Jump to content

13 septembrie - ella ❤ 0799128070


alucard3700
 Share

Recommended Posts

Locatie 13 Septembrie vis a vis de Prosper , in spatele benzinariei Mol

150/250 oral protejat / normal protejat + masaj. O voce placuta , atitudine prietenoasa.

Nu ne-am sincronizat,  eu fiind in trecere prin zona ea avand o programare deja. Next time

"Te invit să te relaxezi într-o locație discretă și ușor accesibilă. Zona 13 Septembrie - stradal.

Tânără cu forme frumoase,30 de ani,o fire veselă și prietenoasă în a cărei companii te vei destinde.
Cerințele unei întâlniri frumoase sunt igiena,discreția și bunul simț din ambele părți,mai multe detalii îți pot oferii la telefon.
Nu răspuns la număr privat sau mesaje.
Nu fac deplasări.Program 10-20
Îmi rezerv dreptul de a selecta clienții !
Pentru detalii mă poți contacta telefonic.Pupici

 

13 Septembrie -  Ella ❤13 Septembrie -  Ella ❤13 Septembrie -  Ella ❤13 Septembrie -  Ella ❤

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Vizitata in aceste zi toride.

Locatie intre Prosper si Drumul Sarii pe partea cu benzinaria, locuri de parcare garla , AC , papuci baie , baie curata , 3 geluri de dus . Camera actiunii f curata , lumini ambientate, mirosuri placute , nimic de reprosat.

Fata : singura in locatie , poze false, m-a primit intr-un halat de care a scapat pana am iesit din baie . Are undeva pe la 1.70 , satena , tunsa mediu , sani nr 3 lasati , burta , picioare groase.

Actiunea : Aici s-a schimbat schimbarea , atitudine foarte prietenoasa, volubila, orientata pro client , pupat pe tot corpul , un pic de masaj , atentie la coite. Oralul protejat bine executata si mai rapid si mai incet cu incercari de deep. Normalul  s-a desfasurat pe la spate, geme interesant , ai pe ce pune mana . Finalizat in prezervativ . Taxa 150 RON finalizarea. Am mai stat 5 minute la discutii chiar daca nu sunt genul sociabil.

Pacat de oralul protejat , daca ar introduce CIM , COF ETC la banii astia ar fi interesant de revenit chiar daca nu e chiar topmodeala.

Prima poza este apropiata de realitate.

 

13 Septembrie  ❤

13 Septembrie  ❤

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Salutare stimabililor!

Doamna de acum este stimabila Laura Sebastian care stătea la Petre Ispirescu. La vremea respectivă făcea acel masaj super dureros iar de la 200 250 ron un amărât de oral protejat.

Acum ca servicii oral și normal toate protejate numai ca e multttt mai plina și mai gretoasa 

Să aveți zile bune!

Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...