Jump to content

Matura Compasului Bd. Timișoara 0767505667


mamutul
 Share

Recommended Posts

Descriere

" 0767505667 Dus prosoape curate ,A.C.meloterapie liniste,destresare.masa masaj.
Masajul se face pe tot corpul spate fese obtional inghinal (uleioasa ) pulpe talpi 1 ora
Plaza Taberei Militari la complexul comercial Compasului
Program Luni / Dumin 10 /20
Doamna matura 50 + ani Nu stau nud ( Halat ) NU ma dezbrac
Nu se ofera alte servicii va rog nu insistati, chiar daca imi oferiti mai mult
Sunati cand va hotarati sa veniti sector 6
Va multumesc"

 

Mai are un anunț prin care roagă analfabeții să se abțină de la a o deranja :) Vizitatorul constată că femeii îi lipsește o juma de doagă, dacă nu o doagă întreagă. Are 55-60 de ani.

 

în fine, treaba este așa: masajul este complex, te ia de sus până jos, nu este rău, însă este făcut prea în forță, m-au durut pieile vreo 2 zile apoi. I-am atras atenția, însă fără nici un efect notabil. Are tot soiul de scule dedicate, te bâzâie și păcăne cu vreo 7-8 deviceuri de vibromasaj după masajul propriu-zis. 

Finalizarea înseamnă o labă cu ulei, nimic mai mult, nu pare deschisă la negocieri. 

În vizuină era curat, prosoapele au fost ok.

M-am despărțit de 150 de leușteni cu ocazia asta și nu pot să spun că mi-a părut rău, dar nici bine.

 

cititi-tot-si-nu-ma-deranjati-inutil-nu-cititi-tot-si-nu-ma-deranjati-inutil-nu-

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Am vizitat-o iar, meniul a devenit mai complex, după cum spune și tovarășul mrtz.

Masajul bun, făcut mai cu blândețe de data asta, iar la sfârșit a pus armura pe cavaler și l-a luat la ciugulit.

Același premiu. Probabil că am să mai dau pe la ea din când în când pentru masaj.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Doamna mai are topice , e veche in bransa avea locatia pe Bdul Timisoara la intrare ( Vasile Milea ) parca blocul H1  , pe vremea aceea facea si sex , recunoaste si ea , spune ca nu mai face ca s-a ” emancipat ” 100 ora masaj curat 150 cu finalizare , desi spune ca e doar prin tehnici de masaj , face si finalizare orala doar protejat 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Acu j'de ani am fost si eu la ea (care ai scris blocul H1 - fix ala e/era). Nu mi-a parut rau dupa bani insa m-am intrebat "ce dreacu am cautat pe aici?!?". Daca mai este "vie" (recunosc ca sunt nesimtit) mergeti doar daca sunteti dusi cu catatzana :( 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, papuasul said:

Acu j'de ani am fost si eu la ea (care ai scris blocul H1 - fix ala e/era). Nu mi-a parut rau dupa bani insa m-am intrebat "ce dreacu am cautat pe aici?!?". Daca mai este "vie" (recunosc ca sunt nesimtit) mergeti doar daca sunteti dusi cu catatzana :( 

@papuasul, " catatzana" e un oraș în Italia !?🤔

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...