Jump to content

Masaj Somatic Iancului 0743688211 / 0743368694


Root
 Share

Recommended Posts

este paraschiva. fosta pe la maria fosta pe la rond alba iuli fosta prin tineretului, unirii si alte cateva locatii. a inceput la maria dupa care s-a lansat pe cont propriu cu sume mari dupa care a redus si avea tarif 120 acum ceva timp.siliconata arata bine la corp. nu am servit dar din surse de incredere ofera o prestatie corecta si cel putin sanii ii scoate la vedere. cred ca are si pe aici 1-2 topice deschise.

Link to comment
Share on other sites

Si-a inceput cariera (eu cel putin acolo am zarit-o prima data si se jura ca e nou-nouta) pe Cantemir, colega cu: http://ddcforum.com/index.php?/forums/topic/14240-blonda-slim-zona-intermacedonia/#comment-46384

Cred ca am mai scris de ea. Avea niste figuri in cap majore. S-a tot mutat, insa este usor de identificat pentru ca mereu a pus poze cu fata. Tin minte ca avea niste scoruri astronomice pentru sex. Oricum era coada la ea pentru masaj.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu ma inseala memoria, la un moment dat era prin Militari Residence cred ca chiar "gravidutza" oferind si sex....insa ceva m-a speriat la ea si am facut cale intoarsa. Am vaga impresie ca avea niste dinti mizerabili si imi parea genul dispusa sa te eviscereze in somn.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kindervondick said:

Daca nu ma inseala memoria, la un moment dat era prin Militari Residence cred ca chiar "gravidutza" oferind si sex....insa ceva m-a speriat la ea si am facut cale intoarsa. Am vaga impresie ca avea niste dinti mizerabili si imi parea genul dispusa sa te eviscereze in somn.

are ceva care m-a facut si pe mine sa o evit. n-as putea spune exact ce anume. probabil a plecat de la acel zambet fortat care apare in toate pozele.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Am raportat ce am gasit la fata locului la momentul respectiv. Ii avea pe toti si functionali pentru ca m-ar fi sfasiat la ce intrebari ii puneam :) 

In poza de mai jos are toti dintii si par foarte sanatosi, na! :) (asa arata cand era pe Cantemir; era buna maxim de calarit insa iti scurcircuita major creierasii cu tampeniile ei de printesa inchipuita (a rabufnit in mine frustarea ca n-am putut sa ma sui pe ea, na (din nou) :()

271466491.jpg

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nu e rea deloc mie mi a placut am fost de 2 ori chiar, dar nu m am mai dus ca nu vrea sa se futa. Are pizda frumusica cur la fel, e si curata, merge odata pt un masaj dar cam atat. Ea zice ca nu ofera sex deloc 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Parca cerea minim 500 pentru sex, fara CIM, FK, anal, adica pentru mai nimic. Se pare ca ii merge struna cu masajul asa ca e posibil sa nu mai fie tentata nici de "destul" Eu nu ti-o recomand. Avea niste figuri in cap si o pretiozitate de mai mult iti venea sa o bati nu sa o futi :( 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Root changed the title to Masaj Somatic Iancului 0743688211 / 0743368694

Iar ai adus-o in atentia comunitatii??? Bai!!! Ma oftic maxim si mai si recunosc. Arata beton capra!!! (daca pozele sunt reale si se pare ca sunt, arata din ce in ce mai bine. Eu din mosi-stramosi o stiam p-aia ca arati si mai bine, si mai bine dupa ce iti mai iei neste p**i majore. Deci daca stiu eu bine, rezulta ca fata are cu cine si-o trage major, dar nu cu noi! :( ).

Bulangiilor, recunoasteti aia de ati reusit sa o calariti!!! Daca nu, o face in ciuda noastra! :( 

Link to comment
Share on other sites

@root: nu ma deranjeaza, sunt info utile pentru cei ce o frecventeaza, foarte bine ca le pui. Eu m-am intarat de la "neimplinirea" mea vizavi de calaritul ei. Cand i-am zarit noile poze deja plecasem spre ea. M-am potolit cand am dat drumu' la maxim la aeru' conditionat in masina si am revenit racorit in birou :( 

Daca pozele sunt recente (de reale nu se pune pentru ca sunt) se mentine foarte bine caprita, ba chiar evolueaza frumos, in ciuda p**i, cum se zice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

asta e mama metaforelor  "la final se lucrează zona inghinală cu mâna" :) 

fiind oarecum in zona de circulatie as face o incercare, sa vedem si daca a actualizat ceva la preturi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...