Jump to content

Moldoveanca Milf O. GOGA 0755884187


Root
 Share

Recommended Posts

  • Root changed the title to Doamna Blonda Milf Mall Vitan 0755884187

Corina, acum vizavi de mall Vitan, ONP fara CIM, fara anal, disponibila pana la miezul noptii, preturile cele puse de madmax123, are si colega care vine dupa-masa. Voce de fumatoare inraita, discutie civilizata.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Preturile sunt corecte, 150/300 si 500 hotel, moldoveanca venită recent din Spania spune ea, ON, NP, anal n-am întrebat (nu-s fan). Oral de un 7 nimic special, NP de un 8,5 are curul mare se vede frumos pe la spate, nu comentează la pozitii, încearcă să fie plăcută, este f vorbăreață, îți povestește viața, carnea moale sânii sunt lasati totul natural, pt mine un plus, n-a făcut dush când a venit însă era curata, n-am întrebat de fk dar am avut senzația că a vrut să inițieze de câteva ori. Este cea din poze însă sunt ceva mai vechi acum este mai împlinită. Mai are o colega bruneta 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Moldoveanca Milf Mall Vitan 0755884187
  • 4 weeks later...

Nu merita neam! Am aruncat si aici 300 de lei. Am fost acum mai bine de 10 zile (regula mea intre vizita si scris). Nu avea colega bruneta care sa ma linga pe coaie si in cur (toata stima @redeagle222, din cauza recenziei tale am purces pentru ca am visat la niste limbi pe coaie si in cur) ci o colega tot blonda, ochelarista care face totul protejat. O amarastenie de vizita. Recomadare mea  - lasati-o fix balta! (red a descris foarte exact curul mare, celulita din abundenta si tatele - ty boss).

 @redeagle222: cum p**a mea (te intreb cu drag) nu ti-a parut rau de bani?!? Asa usor ii castigi??? Experieta super-amarata, in top "asa nu!" pe anul asta. Am incercat sa ma auto-regulez cu "neste" covrigi haiducesti de la parterul blocului insa si astia au fost nasoi!!! :( 

  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ai in totaitate dreptate papuasule …. Eu nu sunt asa rau de paguba din fire … si de multe ori gandesc cu pula, nu cu capul …. Fetele erau din categoria ca nici fara bani nu le-as fi futut…. dar na, daca gandeste pula ….  Dar fata nu e teapa, doar  ca arata prea nasol pt 300 de lei ….. 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

N-am zis teapa. Sigur are si ea admiratorii ei. Ai sintetizat foarte bine "Fetele erau din categoria ca nici fara bani nu le-as fi futut"

Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Moldoveanca Milf O. GOGA 0755884187
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...