Jump to content

Deea pasajul Marasesti 0720864179


Root
 Share

Recommended Posts

  • 5 months later...

Clarificari din partea mandrei (n-am putut sa ma abtin, stergeti daca nu era cazul sa le postez acilisea :)))

Bună seara.  În ultimele luni , am primit foarte multe sfaturi din partea voastră si le-am luat în considerare pe toate.  Cele mai multe dintre ele au fost legate de partea financiară și prin urmare , o sa fac o mica modificare.

De maine , 15.11 costul pentru o ora o sa fie de 300 lei iar cel pt 30 min rămâne  neschimbat și anume 150 lei . 

Sunt o femeie matura și din corectitudine și respect pentru voi, am adus și câteva plusuri pe langa condițiile primitoare pe care le ofeream deja

De maine o sa fiți serviți cu cafeluta facuta de mine în fundul gol :)) , ceai, cappuccino, baturi carbogazoase, apa la sticla de 0,5 ,  energizante sau 1 pahar de vin pt întâlnirile prelungite. 

Va puteți ridica glicemia dupa o partida de sex cu bombonele, prăjiturele și ce va mai ofer dulce

Va reamintesc ca în locație o sa primiți: papucei de unica folosință, pahare de unica folosință pentru  utilizarea apei de gura , prosoape și lenjerii impecabile, geluri de dus pt toate gusturile, umerașe pt a va pune hainele sa nu se sifoneze si pentru personale precaute, va comunic pe aceasta cale ca sunt și vaccinata și pot arata asta daca mi se cere.

Sunt o femeie care îmbină utilul cu plăcutul, ofer servicii de calitate , sunt mereu atenta la nevoile voastre și ma găsiti întotdeauna cu zâmbetul pe buze. 

Serviciile mele rămân aceleași, cu implicare și daruire : sex oral adânc cu finalizare orala sau corporala, sex normal  in diverse poziții ( chiar și cele mai kinky, fiind micuta de înălțime), masaj de relaxare și erotic , 69, dus împreună, fetish-uri , dominare , sex în 3 cu prietena mea sau cupluri , etc 

MULȚUMESC CA ATI AVUT RABDARE SA CITITI. VA PUPA " micuta voastră Andreea" si va așteaptă cu drag maine după ora 10:30

Noapte buna  :*

Link to comment
Share on other sites

Pai nu ?!? E ca la MIcrosoft care cand bulesc ceva declara ca in urma "user experience" au imbunatatit. Sunt de laudat mandrele care se upgradeaza din zbor la cele mai noi tendinte. Ramanem tot noi expirati :( 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, mamutul said:

Cafea în curu' gol, capuccino și ceai.

Plm, o tocană sau un ostropel nu ar pune mâna să facă. :)

Are si sarmale in meniu, dar vii tu cu ardeiu'.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Răilor 😝. Am fost la ea acum 4, dacă nu chiar 5 ani. Vis-a-vis de Vitan Mall. Cu mine a fost super ok fata, dar nu am făcut click ca să mă mai întorc. Ce mi-a rămas în minte e ca am vorbit mult și multe, sexul a fost mai mult pe expresia "ca de aia am venit acolo "🤣 sa mai facem și noi ceva, oricum asta nu ne-a oprit din vorbit 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...