Jump to content

Fără programări - Nicoleta 0741954407 / 0758791636 exDristor acum Dr Taberei


olivertwist

Recommended Posts

Bună eu fac anal dar la mine contează mărimea dar și grosimea. Îmi pare rău că nu am putut să-ți satisfac plăcerea. Eu anteleg ca poate  ție ți se pare ca ai un penis normal  dar  dacă am refuzat sa fac anal cu tine  anseamna ca pentru mine e mare sau gros pentru anal.... 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Trumtram said:

Deci, toți cei care fac anal cu tine au un penis mic și subțire? 😁

Nu e vb ca fac doar cu penis mic și  subțire.. Fac cu mărimea la penis de 18 cm și sa nu fie foarte groasă ... Pentru că unii clienți chiar dacă au penisu mai mic de 18 cm o au groasa.. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Nicoleta 01
pune te rog un link cu anuntul tau, sau niste poze,

am impresia ca majoritatea pozelor de pe aici sunt ale colegei.

PS ... aici merg si poze mai explicite decat pe publi :)

Link to comment
Share on other sites

On 13.03.2024 at 9:36, olivertwist said:

Nu stiu daca va referiti la domnisoara ca fiind draguta la chip sau la comportament.La chip nu este,parerea mea,in rest este relatat corect.

Am fost pentru sexul anal dar se pare ca nu ma calific,nu stiu daca optiunea este doar pentru marketing eu nefind dotat la acest aspect si mai existand relatari ale acestui fapt si anume refuzul de a presta.

  cand spunem draguta de obicei ne referim per ansamblu - si fizic si comportament . Restul - fata , corp , cur sunt discutabile si de obicei tin de fiecare in parte . Ptr mine Nicoleta/Kati este draguta , mi-a placut sexul cu ea , anal nu am insistat (doar m-am jucat in zona) , poate alta data , nu cred ca e doar marketing  ci e pe potriveala . Ptr mine Kati/Nicoleta e f potrivita ptr on top si umeri craci/missionar. E dedicata muncii sexuale, doreste sa pleci fericit , in rest  gusturile nu se discuta :)   

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Futuloiu

asta ziceam si eu

tipa cu numarul 4407 este colega, cea creata (desi se observa greu)

Nicoleta (0758791636) este doar in pozele cu straponul.

Link to comment
Share on other sites

Sunt pozele ei . Sau cel putin se regaseste printre ele :). Eu daca nu imi place ce gasesc fac cale intoarsa instant si nu ma refer doar la aspectul fizic , la fatza ci si la comportament , la modul cum abordeaza problema , nu tre sa fie fotomodel (care de multe ori sunt ciufute si sictirite)  dar tre sa ii placa sexul, oralul, bulanitul ( usor nimfomana n-ar strica), sa ii placa de mine macar un pic nu doar de $$ :) .  Cam astea sunt conditiile unei intalniri reusite . Asa ca prefer sa decartez la o fata  care merita . De ceva vreme am fost ceva mai atent si nu m-am mai prajit , alegerile gresite au scazut sub 20 % . Succese ! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E primu venit, primu servit

Mi-a dat teapa

Am sunat-o si i-am spus ca ajung cam in 20 de min, mi-a spus sa o mai sun cand ajung

Am sunat-o cand am lasat masina, eram in celalat capat al strazii, 5 min mai aveam pe jos, mi-a spus ca-s departe si ca sa sun fix cand sunt langa bloc

Si n-a mai raspuns, dupa vreo 2 apeluri nici n-a mai sunat telefonul

Am sunat-o de pe alt nr, a raspuns, a spus ca e libera 🧐 

Nici macar nu era ocupata

  • Haha 1
  • Sad 2
  • Angry 1
Link to comment
Share on other sites

Bună îmi pare rău că sa întâmplat așa dar eu îmi primesc toți clienți care spun ca au ajuns. Uneori eu nu am semnal și nu se aude foarte bine la telefon. Nu te înțeleg când ai spus ca după două  apeluri telefonul meu nu a mai sunat și ai spus ca după ai sunat după nu alt număr și ți-am spus ca sunt libera. Dacă telefonul meu nu mai suna asa cum ai spus cum ai putut sa ma suni după un alt număr. Încă se mai fac confuzi între mine și colega (ma sunati pe mine ca veniți și apoi o sunați pe colega ca a-ți ajuns si ca a-ți vorbit cu ea ca veniți și îi spuneți ei de anal dacă se discuta se faceți fără când urcați sus. Nu spun de tine ca tu ai făcut asta eu am dat doar un exemplu..) 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Trumtram said:

Vreau un trio cu colegul tau, se poate la ce pret, nu ai Wapp sa intrebi acolo

Bună nu facem împreună. Și nu acceptam nici în patru ( tu cu încă un prieten și eu cu ea) noi suntem fiecare cu treaba sa. 

Link to comment
Share on other sites

Buna servicele mele sunt.

100 fin ON plus 50 lei extra Anal

Oral in functie de igiena normal si anal doar protejat, fin pe corp 

Nu fac analu fara si rog sa nu se mai insiste.... nr meu este  0758791636 

 

IMG_20240316_134802.jpg

20240316_135921.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Nicoleta 0741954407 / 0758791636 exDristor acum Dr Taberei
  • 4 weeks later...

E teapa. Te pune sa bati drumul, apoi cand ajungi nu mai raspunde, iar daca suni de pe alt numar raspunde si zice ca e libera. De 3 ori mi-au dat asa teapa, si ea si colega ei, astea zici ca nu vor sa lucreze. Nu mai bateti drumul degeaba ca nu va primeste, mai ales colega aia a ei, cea mai mare tepara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Rica said:

E teapa. Te pune sa bati drumul, apoi cand ajungi nu mai raspunde, iar daca suni de pe alt numar raspunde si zice ca e libera. De 3 ori mi-au dat asa teapa, si ea si colega ei, astea zici ca nu vor sa lucreze. Nu mai bateti drumul degeaba ca nu va primeste, mai ales colega aia a ei, cea mai mare tepara

Buna nu sunt nici o țepara  nici eu nici colega..probabil nu am raspuns ca eram ocupată..eu specific sa fiu sunata  cu câteva minute inainte ca sa nu ajungă mai multi clienti deodată că nu pot să vă primesc pe toti odata   si sa nu va  întâlniți intre voi la scara ca sunt clienti care se feresc si nu este ok.. dacă  spre exemplu ma suna 2 sau 3 clienti ca a ajuns ... eu ce sa fac.. de unde sa stiu care mia spus primul sau al doilea ca a ajuns.. Eu nu vreau sa fac pe nimeni sa astepte dar nu pot să ma împart la toti odata îmi parte rău......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nicoleta 01 said:

eu specific sa fiu sunata  cu câteva minute inainte ca sa nu ajungă mai multi clienti deodată că nu pot să vă primesc pe toti odata   si sa nu va  întâlniți intre voi la scara ca sunt clienti care se feresc si nu este ok.. dacă  spre exemplu ma suna 2 sau 3 clienti ca a ajuns ... eu ce sa fac.. de unde sa stiu care mia spus primul sau al doilea ca a ajuns.. 

Pentru această problemă s-a inventat caietul pe care scrii programări/ ore/ confirmări etc. Pentru restul problemelor există Master Card. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Rica said:

E teapa. Te pune sa bati drumul, apoi cand ajungi nu mai raspunde, iar daca suni de pe alt numar raspunde si zice ca e libera. De 3 ori mi-au dat asa teapa, si ea si colega ei, astea zici ca nu vor sa lucreze. Nu mai bateti drumul degeaba ca nu va primeste, mai ales colega aia a ei, cea mai mare tepara

Noi nu facem haos în casa sa primesc si eu clienti si ea deodată..Ori primesc eu clienti ori ea  niciodată impreuna  ...si cum ai spus tu că mai sunat dupa un alt nr probabil era clientul dus la baie si am putut sa raspund.... și dacă eram țepare clientii nu cred ca scriau degeaba ca au fost la noi...Seara frumoasa îți doresc.

4 minutes ago, uritescu said:

Pentru această problemă s-a inventat caietul pe care scrii programări/ ore/ confirmări etc. Pentru restul problemelor există Master Card. 

Buna pai ar fi bine sa fiu anunțată de fiecare client cand vrea sa vină..  Cum am si spus nu sunt anunțată cand vine.. .. si ma trezesc sa imi supună am vorbit acum 3 ore si am ajuns.. Si poate  atunci abea ce mia ajuns un client...si sa aud ca imi spune   ,,,,Dar ti am spus că vin  și ai spus că ești liberă,,,, serios... 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, olivertwist said:

@Nicoleta 01 daca se poate un link către anunțul Colegei,mulțumesc anticipat 

Stai linistit in banca ta, colega ei e teapa 100%, te cheama fix degeaba, cand ajungi nu mai raspunde. Doar daca suni de pe alt numar. Am stat in fata blocului intentionat sa vad daca intra cineva in bloc, nu a intrat nimeni, pur si simplu are chef de glume.
am sunat prima data fix din fata blocului, am zis ca ajung in 3 minute, zice ca da ca e disponibila, apoi zic ca am ajuns, si hop incepe sa imi spuna ca nu mai poate ca are client 😂😂 in conditiile in care eram deja acolo la primul apel dat si nu a intrat absolut nimeni pe usa blocului si i-am zis ca vin in 3 min si a spus ca da, sa vin. Mi-a dat teapa de 3 ori

 

10 hours ago, Nicoleta 01 said:

Buna nu sunt nici o țepara  nici eu nici colega..probabil nu am raspuns ca eram ocupată..eu specific sa fiu sunata  cu câteva minute inainte ca sa nu ajungă mai multi clienti deodată că nu pot să vă primesc pe toti odata   si sa nu va  întâlniți intre voi la scara ca sunt clienti care se feresc si nu este ok.. dacă  spre exemplu ma suna 2 sau 3 clienti ca a ajuns ... eu ce sa fac.. de unde sa stiu care mia spus primul sau al doilea ca a ajuns.. Eu nu vreau sa fac pe nimeni sa astepte dar nu pot să ma împart la toti odata îmi parte rău......

La tine poate poate mai ajunge omul, dar colega ta e cea mai mare tepara. De 3 ori mi-a dat teapa, si nu doar mie. Daca ii spune omu ca ajunge in 5 minute zice ca da, sa vina, apoi nu mai raspunde. Iar daca o suni si o intrebi daca e libera, zice ca da, apoi ii zici ca esti deja acolo si instant zice ca nu mai libera si nu iti mai raspunde deloc la telefon. Oricum o dai iti iei teapa, nu va mai consumati benzina si timpul degeaba 

 

Apropo, cand am sunat de pe alt numar si am intrebat-o de ce mi-a dat teapa, colega ei mi-a spus ca lucreaza pe programari si a incurcat programarile, si i-am zis sa imi faca si mie "inca" o programare, cu toate ca "aveam deja" , sau ca pot astepta si intru dupa clientul ala imaginar, ca nu avea niciun client, raspunsul "nu fac programari" 😂🤣🤣 intelegeti voi ce vreti

i-am vorbit foarte frumos la telefon, ba chiar nu am fost nervos ca m-a chemat degeaba de 3 ori pana in drumul taberei, insa femeia pur si simplu face caterinca de clienti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • gotti changed the title to Fără programări - Nicoleta 0741954407 / 0758791636 exDristor acum Dr Taberei

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...