Jump to content

(V) Sabina Blonda Baba Novac IOR 0741364948


kristi2222
 Share

Recommended Posts

incitat de pozele caprioarei, am sunat la 0741364948 ( 0741.364.948 ) si am aflat urmatoarele

  se recomanda Sabina

  ofera masaj, oral si normal

    pret 100 lei/fin sau 200 lei/ora

  ca locatie, pe Calea Victoriei, nu mai retin exact reperul

  cica poze reale,profesionale ;)

   

 

[attach=1] [attach=2]

post-811-150392339361_thumb.jpg

post-811-150392339364_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • danny1

    5

  • sabina_blonde

    4

  • steroidu

    1

  • RoberTzell

    1

Top Posters In This Topic

Posted Images

POZE 100% reale POZE 100% reale, Sabina, blonda, ochi albastri, ofer companie intima, oral si normal, masaj erotic si de relaxare, accept cunilingus, mici fantezii. 100 L/ fin, 200 L/ora;    27 Mar 13:00

7664351.jpg 7664352.jpg 7664353.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salutare!

Am fost eu astazi la duduie. Confirm realitatea pozelor. Serviciile sunt bune spre f bune doar ca nu face anal si nici finalizare orala. In rest e prietenoasa  frumusica, oral fara caciula, FK etc. Eu am stat o ora si am decartat 2 milioane. La o finalizare am inteles ca e 1 mil. Per total raport calitate-pret e chiar bine. Puteti sa mergeti cu incredere. Merita.

Link to comment
Share on other sites

Asta cu poze "profesionale" cand o aud ma infioara :) ...

Cel putin ultima poza imi este foarte familiara, nu bag mana in foc dar sigur este de sorginte slava, de undeva de pe rusdosug ...

Smells fishy danny boy ... sau girl :)

Link to comment
Share on other sites

@gigibuzereci Asa am crezut si eu, ca sunt false pozele, dar am citit  ca scria cineva care a fost la ea ca ar fi reale si m-am riscat ca imi era in zona locatia. Pozele sunt intr-adevar reale.

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Am incercat sa o testez eu ieri, insa tipa e din categoria greu de prins.

Sun, imi da la telefon detaliile pe care le-as descris si kristi2222, in plus eu am retinut si zona in care activeaza: P-ta Victoriei, prima strada din spatele guvernului.

Stabilim sa ne vedem intr-o ora, accentuez faptul ca este vorba de o programare ferma si sa nu-si faca alte planuri.

Ajung ca un domn cu 5 minute mai devreme, sun si prima surpriza: fata a avut o problema cu proprietarul si a plecat din aceasta locatie. Imi spune insa ca este in drum spre o alta locatie, foarte aproape, Stefan cel Mare vis-a-vis de stadionul Dinamo si ca in 15 minute ma poate primi acolo.

Deja mirosisem teapa, insa dand dovada de stoicism ii zic ca o sun in 15 minute cand ajung acolo. Sun din nou, fata foarte nonsalanta imi spune ca e in locatie, insa nu-mi poate spune acum daca ma poate primi si sa revin cu un telefon in 2-3 minute. Revin cu un telefon dupa 3 minute ca sa aflu ca din pacate nu ma poate primi pentru ca are alt client, dar daca mai astept 15 minute ma suna ea cand se elibereaza.

Deci colegul nostru danny1 este un fericit pentru ca a apucat sa beneficieze de serviciile bune ale Sabinei. Ii multumim mult ca si-a facut cont la noi ca sa ne povesteasca foarte detaliat in prima lui postare aici intalnirea pe care a avut-o cu pozele (scuze, Sabina). Eu din pacate nu am reusit decat sa petrec cateva ore in aerul curat din zona Victoriei-Stefan cel Mare. Ceea ce nu va doresc si voua!

Din punctul meu de vedere este o teapa clasica si nesimtita.

Link to comment
Share on other sites

Frate, scriu si eu o data o recenzie si toata lumea ma acuza ca fac reclama sau ca sunt peste. Vreau si eu aici pareri de la cineva care a fost la ea si a prestat, sa ma conving si eu poate am prins-o in toanele cele mai bune.

Link to comment
Share on other sites

Guest simplicity

Am fost eu la Sabina.Fata e OK. Am negociat 1 ora, 2 finalizari, oral neprotejat cu finalizare orala, normal si anal protejate. Pretul: 250 RON. Fata se misca bine, are carne tare pe ea, sanii cam mititei dar nu suparator de mici.

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Intrebare: nu cumva este tipa care activa la Domo - Budapesta, blocul cu banca galbena la parter, cu numele de scena tot Sabina si cu tel. 0737336606 ( 0737.336.606 )?

Despre servicii, mie mi-a zis (cand inca mai avea locatia la Victoriei, in spatele palatului) ca nu accepta CIM.

In recenziile voastre citesc ca unul zice finalizare orala, la unul nu a acceptat, unul zice anal, altul ca nu face.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ms de confirmare, simplicity.  Se pare ca tu ai fost si mai norocos ca mine. Mie mi-a spus la tel ca nu face finalizare orala si nici anal, asa ca la fata locului nu am mai intrebat. Posibil sa fi fost tu o exceptie sau sa fi inceput sa faca. O s-o sun maine sa merg din nou la ea sa vad daca confirma prima prestatie care mie unul mi-a placut mult si sa vedem ce zice despre anal si finalizare orala. Sper sa revin cu vesti bune  ;D

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit baieti.

Am vazut discutiile de aici despre mine si as vrea sa lamuresc cateva lucruri.

in primul as vrea sa imi cer scuze fata de BLACKMAN pentru ca a nimerit intr-un moment dificil pentru mine. tocmai ma mutasem din locatia unde activam si a fost o intreaga nebunie asa incat am reusit sa-l incurc fara sa vreau asta. De regula tin la seriozitate si vreau sa-ti transmit BLACKMAN ca te astept oricand la mine sa te convingi ca nu a fost decat o intamplare atunci.

Va multumusec celor care ati fost la mine si ati scris aici si va mai astept. Pupici

 

Sabina

Link to comment
Share on other sites

Buna RoberTzell. Serviciile mele sunt de sex oral neprotejat si sex normal protejat. La anal fac foarte rar exceptii, dar in general nu. Preturile sunt de 100 lei/fin sau lei pentru o ora.  Programul este de Luni pana Joi intre orele 10-03. Pentru alte detalii sau fantezii, vorbim la telefon. Pupici

Link to comment
Share on other sites

Confirma cineva (poate chiar Sabina) daca este vorba despre aceeasi persoana cu Sabina de la Domo Budapesta - despre care s-a discutat pe topicul asta?

 

A mai intrebat si papuasul mai sus, dar nu a primit inca un raspuns :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare tuturor!

1. Pozele sunt reale.

2. Oral ne si normal protejat, nu dau note ca oricum fiecaruia ii place altfel; mie mi-a placut... foarte mult.

3. GFE wow, este ceva de povestit la nepoti, iar eu leg greu conversatii, mai ales in astfel de situatii.

4. Apartament f. curat, ea f. curata, de revenit.

Detalii cereti voi direct si cred ca difera in functie de client. Nu face CIM si nici A, ceea ce nu ma intereseaza oricum, dar daca nu va intra sub piele problema e la voi. Ii si place si rar cineva asa client-oriented, doar sa veniti si voi spre ea putin.

Eu am stat o finalizare, dar mi-a fost imposibil sa nu stau cu ea la povesti mult mai mult si nu pot spune ca am timp de pierdut.

Pot da detalii oricui vrea.

Spor la treaba si sus steagul!

Link to comment
Share on other sites

am sunat, m-am programat si am vizitat. raport calitate - pret excelent.

 

Sabina sta la ultimul etaj al unui bloc din apropierea parcului IOR / blocului nou Belvedere.

 

Apartamentul de 2 camere e absolut bec de curatenie, prosopul e curat, iar Sabina miroase a flori de camp. Sau de gradina, dupa preferinte. De sus si pana jos. Daca as avea ceva de comentat, ar fi ca era nemachiata si nu am fost impresionat nici de manichiura. Dar are un chip fresh, o dantura frumoasa, zambeste mult si are ochi albastri foarte atragatori. Nici o urma de grasime, corp tonifiat, si paseste pe varfurile pantofilor cu toc ca sa nu deranjeze vecinii.

 

Faptura are un bun simt remarcabil. A fost o gazda perfecta, de cand am intrat si pana am iesit pe usa. Ca prestatie, am ales alles pro, un oral facut cu pricepere si sarguinta, fara deep, dar si fara maini. Fatza ii ramane draguta si cu obiectul in gura (sigur stiti de fetele care arata bine fara pula in gura, dar care devin schimonosite odata ce intra in sutz). Sabina nu accepta finalizare orala si nu face anal, dar nu a protestat la usoarele digitatii in zona  usii din spate. Normalul a fost bun, cu ajutorul lubrifiantului, am prestat vreo 10 minute, timp in care fata a participat la un nivel mai mult decat satisfacator. Nu stiu daca accepta sarutul, pt ca nu am incercat. M-a finalizat oral, cu preze montat, am plecat satisfacut.

 

Bilantul de 100 RON pt 45 de minute (door-to-door), plus aspectul atragator si buna crestere ale printesei basca prestatia multumitoare ma fac sa vreau sa revin si sa recomand fara rezerve. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...