...

W54YRY.JPG

EYHSRTH.JPG

thrthd.JPG

Link to comment
Share on other sites

De evitat, se comporta ca un barbat si are tupeu, recunosc ca i-am abordat o palma la intalnirea cu dansa pentru nesimtire, a avut tupeul sa ma injure

De evitat

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Să-mi bag pula si când am căutat după nr de tel înainte să merg la ea nu mi-a dat nimic și o tot urmăream de ceva timp pt ca pare docilă din poze, însă note sub 5 totul, totul protejat cu toate că la tel a spus on, mi-am dat drumul si am plecat, nici măcar de o descărcare nu e bună pt ca te umpli de draci apoi pt ca aia nu e voie aia nu e voie. O ȚĂRĂNCUȚĂ, se vede pe ea, nici ca mai calc

Chestia este ca o caut de câțiva ani după nr de tel si nu-mi dădea nimic niciodată mă si miram să fi scăpat ea așa ușor.

150/300 totul protejat, doar O si N. 

  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...