Jump to content

Silvia fericire Romana 0729726463


Torq

Recommended Posts

  • Torq changed the title to Silvia fericire 0738260110 / 0729726463 Iancului43

 

18 minutes ago, pussylover said:

P.S. am sunat astazi sa o intreb daca vrea sa ma scape de 150 de lei si a spus ca pe banii astia nu s-ar fute nici mama ei si a cerut direct 200.

Misto recenzia , insa vav de pret inseamna ca joaca la doua capete. Am vorbit si eu astazi cu ea, intradevar nu e prea comunicativa si raspunde scurt si pe langa subiect, insa paradoxal, mie mi-a zis 400 ora si ca se poate orice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Torq said:

 

Misto recenzia , insa vav de pret inseamna ca joaca la doua capete. Am vorbit si eu astazi cu ea, intradevar nu e prea comunicativa si raspunde scurt si pe langa subiect, insa paradoxal, mie mi-a zis 400 ora si se poate orice.

Multumesc.
 

Daca stii ca poti fute in 60 de minute de absolut toti banii (eu pot doar un numar mai lung daca imi place dama) si crezi ca e ce cauti eu zic ca 400 nu e chiar rau. Dar neaparat discuta elegant ce include acel orice…

incearca sa iei o finalizare de 200 si vezi ce zice. La 200 eu zic ca nu iei teapa.  
 

Clar nu se mai fute nici mama ei pe 150 lei  😂

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • longgone changed the title to Silvia fericire 0738260110 / 0729726463 Iancului

Am sunat-o si eu, mi-a spus ca are 2 variante, la ea in locatie sau face deplasare. M-a intrebat cind vreau sa ne vedem, i-am spus ca intr-o ora , si a intrebat daca sa imi dea adresa pe wharapp sau mesaj. (deci practic era disponibila)

Dupa care a devenit mai interesata sa vina in deplasare , la un hotel, spunind ca e mai riscant pt ea sa primeasca pe cineva necunoscut, asa, din prima.

Cum eu sunasem doar sa vad in ce ape se scalda, si cum in seara respectiva nu aveam in program vreo deplasare pe aceasta tema, am batut usor in retragere.

Dar atunci cind am intrebat-o de servicii si pret, a spus ca ea vrea intai sa se simta bine, nu are stabilit un anumit pret, ca nu se vinde.

In concluzie, daca vreti o intilnire si sunteti hotarati sa mergeti pina la cap,  domnisoara trebuie sunata si probabil ar trebui sa ne bazam pe recenzia lui Pussylover. Cat despre seriozitatea ei, clar, ramine de vazut.

Ambele telefoane sunt valabile.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Neserioasa. Am stabilit sa vina la hotelul unde eram cazat, am stabilit pretul (ea a stabilit pretul) 400lei ora , i-am zis hotelul, camera... a zis ok, si nu a mai venit. Din punctul meu de vedere este neserioasa. 

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vedeti ca va tot cauta si da share location cand are ea chef, atentie pentru cei care au radar pe acasa…
Eu am vb pe whatsapp cu ea, mi-a zis la 400 pot finaliza unde vreau nepro!!! Am zis pas👀

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • Root changed the title to Silvia fericire 0729726463 Militari

 Nu e sanatoasa la cap

Am convenit amândoi telefonic și wazap, detalii, hotel, pret.

Nu a mai ajuns nici în ziua de azi.

  • Thanks 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 18.04.2022 at 19:41, Root said:

 Nu e sanatoasa la cap

 

 ...nu este...

Dar daca o prinzi...ONP...deep...NP orice pozitie,bine de tot,la corp nu arata rau,sanii mari...face orice,cum o pui ,se implica...daca ii place poti sa si uiti ca ai platit-o...

200 lei...

...a doua oara nu m-am mai inteles cu ea,a confirmat o intalnire pe Iancului si nu a mai venit

  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

@root: frate exact asa am patit si eu! Sustin afirmatia ta "nu e deloc sanatoasa la capatzana" (am bagat si eu din GG Márquez ca sa rezult inteligent inainte de Paste :) :) :) )

Eu am scos-o de pe lista desi pozele m-au indemnat sa pacatuiesc :( 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Apel telefonic cu respectiva:

Locatie: Romana

Se asteapta sa vii cu ceva de baut si prezervativele tale

Cadoul: la "latitudinea" clientului

Servicii: "sa ne simtim bine impreuna", merge foarte mult pe chimie si te-ar refuza direct la usa daca nu ii place de tine.

  • Thanks 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Silvia fericire 0729726463 Romana
  • Futuloiu changed the title to Silvia fericire Romana 0729726463

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...