Jump to content

Andreea "arta si relaxare" Mall Vitan 0727614815


TomaDaniel
 Share

Recommended Posts

Alta surpriza placuta in peisajul bucurestean anost.

Mandra se advertizeaza mai mult la sectiunea masaj, pe la nimfolabari si in alte zari.

Oferta este de 150 lei /45 min pentru un masaj energic + o laba, sau 300 lei /60 min pentru un masaj energic + un futai. Locul faptei este o cocina pe la pasajul Marasesti.

Cucoana este una mare si atletica, pe la 178 cm si 90 kg. Cu exceptia mainilor care sunt aprope nefiresc de mici si de delicate, aspectul general e de fosta canotoare, sau din aia care arunca ciocanul. La fata arata destul de interesant. Seamana cu Allison Janney. 

Eu am ales meniul complet si pot sa spun ca m-a "deznodat" complet. Dupa ce m-a masat de mi-au parait toate oasele, mi-a deschis toate chakrele si mi-a netezit toti muschii incordati, m-a luat la supt si la futut de nu mi-a venit sa cred. Expresia folosita a fost "sa-mi puna sangele in miscare". Ce sa zic... cand am scapat din mainile ei trebuie sa recunosc ca aveam pasul mai spinten, privirea mai limpede si nu mai ma durea nimic.

 

  • Thanks 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

e veche si are si pe aici cateva recenzii pe la rubrica de masaj. de vre-un an ofera si servicii cosmetice gen epilare inghinala. am bifat la vremea respectiva partea de masaj cu finalizare ad labam dar pb nu am facut click. personal mi s-a parut ca doamna este foarte mare/multa/etc iar masajul a fost f slab calitativ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...

Buna dimineata, dragii mei,

Hai sa va fac o prezentare a serviciilor pe care le ofer.

1. Masaj profesional de relaxare, erotic- body, finalizare prin tehnici de masaj- 250 lei- 75 min;

2. Masaj profesional de relaxare si companie intimă, sex o+n- 350 lei- 75 min;

3. Epilare cu ceara inghinal , interfesier si axile- 250 lei- 75 min - cu hidratare la final prin masaj erotic.

Sunt o tipă matură, experiementata, atenta, serioasă si discreta. Am diplome de tehnician maseur si kinetoterapeut si de cosmeticiana, deci va asigur va veti fi pe maini bune.😘😘

Programul meu este zilnic in intervalul 11-21( poate fluctua in functie de treburi personale). Programarile le putem stabili in aceeasi zi sau chiar cu câteva zile inainte- se pot face prin apel, sms sau whatsapp. 

Locația o am in zona Mall Vitan.

Vă pupăcesc si va aștept cu drag la mine!😘😘😘 Andreea 

20220921_200006.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Andreea "arta si relaxare" Mall Vitan 0727614815

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...