Jump to content

Kim Dr. Taberei 0732374380


Root
 Share

Recommended Posts

19 ani

In spate la Plaza.

Servicii
- sex normal, -sarut , -girlfriend experience, -  oral neproteat /protejat, -  balls lick, -  finalizare  orală fără inghitire
 - finalizare  facială  va fi controlată de mine, - finalizare corporală  mai puțin in zona intimă 
- 69, - spanking. - poziții multiple, - annilngus, - cunilingus, - sex intre sânii, -footfetish, - mici  fantezii
  * Nu practic sex normal neprotejat   , nu practic sex anal.
● 150 de lei finalizarea nu mai mult de 30 de min 
● 250 de lei /h

450 lei la hotel ( se poate negocia)

"  nu pot sa fac oralul adanc ca mi se face rau
 am gag reflex ul mare 😂 "

Colega cu

dgedrg.png.39e4dc2f294d87dd339e950ff35fa0e3.png

20210512_203648.jpg

 

 

IMG-20210723-WA0005.jpg

IMG-20210723-WA0006.jpg

IMG-20210723-WA0007.jpg  20210512_202556.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
9 minutes ago, Blackman said:

Instigat de aspectul goth, m-am riscat sa-i fac o vizita acum ceva vreme.

Locatia pe Bd. Timisoara, un pic mai incolo de Plaza cum mergi spre AFI. Garsoniera intr-un bloc de garsoniere, nu prea curat pe acolo...dar deh, goth si mop nu prea stau in aceiasi propozitie.

Ea...cea din poze. Daaar, in poze nu vezi aspectul de butoi cu picioare, vanataile si pielea nu prea ingrijita, parul năclăit si nespalat.

Desi am futut multe urate la viata mea, parca odata cu varsta nu mai pot cu de-astea. Am lasat-o totusi sa-mi suga pula si rau am facut. Initial am crezut ca are un piercing si in limba (are in nas in zona narilor dar si sus, spre sprancene), dar fata nu stie sa suga pula si te atinge grav cu dintii. Cand am simtit era deja prea tarziu, deja aveam zgarieturi pe pula de la caninii ei...asa ca am pus-o sa ma linga in cur. Fata este obedienta, a prestat un anilingus bunicel vreme de minute bune...in timp ce eu imi pregateam finalizarea cu mana dreapta. Care a fost in gura si pe fata, urmata de intinderea spermei constiincios pe buze si barbie. M-ar fi tentat si un uro sa o spal pe fata, dar din pacate nu accepta (vorbisem despre asta la inceput). Ce a intrat in gura nu a inghitit, a tinut acolo si a scuipat copiii mei nereusiti in chiuveta din baie.

I-am lasat 150 lei la final...dar dezamagit si de ea si de mine. De ea ca e o grasa urata...iar de mine ca imbatranesc si nu mai pot sa fut urate.

Ai fost la Kim sau Michel !?

Link to comment
Share on other sites

Kim, cea cu cercel in rât. Daca as fi fost la Michel (daca exista), nu crezi ca as fi scris in topicul respectivei?

Am intrebat-o de colega, a zis ca nu are si nici nu a avut. In locatie nu mai era nimeni, cum am zis este o garsoniera micuta iar usa de la bucatarie era deschisa, nu era nimeni acolo.

Dupa cum e formulat mesajul pe whatsapp, cred ca era tot ea, dar probabil si-a dat seama ca nu se putea deghiza...poate de asta la nr asa zisei Michel iti vine mesajul automat ca numarul nu este in serviciu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...