Jump to content

Nicoleta Inalta cu forme Titan / 0721443825 / 0759545778


Root

Recommended Posts

14 minutes ago, Laura566 said:

. Nu ar trebuii sa comentati aiurea. Ca nici voi nu sunteti mari frumuseti sau sa aratati ca Tom Holland. Macar nu sunt nesimtita din aia sa va dau repede afara

nu comentam aiurea… ca e pe bani toata treaba.

nesimtita apreciem ca nu esti. poti incerca sa fii mai vesela/comunicativa. macar de aparente ptr ca venim sa ne simtim bine. nu sa te criticam.

ahh si eu sunt mai simpatic ca Tom Holland, ala e un papagal.😅

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
43 minutes ago, Laura566 said:

Eu sunt mai solida am 1.70, 1.73 inaltime si mai cu forme. Asa am fost toata viata. Ca asa e corpu meu. Daca va place bine daca nu la revedere. Nu ar trebuii sa comentati aiurea. Ca nici voi nu sunteti mari frumuseti sau sa aratati ca Tom Holland. Macar nu sunt nesimtita din aia sa va dau repede afara. Sau sa va vorbesc prost. Sau sa luati o ora si in 25 de min sa va zic afara. Asa ca terminati cu aberatiile. 

Nicoleta, nu te certa cu clientii, ca nu vei castiga nimic, niciodata. Si nici botnita nu poti sa pui celor care vor sa comenteze, oricate reports ai da. 

Invata sa coabitezi si sa comunici mai bine cu cei care te viziteaza (indiferent pe ce platforma s-ar exprima), si lucruri bune se vor intampla.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Foarte pe scurt, am fost la fata și mi a plăcut, oral bun, nu are tehnica deosebita dar nu se grabeste, la normal la fel, se mișca binișor și pe la spate se vede super fundul ei mare. Igiena ok, fara nici un miros suspect. Cadoul 150 lei o finalizare cu oral neprotejat. Daca ajung iar în zona, as mai face o vizita, ca are servicii ok și prețul nu este exagerat. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...