Jump to content

Alyna Slim Milf Mall Vitan 0737325564


Root

Recommended Posts

10 minutes ago, Xtipu said:

Salutare, sigur nu face si anal  pe langa anilingus ? Gaura ei  parea ca e rodata . 

Multumesc.

Nu. Nu face, asa mi a zis. Și nici nu am insistat.

 

Dar de unde ai tras concluzia !?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pai cand am vizitat-o , mai exact cand statea doggy la normal se cam deschidea putin anusul. Nu am insistat pentru ca nu sunt genul dar acum ca am citit recenzia ta si spui ca pana la urma a facut deplasare si pe deasupra a facut si neprotejat ma gandesc ca daca negociezi putin ar accepta si anal

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am încercat să ajung la ea. Comunicat prin WhatsApp. M-a tot aburit că mai târziu, că a încurcat programările, că să mai aștept un pic, ba că i-am zis eu că vin mai târziu... Asta după ce am bătut drum până la Dristor și am tot admirat ctitoriile cartierului așteptând să fie disponibilă. Tot ce a reușit să fută de la mine a fost încrederea, așa că am șters-o de pe listă. Alta la rând!

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Am intrebat eu: zice ca-i place mult....accepta: palme peste fata, fund, sani, scuipat in gura si pe fata, vorbit vulgar; la dominare activa: te plimba in 4 labe, te scuipa, te palmuieste. Din punctul meu de vedere e vorba mai mult de reclama, din recenzia de mai sus ar merita o vizita chiar daca dominarea e la misto. Poate vedem o recenzie pe servicii de dominare?

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Daca locatia este in blocul celebru de la Dristor 2, nu stiu cum ati ramas ai de-ati fost. Pe scurt - locatia mizerabila, cearceaf care cred ca n-a fost schimbat vreodata, plin de pete (nici nu vreau sa-mi imaginez ce erau), umed, prosoapele nu erau disponibile pentru ca erau ba la splatat, ba la uscat abia spalate. Fata arata bine (pe gustul meu), insa are niste tatuaje "amarate" si un defect de vorbire (peste care se poate trece). Preturile dpmdv sunt exorbitante; am ajuns scurt la 300 lei, cu anal inclus, deci face si anal. N-am intrebat de anal, mi-a recitat ea serviciile oferite. O propun la "de evitat" pentru ca mi-a propus totul np (pentru inca 100 de leusteni) cand a vazut ca dau sa plec, cu textul deja sablon "te vad ca esti ok, bla-bla". :( 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

@papuasul,ai fost la ea, dar nu ești sigur unde are locatia !?. Sau ai plecat ca Cireșarii prin Dristor ?

Ceva îmi da cu virgula.

Poate ne lamuresti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pai am fost in blocul de garsoniere de la Dristor 2, etaj 4. Intrebam pentru cei care au vizitat-o in aceasta locatie, tu zici ca ai chemat-o la hotel. Nu inteleg ce iti da cu virgula? Si are mai mult de 160 cm, spre 165 sau m-am inselat de la incaltarile pe care le purta. Am lamurit?

Link to comment
Share on other sites

Mi a dat cu minus, pt ca nu ai lămurit unde are cotețul. 

E mai scunda ca mine,  cca 160 cm.

Am uitat sa iau metrul de croitorie.😉

Vorbește corect gramatical, poate putin pe năsuc, dar nu e de la faina.

Sau poate servise ceva.

Pe mine m a refuzat.

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Pe bune, ma iei la misto??? Blocul de garsoniere de la Dristor 2, etaj 4, numarul garsonierei nu l-am retinut, nu merge interfonul, a venit ea sa ma ia de la scara care este in fata gurii de metrou. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Root changed the title to Alyna Slim Milf Mall Vitan 0737325564

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...