Jump to content

Ana Maria Pop-Up Gal Cantemir 0750879588


Giancarlofisichela
 Share

Recommended Posts

“oral protejat/neprotejat(in functie de igienă)

normal protejat(doar protejat)

diferite poziții 

handjob

69, sărutări corporale,mângâiere,atingeri,masaj de relaxare 

150-30 min

300-1hr

 Îmi rezerv dreptul de  a-mi selecta clienții 

-Nu accept cu bile sau alte accesorii 

-Nu accept in stare de ebrietate 

-Nu fac deplasari”

0750879588 

bla bla bla….


 

Desi am fost la fata in urma cu aproximativ o luna, scriu acum pentru ca vine ocazional, sta cateva zile si dispare fara preaviz. 

Marti a anuntat ca este disponibila din nou incepand de joi (astazi.)

Atunci eram usor sceptic asa ca am cerut o vizita scurta - 150 .

programarea facuta cu cateva ore inainte, de dimineata, pe whatsapp.

programul ei era ceva gen 9-21

Acum..
din ce imi amintesc.. 

Este frumoasa fata.. inalta - 1.78m declarati. Corp impecabil, fara celulita/  Par blond platinat. Silicoane. Acid in buze.

Varsta - in jur de 25.

Ceva imperfectiuni pe chip ascunse sub fond de ten excesiv. Parca tin minte ca inainte de plecare ma stergea tacticos  pe obraz. Piele super fina, mirosea foarte bine gagica, parca are un tatuaj in zona inferiora a corpului.

Vizita nu a fost memorabila din prisma actiunii.. dar corecta.

Cat am facut cunostina, dus, si pana am ajuns in dormitor a fost usor distanta si nu parea sa raspunda cu mare interes la glumitele mele.

Acolo insa, s-a purtat elegant, nu mi a refuzat nimic. Nu m-a grabit. Nu i-am vazut telefonul in mana niciodata.

on - bunicel - fara sa imi ceara din prima sa ma fac comod pe spate cum fac toate inaptele.  Fara mari artificii dar umed, semiadanc si cu rabdare.

np - corect - schimbat vreo 2,3 pozitii fara comentarii sau preferinte din partea ei. Cred ca i am furat si vreo 2 saruturi cu gura inchisa .. nu prea caut asta, dar ..🤷 buze injectate mari misto. sunt fan modificari daca sunt facute bine 😼.


Per total o experienta de 8-9 dpmdv avand in vedere ca e bunoaka si costul relativ modest.

Facut inca un dus scurt, am intrebat-o daca avem timp de o tigara, m a invitat intr o alta camera sa fumam la geam, am stat de vorba cateva minute despre nimicuri, mi a facut o impresie buna.

Locatie atunci - centrul vechi - selari/lipscani nu mai tin minte exact… bloc daramat, dar curat si amenajat ok la interior. primit prosop uscat, curat cu miros de Lenor sau ceplm (ptr mine e un aspect important) 

recomand… daca se tine de cuvant si vine


cheers ✌️

 

88BB7DE2-0F9C-4DA9-B49D-C6BD0FFAE82D.jpeg

6C6F46FF-44AA-4AC6-8008-551445794EF3.jpeg

71BDAEFF-2DB5-46CD-B4B0-AD0E53BAA0F8.jpeg

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Ana Maria Pop-Up Gal CV 0750879588

Da, multumim de info. CIM nu face si nici de FK nu este entuziasta. Mi-a recomandat-o un tovaras acum ceva vreme insa ori e coada pana la vama Bors ori ea este foarte haotica. Tipul a fost impresionat de ea insa acum e ofticat pentru ca nu mai prinde loc desi se cunosc (sustine el, foarte bine). Eu chiar n-am timp sa ma muncesc cu d'astea. Sigur am ratat multe caprioare din aceasta cauza :( 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, papuasul said:

Da, multumim de info. CIM nu face si nici de FK nu este entuziasta. Mi-a recomandat-o un tovaras acum ceva vreme insa ori e coada pana la vama Bors ori ea este foarte haotica. Tipul a fost impresionat de ea insa acum e ofticat pentru ca nu mai prinde loc desi se cunosc (sustine el, foarte bine). Eu chiar n-am timp sa ma muncesc cu d'astea. Sigur am ratat multe caprioare din aceasta cauza :( 

Intradevar nu o prinzi decat cu o zi -doua, inainte. Eu am avut noroc atunci. Mai incercasem de cateva ori.

De asta nici nu ma agit sa ma reintorc.. coada mare… eu nu stiu ce fac azi dar maine la 13.30(ex)


Nu cred ca e ametita. Cu mine a respectat la secunda programarea. Doar exitul si-l face haotic din ce observ.

Serviciile sunt ce am scris(de baza). Daca facea si altceva mentionam. ✌️

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • Root changed the title to Ana Maria Pop-Up Gal Sala Palatului 0750879588
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Serviciile mele sunt:

• oral protejat/neprotejat(in functie de igienă)•normal protejat(doar protejat)

•diferite poziții •handjob•foot job,foot fetish(50extra)•facesitting

•Cob(finalizare corporala)•anilingus •cunnilingus•69

• sărutări corporale, mângâiere,atingeri,masaj de relaxare 

Cadoul este :

                         •200-30 min     •350-1hr
Nu fac: sărutări (fk), cim sau cof, anal, dominare, fisting, uro, hard...
Nu accept dimensiuni mari, cu bile sau alte accesorii.

Cantemir

52a5448c4c082015c5dfe423c370c2f7.jpg

1b85154e32d257e4b68639078ae9f8e2.jpg

c500033a991389fead6c1728da80b32a.jpg

d12621011868e3463bead15259d545ef.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Ana Maria Pop-Up Gal Cantemir 0750879588

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...