Jump to content

(V) Nicole - blonda senzuala 0723010997


I_am_Weasel
 Share

Recommended Posts

I-am facut o vizita vineri.

Locatia este pe blvd. Coposu, vis-a-vis de cofetaria Agapitos, intr-o locatie destul de cunoscuta...

Nu a mai slabit, dar nici nu s-a mai ingrasat.

Prestatia oarecum neschimbata, GFE ridicat. Anal m-a refuzat (nici eu n-am insistat) spunand ca nu este inca pregatita.

Preturile cum le stiti, adica 250 ora, daca vreti 2 ore, e 400.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Replies 23
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hemlock

    4

  • gerontosaurusRex

    2

  • joeblack

    2

  • neanuntat

    1

azi lucra in Dorobanti, 200 lei o finalizare oral + normal circa 35 de minute.

locatia la limita de jos.

prima impresie nefavorabila.

prestatia buna insa compenseaza kilogramele in plus.

oralul bun , fin - calduros as spune , la normal e stramta - ceea ce iar e bine.

culmea e ca mie imi plac femeile inalta si slabe, dar uite ca am futut cu placere un alt gen (asta ca sa fiu politicos).

si-a meritat banii , de recomandat doar daca slabeste.

Link to comment
Share on other sites

Am citit aseara despre nicole aici si am zis ca nu trebuie sa o ratez daca tot sta in dorobanti.La telefon mi-a zis 300 ora ceea ce mi s-a parut scump dar avand in vedere referintele bune si ca face anal am zis sa incerc ca poate e ceva mai special si merita.Nu m-a inselat instinctul si am avut cea mai buna experienta in bucuresti(pana acum).Multumesc colegului care a scris aseara ca altfel nu ma duceam!Prima impresie a fost buna,mi-au placut mult sanii foarte mari si fundul bombat numai bun de penetrat.Si eu sunt adept fete slabe in mod normal dar pentru futut mai hard merg bine astea cu forme.Oralul e de nota 10 iar analul cred ca-i place cel mai mult.I-am tras-o in pat,pe fotoliu,pe masa cam tot ce mi-a trecut prin cap.O sa revin cu siguranta daca nu se mai muta pana atunci.

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu la mandra,realitatea putin diferita.

Hogeacul dezastru,mizerie peste tot,pat fara cearceaf,jegos,geamuri fara perdele,apa peste tot la baie,....

Mandra,mica si grasa,plina de cosuri pe fata.

Actiunea,oral bun,cu deep,si multa saliva,normal acceptabil,cu mult unguent pentru lubrifiere,anal nu am executat.

Decartat 150/finalizare.

Concluzie: eu nu mai calc.

 

Varu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...