Jump to content

(V) Maya Cuplu dominator mrs mr 0770393004 Pantelimon


Oracle
 Share

Recommended Posts

In sfarsit, un cuplu simpatic. 

Pentru ca eram in mood de "cuckhold", "cockold", "cocold" - sa-mi bag pula ca la cum scrie lumea ajung sa uit cum e corect, dar am Google - "cuckold", am zis sa incerc si faza asta.

Si am ajuns la anuntul de mai sus, care acum e putin modificat (ca mai jos): 

Sunt Maya Stăpâna cu experienta în arta dominarii... Te aștept pe tine sclav umil și generos la sesiuni spectaculoase de dominare soft/hard/initiere: Trampling, Ballbasting, cbt, feminizare, rolleplay. Dețin accesorii și jucarii.
Am și asistent pentru sesiuni de Cuckold!
Va aștept la picioarele mele! 0770393004 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/stapana-pe-care-o-vei-adora/154e67743h317ef1d65hfhi0ff1ie0e0.html

Din poze pare dolofana, si nu e deloc. E chiar subtire, are sub 30 de ani (in jur de) si pozele sunt chiar ale ei.

Locatia: Vis-a-vis de Spitalul Pantelimon, apartament mic dar curat, prosop ok, gel de dus neutru, am fost servit cu o cafea (destul de buna, de altfel), se poate fuma. 

Cuplul:

El - super de treaba, non-invaziv, pe la vreo 40+ ani, alb, fara nici cea mai mica harfa de dom (as fi plecat daca era). Genul de om cu care as iesi lejer la o bere. Aparent e partenerul de viata al Mayei si dincolo de meseria asta.

Ea - 165, supla (max 50kg), cu sani prezenti (nr 2, dar peste care a trecut o sarcina) si cu fata de profesoara / functionara perversa - mie mi-au placut ochelarii. Are un nas cu personalitate si o dantura ingrijita. As fi futut-o destul de grav, dar nu pentru asta ma primisera oamenii :) Sandalute cu stiletto, rochita neagra scurta, bikini negri. Pe masa erau 10,000 de betze, bice, catuse si alte ustensile, care insa nu prea ma intereseaza.

Actiunea: 

Cat timp partenerul era la bucatarie sa faca o cafea, am bagat cunni si anni sa pregatesc fata - foarte receptiva. Au tinut cont ca nu imi doresc puli in gura sau alte interactiuni cu partea masculina, in afara de privit. El a venit in toiul chestiilor, a inceput sa o preamuiasca pe domnisoara, cat timp eu imi faceam de treaba la pasarica ei sau de laba la pula mea. Apoi si-au tras-o in vreo 3-4 pozitii, timp in care Maya a fost foarte atenta cu pula mea (laba, nu oral, din pacate). Pentru finalizare, s-a pus cu pizda pe fatza mea in timp ce l-a supt pe om pana a iesit tot din el, in gurita ei (da, ma, bine, voi cand bagati botul la savarina nu a mai fost nicio pula pe acolo). Am reusit sa evit un strop care ii curgea din gura in ultimul moment - ceea ce mi-a adus aminte de tineretile mele la fotbal - portar de reflex. 

Pret: 400 RON, o ora dupa ceas, pentru ca nu puteam sta eu mai mult. 

Recomandare: Daca va place genul asta de actiune, clar da. Daca vreti FK, ON, NP - nu prea merge.

 

 

 

 

 

7114716550b5a82c2f0bb0820f7c0661.jpg

e82702b590bf97b8291b7795f2d60d63.jpg

fc570446edb3ebc9f14100a4617fbd9b.jpg

maya1.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Salut

Am ajuns la d-ra din topic, insa pentru dominare. La telefon si pe whatsapp este foarte amabila, iti face placere sa faci conversatie cu dansa.

Locatia este pe soseaua Pantelimon, pe o straduta laterala, m-a asteptat in outfit-ul din ultima poza si cu o masca anti-Covid pe fata. Nu intru in detaliile actiunii, a facut exact ce i-am cerut eu.

Aspect: 8. o tipa miniona, slim, corp frumos, avand costumul acela, i-am intrevazut doar zonele intime si sanii.

Fatza: 7.5 este dragutica, probabil ceva origini conlocuitoare, insa nu deranjant. Plus o privire de perversa mica :)

Igiena: 10

Imaginatie: 9

Atitudine: 8.5

Locatia: 6 maxim.  Este foarte mica locatia, confort 2 cel mai probabil, baia foarte mica si nemodernizata. Nu am auzit pe nimeni in timpul sedintei

Asa cum spune si colegul, tipa are un vino-ncoa teribil de-ti vine sa o futi, si am plecat putin frustrat din cauza asta.

Eu voi reveni, insa as vrea sa o vad mai dezbracata data viitoare.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salutare,

Am fost si eu zilele trecute pt o sesiune de cuckold.

Confirm cele spuse mai sus..... mie mi s-a parut un pic cam slaba pt gusturile mele .... pt iubitorii de foot fetish este the best. Are niste labute micute si frumoase de iti vine sa le lingi non stop ...

A purtat  ciorapi cu banda in timpul actiunii. Pasarica era curata si gustoasa.

Daca nu ar fi amenda asa mare, eu m-as mai fi dus .....

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • longgone featured this topic
  • 1 year later...
  • 1 year later...
21 hours ago, boss4bitch1 said:

Acest anunt nu mai este valabil.

 

@boss4bitch1: Cum bine stim, link-urile astea expira. Erau utile informațiile din acel post.

@pong: nu cred ca s-a șters vreo poza cu fața cuiva, daca era preluată de pe publi sau alt site. S-au șters poze obținute de prin alte surse (poze de profil de pe varii rețele sociale, primite pe Whats.. sau alte chat-uri private) sau inginerii sociale.

A fost sters cumentariul făcut de tine, fiind total irelevant pentru acest subiect. Vezi că există un scurt-scurt regulament unde apare RULE 3. Don't waste other people's time.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Acum in alta ordine de idei, daca e si sclava, s-o si fute ?  Sau ce vrea ea sa spuna prin partea ca acum e si sclava ?

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
6 hours ago, boss4bitch1 said:

Pare cam cusut cu ata foarte alba. A disparut in mai putin de 6 ore de pe P24. A fost postat la gay/lesbi (desi nu avea nicio treaba cu asta). Nu m-ar mira sa citim si ca era sclava pe 100 RON sau ceva asemanator. Suna... weird

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...