Jump to content

S4 0769804237 Berceni-Cultural


ari
 Share

Recommended Posts

Noua in zona piata cultural alexandru obregia singura in locatie/fantezii/atingeri

 
Valabil din 17.02.2021 15:19:43
Repostat automat
 
Salveaza anuntul pe mai tarziu
 1 / 3 NOUA IN ZONA PIATA CULTURAL ALEXANDRU OBREGIA singura in locatie/fantezii/atingeri
 
  • NOUA IN ZONA PIATA CULTURAL ALEXANDRU OBREGIA singura in locatie/fantezii/atingeri  - imagine 1
  •  
  • NOUA IN ZONA PIATA CULTURAL ALEXANDRU OBREGIA singura in locatie/fantezii/atingeri  - imagine 2
  •  
  • NOUA IN ZONA PIATA CULTURAL ALEXANDRU OBREGIA singura in locatie/fantezii/atingeri  - imagine 3
 
Descriere Matrimoniale

PENTRU PRIMA DATA IN ZONA TA Noua in zona singura in LOCATIE ! Buna am 23 de ani Sunt o fata cu bune maniere si curata cu o pofta mare de a-ti satisface placerile si fanteziile, te astept la mine intr-o locatie discreta cu ambianta placuta pentru un moment de placere si relaxare absoluta.. Serviciile mele sunt de super calitate,te vei reintoarce cu siguranta!! LOCUIESC SINGURA SI SUNT MUTATA RECENT IN ZONA BERCENI ALEXANDRU OBREGIA CHIAR LA PIATA CULTURAL SUNT SINGURA IN LOOCATIE SI SOSITA AZI IN ZONA LA MINE SIGUR NU AI FOST . KISS

 

 

Sunt noua in zona, Berceni, masaj

Bucuresti, azi, 15:18

Descriere anunt

 
Sunt noua in zona, Berceni, masaj,

Piata Cultural Alexandru Obregia sunt o fire calma si eleganta, te invit in locatia mea discreta si curata cu acces facil la parcare pentru a te rasfata in compania mea,pozele sunt reale mutata recent

Detalii suplimentare

 
Mutata recent aici si locuiesc singura ! 22 de ani 1,70m 50kg masaj de calitate, atentie, pozele sunt reale vino si nu vei regreta alegerea facuta fac si deplasari doar in sectorul 4, tariful meu este 100 de Lei o sedinta sau 150 de Lei o ora daca vrei la domiciliul tau tariful este 250 de Lei ora

Am cautat mai atent si ramane la de evitat😡

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...