Jump to content

scurt ghid de supravietuire la malul marii


simplex
 Share

Recommended Posts

Pentru ca am fost gratificat cu aceasta functie onorifica, voi incerca sa ma achit macar partial de ea cu urmatorul ghid.

 

Arat in prealabil ca experienta mea recenta in materie de prostitutie la malul marii este oarecum limitata, intrucat, mai nou, am inceput a fute doar din ...dragoste.  :-[ Pentru ca, pe bani, am constatat ca nu prea am ce...

 

 

Revenind la experienta :

 

Din telegrafonline.ro si cta.ro:

 

- 90% din experiente sunt din categoria "mai bine uita!"

 

In aceasta linie:

- daca auziti la telefon de Viki si Moni, zona Gara - fugiti. Sunt 2 doamne ce se apropie de varsta pensionarii si am auzit de vreo 2 cazuri in care clientii s-au mai ales cu ceva "scurgeri la instalatie". Pt doamnele in cauza, orice boala se poate lua doar la prima intalnire. La a doua, se considera ca esti client vechi si se lasa penetrate fara de anvelopa. Cei mai in varsta au anuntat ca experienta cu amandoua poate fi ....fun. Eu cred ca sunt masochisti.

In general, cam tot ce e prin zona Garii e uitat. Cum de altfel si prin Bucuresti e cam la fel.

 

- deasemenea exista o aratare care advertizeaza sub numele de Elena Machidoanca. E o faptura care se mareste de la un an la altul. Atat in cur cat si in tupeu. Ultima oara cand am ajuns (din greseala) la ea, mi-au cerut imperios bani "pentru deranj". De ocolit.

 

- 0727286989. NU!

 

- o locatie Lapusneanu colt cu Sucevei. la parterul unui bloc de 4 etaje. jeg atotprezent. O relatare ca la fapturile in cauza se manifesta negi genitali (HPV).

Zona Disco Wish (intersectia de la Dacia - Bd Tomis cu Al. Lapusneanu) - sanse cam 50-50 pentru o intalnire acceptabila.

In zona activeaza mai multe cuiburi. Vreo 4 am auzit. Fete tinerele. Experienta cam restransa si cam fast-fut. Dar gasesti si exemplare care incanta retina.

 

- 0720439099. NU!

 

Categoria acceptabil (cel mult):

 

Mirela - 0747650364 - unele descrieri contradictorii. Zona Bd Lapusneanu, lg parc Tabacarie

Maria Blonda - 0724149619. Se pare ca arata foarte bine. 50 EUR. Tot Bd. Lapusneanu, langa Tabacarie.

....o sa mai dezvolt aici.

 

Cam tot ce este de calitate merge pe recomandari. Nu exista anunturi.

Si nici asa nu e vreo...revolutie!

0727.286.989 0720.439.099 0747.650.364 0724.149.619

 

Voi reveni cu precizari!

Link to comment
Share on other sites

nu am memorat numere de telefon ca nu era cazul.

dar, din biblia lor trista, telegraful /print si on/line :

1. ramona, voce pisicoasa , poze misto on line, live tite mai mici, cu mult. fast fut. 9 minute cu tot cu dus. oral relativ ok, insa dupa 3/4 minute, vrea sa ta upgradeze cu prezervativ si sa treaca la altele. o ciocanitoare "profesionista", care, "cu clientii nu am orgasm".

60 ron/100. foarte foarte scump. 155/45 tite 1,5 smochinite. ca reper Strada Cismelei, Linga ING. de fapt e lipita de Bet arena, sau ceva cu pariuri, la un bloc turnulet, parter. am ejaculat inainte sa incep sa ma plictisesc de mocheta rosie si peretii roz.

fara aer conditionat. doar aere de diva. fara peste. nu m'a inspirat la fk sau altele. nici nu am considerat subiectul de interes. oral fdic.

2. zona city mall, reper TRACON, cuibul e  ceva mai linga, am sunat de jos si mi-a raspuns receptionera ascunsa dupa coltul blocului. era la departamentul comunicare si pr, ceilalti, de la administrativ, faceau gratarul, linga. pesti  vs mici si carne de porc. etajul 7, doua prestatoare, una blonda, titoasa, dintoasa, craci, cur, buna.175/55, tite 3/3,5,cam de 9 la fizic. insa mi s-a parut tupeista, asa ca am ales-o pe cealalta, probabil 18 ani, mignona, corp misto 155/43, tite nr 2, cam de 8,5/9, tite de 9,7.

am simtit-o cam timorata de pesti, fast fut 60/100 ron. prestatie ok, oral ok, la normal, ea deasupra, incepuse sa simta ceva, insa eu ma plictisisem deja de dialogul antecoital si decor.finalizare orala. am ajuns la dus doar fiindca am insistat. ap. semidecomandat, ideal pentru socializarea cu alti futaciosi. baie cu programari, iesire la fel. la iesire am trecut prin bucatarie, care are iesire si pe holul de la intrare si pe cel dintre camerele de prestatie. am trecut pe linga o tiganca geamana cu iancu de la timisoara. noroc ca nu mai era nevoie de erectie.

m-am simtit mai bine cind am iesit de acolo, desi pustioaica  era ascultatoare si deschisa la sugestii. anuntul era de genul "fosta dansatoare, blonda, etc..."si parca mai era si unul cu "studente......", cu alt numar. aer conditionat nu, pesti da. blonda titoasa face si anal. dupa cit de tupeista pare, nu m-ar mira sa-l faca cu curul.

 

3. zona dacia/lapusneanu/gulliver, pomenita mai sus

fast fut. 60/100. evident a ramas 60. nu merita.

tot pe acolo, alt cuib, pe linga, si 60 mi s-a parut prea mult. am plecat

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
  • 1 year later...

Nu stiu daca ajuta pe cineva, dar in drum de plecare din vacanta de la mare, m-a scos gps-ul pe Aurel Vlaicu. Pe la 22:00-22:30 cand am trecut eu pe acolo erau 20+ de fete iesite la produs pe marginea strazii, majoritatea pe partea mai putin luminata dinspre N-W.

Selectia diversa, inalte sau scunde, grase sau slabe, cu tatze sau fara tatze etc. Imbracate destul de provocator, gen chiloti si o bluzita. Foarte multe tocuri inalte. 

Nu am mai vazut asa ceva de multa vreme, o priveliste interesanta :) . Imi ridica niste semne de intrebare legate de Covid si de criza economica. Am vazut 2 masini oprite la negociere inaintea mea, un BMW si un Logan, asadar clienti sunt. Zero politie/jandarmi. Trafic destul de aglomerat.

Am fost tentat sa fac un filmulet cu telefonul dar nu eram singur. Ar trebui sa-mi iau o camera din aia de oglinda la masina pentru inregistrat traficul (daca or fi indeajuns de bune sa filmeze noaptea ok).

image.thumb.png.08647750b047510ea1b9797a3be6e841.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

printre ele sint multe care activeaza sau au activat in apartamente . 

 de cele mai multe ori calitatea este indoielnica , pestii supravegheaza zona , pollitia la fel.

in continuare aglomeratia persista , iar fetele mai curatele stau intre pennymarket si giratoriul de la ciresica.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...