Jump to content

Blonda sani misto Sos. Pantelimon 0733654518


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

SEX La tine/ la mine sau hotel, reala 100 % blonda sexy inalta cu sanii mari si picioare frumos conturate. Ofer domnilor si cuplurilor generoase satisfactie garantata suna-ma, i speak english and spanish,    24 Jun 11:00 

0733.654.518 

 

Tipa avea topic si pe vechiul forum, am vizitat-o in perioada asta de tranzitie de la un forum la altul.

Am gasit-o in aceiasi locatie pe Sos. Pantelimon ( desi la telefon iti da ca punct de reper intersectia Mihai Bravu cu Dimitrof !!).

Cand am vizitat-o eu colega bruneta era ocupata cu un client astfel incat am fost nevoit sa astept vreme de vreo 10 minute in bucatarie cu blonda. As fi plecat de mult daca tipa nu ar fi chiar buna...mi-o si imaginam capra de cand a venit sa-mi deschida usa de jos de la bloc (nu merge interfonul). Imbracata in niste pantaloni foarte scurti si bine mulati pe fund si urcata pe niste tocuri inalte, cu un maieut care ii scoate in evidenta bustul foarte atragator, chiar este o aparitie care te incita si excita in acelasi timp. Pacat ca o strica fata si atitudinea de taranca combinata cu fetita de cartier.

 

In ceea ce priveste serviciile, mi-a recitat rapid oferta standard: 100 lei o finalizare-sex oral, normal si anal sau 150 lei ora cu 2 finalizari. Mi-a recomandat din start insa varianta de 100 lei ca pt ca din experienta ei foarte putini pot si o a doua finalizare.

Am convenit astfel pentru o finalizare si cum colega bruneta terminase am intrat in camera de lucru: pat de mijloc, sifonier cu oglinda mare pe usa, cearsaf pe care am rugat-o sa-l schimbe. Platit inainte 100 lei, am cerut un prosop insa nu am primit pentru ca erau toate spalate si inca ude!!! La baie nu mergea lumina astfel incat m-am spalat local pe intuneric, ea cica facuse dus inainte.

Ce pot sa spun este ca odata coborata de pe tocurile alea inalte tipa este mai putin spectaculoasa, insa sanii sunt foarte misto, tari si bine dezvoltati. Odata trecuti la fapte, tipa se eschiveaza din start in ceea ce priveste analul, pe motiv ca e prea groasa. Se vaita ca abia poate oral...cum naiba sa faca anal! Vazand atitudinea asta de 2 lei mi-am zis ca merita sa o pedepsesc chiar si numai la normal, asa ca am pus-o capra si am dat in ea la viteza maxima...gemete eu, gemete ea....Dupa maxim 10 minute se vaita ca timpul a trecut si sa incerc sa finalizez si ca oricum am futut-o cat alti 3 clienti (de-aia preferati de ea, care platesc 100 lei si termina in 2 minute, asa cum mi-a si marturisit).  Am finalizat in cauciuc, m-am imbracat si plecat repejor.

Concluzii : tipa arata binisor la corp, total neatragatoare la fata, atitudine decenta pana cand platesti si spre 0 dupa ce dai banii 0733654518

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...