Jump to content

cec alba iulia 0763242688


florin2104
 Share

Recommended Posts

trebuia sa imi fac debutul scriitoricesc si aici...direct aici pt ca nu mai pot de nervi. am fost la aceasta domnisoara. locatie langa cec alba iulia cuib cu 2 tinere am ales-o pe cea frumusica si micuta...oricum niciuna nu are nicio treaba cu pozele. amandoua tinerele, una mi s-a parut mai uratica, dar pitica frumoasa rau slabuta brunet ochi verzi...achit 100 pt o finalizare si incep surprizele...nu fac oral...????!!!!!???? ok...cu ea deja sculata si prezervativ montat o pun deasupra dau ce dau...schimbam in capra dupa vreo 2 minute si intreaba colega daca mai are de lucru...raspunde ca doar putin, vazand graba si gandindu-ma ca am obtinut oricum maxim ii propun sa imi dau drumu pe sani sau fund...daca tot e laba cu public macar sa fie si ea implicata cumva...nici asta nu face...de draci m-am imbracat si am plecat cand am ajuns jos am vazut ca de cand am inchis tel in fata interfonului trecusera fix 15 minute...asta + fara oral decideti voi daca merita eu recomand a se evita acest tip de specimen in ciuda faptului ca arata waw

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Daca si-a luat unul teapa, de ce sa nu-mi iau si eu ?

Am sunat, am aflat tariful de 60lei/fin, totul protejat. Am urcat pina la etajul 10, mi-a deschis o bruneta tanara, de peste 1.8, nu foarte draguta, dar ok, genul fotomodel. Am cerut s-o vad si pe colega ei, din curiozitate, dar cica dormea. Asa ca am decis sa ramin la bruneta. Am platit si am cerut prosop. Am fost avertizat ca va trebui sa ma incadrez in  15 minute."dar ce, dai drumul la cronometru de cum intru in dus?" am intrebat eu. Nu cred ca a auzit, sau s-a facut ca nu aude. Am plecat repede la dus, unde am gasit o cabina cu o gramada de robineti si butoane. Dar degeaba erau atitea ca apa calda a venit cam greu.

Am revenit in camera, a revenit si ea si s-a dezbracat. Arata bine la corp, dar \re  o pereche de sani destul de ciudati, in forma de para spre dovlecel.

A inceput s-o frece, ca sa poata pune prezervativul, dar am preferat sa-i dau cateva limbi, sa nu pierd vremea. Si asa eram cam congelat din cauza apei. Pizda era epilata bine, dar avea totusi un gust putin ciudat. Dupa ce mi s-a sculat, a pus prez.si a inceput s-o suga destul de bine, fara sa se foloseasca de mina. Am inceput s-o sarut pe sani, si mi-a zis sa fiu atent, ca dau de lapte. M-am oprit incetisor si am trecut la 69. Iar un gust cam naspa, de data asta amestecat cu ceva transpiratie. Si iar acelasi oral, fara mana.

Am trecut apoi la normal. Intai ea peste mine, apoi eu pe la spatele ei. La un moment dat mi-a zis ca timpul s-a cam dus. Am facut ceva eforturi sa ma conformez, dar nu am reusit. Asa ca in momentul in care am vrut sa schimb iar pozitia, a zis ca nu se mai poate, ca de mult au trecut cele 15 minute, si mai are si alt client. Si s-a sculat din pat si a plecat din camera. Puii mei.

M-am imbracat cuminte, cu prezervativul inca montat. Cind a revenit in camera, mi-a zis ca pot sa mai ramin la o finalizare, la colega ei, care intre timp se pare ca se trezise (evident, aia nu dormea, ca nu s-a intilnit inca hotu' cu prostu').

A venit si blonda, o tipa frumusica, nimic de zis, cu sani mari, pe tocuri avea undeva pe la 1.65m. Parca imi parea rau ca nu am ramas la ea, poate aveam mai mult noroc.

Am plecat usor frustrat, sau nesatisfacut, sau cum vreti voi sa spuneti. Concluziile le trageti voi.

Atasez si o poza din anuntul brunetei. Pare sa fie ea.

[attach=1]

42668_205346e8203d52bdf8d8a3a02ebf1419b8a31ae7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...