Jump to content

(V) Nicoleta Floreasca strict masaj 0720487879


Sectoristu
 Share

Recommended Posts

Salutare, zilele trecute am "gasit-o"pe OLX pe domnișoara de 41 ani care par a fi maxim 32, fire plăcuta si sociabilă, GF 9, Body 9.

 

Locatie zona Floreasca, mai exact Str Cronicarilor nr 3, tel 0720487879 o vila veche,camera închiriată la demisol, f cochet aranjata, nota 9, baia cu toate necesare, prosop curat , masajul pe masa.

 

Prestatie- fata face un masaj foarte bun,acord nota 9.5,pe aproape tot corpul,a stat îmbrăcată,despre altceva a zis ca nu poate fi vorba,evident nici nu ma gândeam,decât la cat de rezistenta ar fi masa de masaj, cu noi calarindu-ne.

 

Halatul 50 RON  o ora de frământat zdravan.

 

De revenit? Am deja următoarea programare.Spor

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Doamna este doar maseoza. Intradevar face un masaj foarte bun, energic, tehnica buna.

Nu maseaza nimic genital, este jenata de o asemenea cerere.

A lucrat intr-un salon de masaj din zona Dorobanti, salon care a dat faliment. Dupa aceea s-a apucat de masaj pe cont propriu.

In curand isi schimba locatia.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Confirm cele spuse mai sus, daca doresti doar masaj este persoana potrivita.

Face un masaj sportiv foarte bun, draguta, comunicativa.

 

Nota pt masaj 9-9.5, fara sa detaliez

 

Halatul 60 lei fara dus (sterge cu hartie suprafata masata)

 

De revenit daca doriti doar masaj

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Am fost la aceasta doamna si este adevarat,un masaj foarte bun!

Nimic de reprosat in opinia mea,pentru cei ce cauta doar masaj mai ales in forta doamna are putere ca sa zic asa...in rest doar catelul curtii(propietarilor)poate fi deranjant ca mai latra citeodata.

Bafta tuturor!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Am vizitat  in weekend-ul ce a trecut salonul Nicoletei. Cu programare in prealabil, foarte curat, civilizat, iar masajul foarte bun si in forta. Il recomand oricui este dornic strict de masaj. Altceva nu este in oferta si Nicoleta se asigura ca ai inteles asta inainte de a veni.

Pretul este de 60lei pentru o sedinta de aproximativ 50-60minute, locatia aproape de Calea Floreasca.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...