Jump to content

(V) Ania - 0761882556 (fost 0737922766, 0763416958) - Piata Alba Iulia


Black
 Share

Recommended Posts

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ania

    11

  • danr

    2

  • florin2104

    2

  • tommy_boy

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

buna...este valabil anuntul...posibil tu cand mai sunat sa nu lucrez in acea zi  ...ma gasit de luni pana sambata de la ora 12.00 pana la 21.00 va astept ...pupicii

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Am fost din nou la dansa, saptamana trecuta. M-am gandit ca poate o fi ceva mai bine. Dar, mai bine dai o laba decat sa mergi la ea.

 

S-a mutat, e la Piata Sfanta Vineri, in spate la Magazinul Unirii, unde intorc tramvaiele. Punct de reper CEC Bank.

Sunat, ajuns in zona, sunat din nou, nu a raspuns. Sun dupa vreo 12 min., ca ma tot uitam la ceas, si a raspuns. ATENTIE! La intrarea in bloc sunt camere video cu infrarosu. Spun ca sunt cu infrarosu, ca sa nu creada unu ca daca e intuneric nu se va vedea. Una bate exact pe usa de la intrare, apoi una bate spre lift, iar alta bate spre scari. Sunt 3 la numar. E si un TV acolo, dar e inchis.

 

Intru, m-a asteptat exact in acea tinuta ca si data trecuta si pe tocuri. Ma dezbrac, ii dau banii, 50 ron/finalizare, fug la un scurt dush. Cat timp eram la dush a sunat cineva la interfon si oarecum m-a mirat. Dupa ce am iesit de la dush mi-a spus ca i-a adus comanda. Locatia e curata, arata bine. Pat mare. La baie dushul e ok, are gel de dush. Prosopul nu sunt sigur daca eram primul care l-a folosit.

 

Incepe cu un oral neprotejat mediocru. Se joaca doar cu capul si in tot acest timp il tine cu o mana. O rog din nou, ca si data trecuta, sa o ia toata in gura. Imi spune ca nu poate face asta. Ok. Trecem la normal. Aici, se pare ca a mai invatat ceva. Eu intins pe spate, ea s-a pus peste mine, dar a tinut cumva picioarele incat sa nu mi le pot misca pe ale mele. S-a miscat binisor. In pozitia asta, nu am putut sa fac nimic, eram cam imobilizat. Ea avea tot controlul. Schimbam pozitia, ea intinsa pe spate. Aici a fost cam aiurea, am intrat, dar nu dadeam prea bine. Am vrut sa ii ridic un picior, iar ea ca nu ii bine asa, ca celalalt picior tre nush cum. Logic ca nu am putut da. Apoi si-a impreunat picioarele, si statea intr-o dunga cu fundul catre mine, iarasi nu prea am putut sa dau bine. Ea neavand rabdare, a inceput sa comenteze. Ca si cum totul ar trebui sa dureze 3, maxim 5 minute. Vazand asta, am zis hai clasicul, pe la spate. Si in pozitia asta am finalizat in ea.

 

De vorbit, poti vorbit ce te tuna capul. Dar nu pt asta am mers la ea. TV-ul e tot pe Disney Channel. Existand destui disperati in cauza de necunostinta, nu cauta sa fidelizeze.

 

Nu recomand si nici nu mai revin la ea. Pa si pussy!

 

Locul: 8

Fata: 6

Oral: 2

Normal: 6

GFE: 1

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Buna vreau sa va anunt ca am facut canteva schimbari la servicii si pret...

1.sex oral si norma 100ron finalizarea/150ron ora

2.sex oral,normal si anal 150ron finalizarea/200ron ora

3.accept finalizare orala,corporala,faciala si FK

4.numar nou de tel 0737922766 ( 0737.922.766 ) sau mess ania.bruneta rog frumos un modelator sa schimbe nr de tel din titlu

5.locatie noua la Piata Alba Iulia pe Bulevardu Burebista

[attach1][attach2][attach3][attach4]

post-2285-150392362358_thumb.jpg

post-2285-150392362362_thumb.jpg

post-2285-15039236237_thumb.jpg

post-2285-150392362376_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Buna baieti,am revenit si eu printre voi dupa o pauza,vreau sa anunt noul meu nr de tel este 0761882556 ( 0761.882.556 ) si preturile si servicile sunt:1.sex oral nep in functie de igena si normal 50 ron o fin/100ron o ora

2.sex oral nep inn functie de igena,normal si anal 100ron o fin/150 ron o ora,inclus fin orala sau corporala si se poate si pe fata + 50 ron...va pup si va astept cu drag

Locatia ;Nerva Traian

Link to comment
Share on other sites

Draga Kristi222 despre atitudinea mea eu cred sa schimbat,acum nu fi raucatios ca nu aveam nici inainte o atitudine chiar naspa doar ca nu era foarte vorbareata dar cu cat timpu trece cred ca experienta este mai mare si se schimba mai multe lucruri...pupicii

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

revenit la Ania sa vad ce si cum :

- la corp e tot la fel (ok)

- un pic mai deschisa si vorbareata la inceputu intalnirii

- ca si servicii : aproape la fel ca acum 2 ani (sau cand am fost la ea), totul mecanic fara sonor ...nu se implica si nici nu da impresia ca ar face asa ceva

- doar actiunea in sine o tine la pretul de 50 /fin ... la varsta si corpul pe care il are putea sa faca mult mai bine ...problema ei

 

cred ca raspunde si la numarul 0729578716 /  0729.578.716  (pozele din anunt sunt ale ei)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Buna tommy_boy,imi pare rau pt intalnirea esuata dar cred ca mai prins intr-o stare proasta nu imi aduc aminte bine ca sa iti spun ce anume am avut :-*

Vreau sa ma anunt ca am mai adaugat cate ceva la servici:

SERVICII INCALL

-sex oral,normal 50 ron o fin/100 ron

-sex oral,normal,anal 100 ron o fin/150 ron o ora

-inclus CIM,COB,69,dus impreuna

-COF si FK +50 ron

SERVICII OUTCALL

-sex oral,normal 200ron o ora

-sex oral,normal,anal 250 ron o ora

-inclus:taxi,CIM,COB,FK,69

Picture_012.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ania a revenit, cu poze noi si tarife marite:

 

BRUNETA  reala, senzuala, ofer companie intima de calitate domnilor manierati intr-un cadru discret si intim. Daca stii sa apreciezi calitatea si rafinamentul astept sa ma contactati. Pupici, 13 Mar 18:01

0729578716 ( 0729.578.716 ) 200 RON

 

69053931.jpg 69053941.jpg 69053951.jpg 69053961.jpg 69053971.jpg 69053981.jpg 69053991.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...