Jump to content

Ramona - pana de curand nomada


simplu
 Share

Recommended Posts

Nu comentez locatia, au mai spus-o si alții, totul este ireprosabil.

Daca stiu eu sa citesc, esti cam primul care a spus ca are o noua locatie. Asadar, poti sa ne impartasesti cu incredere opiniile tale despre noua locatie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • simplu

    5

  • armor

    4

  • Stratocaster

    2

  • Adrian Rino

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am fost eu, mesmerizat de toate povestirile de pana acum.

 

Localizarea: Mircea Voda, cam 500 de m, pe partea dreapta cum mergi dinspre Octavian Goga spre Timpuri Noi (al 2-lea sau al 3-lea rand de blocuri de la bulevard, langa un parculet). Restul de detalii vii le da Ramona.

 

Locatia: Garsoniera corecta si curata, prosoape curate, multe geluri barbatesti de dus, Coca-Cola, apa, suc, poti fuma, ambianta sonora si luminoasa corespunzatoare.

 

Fata: este un pic ciudatica la fata, dar stie sa se faca placuta. Corpul ei mi-a placut (nu sunt genul care se omoara dupa bustul femeilor, ci mai degraba dupa curul lor). Poti discuta cu ea. Nu este membra a academiei, dar nici batuta in cap.

 

Masajul de relaxare:  EXCEPTIONAL: Mai bine de o ora mi-a luat tot corpul, de la degetele mici de la picioare pana la ceafa, la un masaj pe care mi l-a descris ca fiind de incepatori (i-am precizat ca n-am mai fost la masaj), ca sa nu fac febra musculara. M-am simtit extraordinar de bine.

 

Masajul erotic: m-a intors cu rotile in sus, s-a dat cu ulei, s-a frecat de mine si mi-a facut o laba. Romanticii ar putea gasi, evident, o alta exprimare (vezi alte recenzii).

 

Am stat mai mult de o ora jumate, aproape de doua ore, pentru care am platit 150 de RON.

 

 

Concluzie generala: fata isi merita banii. Chiar munceste fizic, cel putin o ora, pentru a face acei banuti. Pentru cei in ale masajului, recomand cu tarie. Pentru curvari insa, nu recomand. Personal am plecat cu coada intre picioare (si la figurat): am platit ca o fata sa-mi frece pula, cu mana. Daca ma mai duc, cred ca o sa sar peste masajul erotic si ma limitez la cel de relaxare. In felul acesta, lucrurile ar avea un sens...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nu s-a scris asa ca ma apuc eu sa informez publicul larg: in acest moment Ramona nu mai lucreaza.

Nu stiu in ce masura va reveni in activitate.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Futuloiu

A revenit ! Telefon nou 0731813352 ( 0731.813.352 )

 

" Acelasi program 15-19, programari telefonice se pot face si inainte de pranz, mai putin dupa ora 22. Daca nu pot vorbi am telefonul pe silentios, deci oricum nu deranjati. Doar in cel mai rau caz, va suparati ca nu v-am raspuns imediat. Primesc insa multe mesaje si de multe ori nu mai raspund, caci nu stiu daca dupa un anumit timp mai pot sa trimit raspuns inapoi. Ideal ar fi de specificat si ora pana la care pot deranja eu cu raspuns.

    In orice caz, NU FAC PROGRAMARI CU 30 MINUTE INAINTE, ci din timp. Nu lucrez pe banda rulanta, nu am mult timp la dispozitie pentru asta si sunt constienta ca vor fi si nemultumiti"

[attach=1]

post-96-150392416279_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salutare,

 

Am fost pe la ea pe la mijlocul lui Decembrie. Undeva pe tineretului vis a-vis de parc.

Masajul foarte bun si cel de tonifiere si cel de relaxare. Finalizarea a fost prin masaj, foarte fin si cu mult ulei. La finalizare am rugat-o sa vina intr-un 69 pozitie in care am finalizat glorios. Nu face finalizare orala, nu o suge, nu se fute. O poti linge, te poti juca cu pula pe langa pasarica dar fara intromisiune.

Este o fata f simpatica, nici frumoasa dar nici urata si compenseaza foarte mult cu atitudinea super OK si relaxata pe care a are.

 

Pula tare va urez,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...