Jump to content

Lavi Dristor 0784005947


Root
 Share

Recommended Posts

  • 8 months later...

Vizitata anul acesta prin aprilie. Statea pe str Ramnicu Sarat (aproape de Auchan)

Poze reale, slim, talie de viespe. Oral protejat ok, (pt nepro cerea +50 atunci), pasarica curata si stramta se simte bine (cu mine a folosit lubrifiant), insa e cam pusa pe fast -fuck.

Ca si comportament este calma cu toate ca pare plictisita cand vorbeste cu tine. In apartament era cam dezordine si intuneric (era open space deci nu exista riscul sa fie cineva decat in baie, dar doar ea pare sa fie in locatie) insa te duci sa o futi nu sa dormi cu ea, plus ca s-a simtit oarecum iar peste cearsaf a pus o patura pentru a nu se murdari in timpul actiunii.

Mi-a spus ca incepe de pe la 10, ca recomandare.....daca esti prin zona si vrei sa te descarci  cu o fata tanara si oarecum  frumusica merge incercata odata

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • Root changed the title to Lavi Dristor 0784005947
  • 1 month later...
  • 2 months later...

A reaparut cu scoruri indexate 150/300, la ora onp, la finalizare +50, CIM nu, tot pe Dristorului 97, singura, disponibila pana la 22.00. Neconvingatoare discutia cu ea.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

200 lei finalizarea/str. Laborator 14

Pozele sunt reale,am vizitat-o cand avea locatia pe Ramnicul Sarat,la vremea respectiva nu am scris,servicii mediocre prestate fara interes.

Este comuna la chip.

Am sunat,nu m-a dus dupa ce mi-au fost comunicate noile tarife cu acelasi sictir in voce.

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...