Jump to content

(V) (PF) Cuib Grabite Mall Vitan 0728428156 0767503073


chris
 Share

Recommended Posts

Salut,

 

Sunt user nou pe forum. Desi il citesc de multi ani incep abia acum sa contribui.

O sa pun mai multe recenzii cu experientele din ultimele luni.

 

Incep cu dameza care raspunde la nr de tel 0728428156 ( 0728.428.156 ) si 0767503073 ( 0767.503.073 ). Nr de tel luat din anuntul telefonic.

 

Locatia: vis a vis de Mall Vitan intr un apartament de 2 camere situat la parter (ap.1). Dat detaliul asta pt ca e posibil sa schimbe des nr de tel.

 

Fetele: am gasit 3 fete. Pozele evident nu au legatura cu realitatea se si vede ca au alte nr de tel direct pe poze.

2 dintre fete sunt mai cu plinute, una este skinny cu tate nr 3 cu sfarcuri superbe si un cur mic. La fata draguta, dantura alba dar cu un dinte lipsa in partea dreapta.

 

Preturi: 150fin (20min). 200 ora (ora de 40min). Oral si normal. Totul protejat (prostia mea ca nu am intrebat inainte).

 

Pentru ca inainte sa ajung aici vizitasem vreo 4-5 locatii fara succes, am decis sa raman cu cea skinny, mai ales ca doar asta caut in ultima vreme.

 

Actiunea: de aici incepe partea nasoala.

Dupa dusul de rigoare m am instalat pe canapea. A venit dameza cu prezervativul in "dinti" si l a instalat pe Domnul Pulaul care era intr o stare latenta. Am intrebat o ce face ca ar trebui sa schiteze niste miscari, frecari, masaje ca sa il trezeasca la viata insa "esperta" mi a zis ca stie ea. Si a purces la un supt mecanic. Dupa vrea 5 min m am gandit sa o ajut, de fapt sa ma ajut, ca riscam sa mi pierd stima de sine si am explorat un pic cu mainile corpul ei care tb sa admit ca pt gusturile mele e perfect. M am jucat cu pasarica si fundul fara sa bag degetele pt ca m a avertizat, tatele cu sfarcuri tari si forma de mar etc. Intr un final Domnul Pulaul a prins viata in prezervativ si am purces la futut.

La futut alte probleme, tine mana ca un tampon ca sa bagi doar juma de instrument, ca cica o doare (vechea poveste a ratatelor astea care ne cred prosti: e curbata, e groasa etc. De fapt e cat se poate de normala dar deh...).

Am futut vreo 5 minute in misionar cand aud un ciocanit la usa (eu platind 200ron pt 40min), clasicul ciocanit de la maimuta colega.

Ignor ciocanitul si o pun pe zana deasupra spubandu i ca nu pot sa termin in misionar. Se indupleca idioata dar tot cu mana tampon. Ii zic ca daca bag doar juma de pula n am cum sa termin si o conving sa ma lase s o bag pe toata. UAU!!!. Ea deasupra chiar ar fi fost bine daca nu era putin. Haha. Cu tatele alea superbe pe fata mea si curul ala mic in palme am futut vartos vreo 5 min. Niste gemete reale dar cred ca de disconfort sau mai degraba cretina se forta sa reziste momentului. Cert e ca imi zice sa schimbam ca o doare si ca ar tb sa termin ca "a batut si colega mea in usa". Eu ii zic ca am luat 40 min. Ea raspunde: pai si vrei sa ma futi 40min? La care eu: pai si ce vrei, sa vorbim 40min? Ea: nu, dar ar trebui sa termini ca sunt si eu femeie. Renunt la dialog realizand ca cretina e cretina fata leac si ii zic sa taca dc vrea sa termin.

O pun din nou in misionar dar ma plictisesc repede si ii zic ca vreau macar intr o parte pe la spate. Deh vroiam sa vad un pic curul ala superb. Accepta si fut dintr o parte inca 2 min dupa care o pun capra si mai fut un pic. Dar din nou o doare si ne intoarcem la woman on top ca sa incerc sa termin, doar " depasisem timpul". Cu chiu cu vai termin (notic cu tatele alea) si in momentul culminant ce face cretina: ati ghicit, o scoate sa termin afara. Ce sa mai: in dictinar la cuvantul idioata ar trebui poza creaturii asteia.

 

Merg la un dus rapid si dus am fost. Door to door 30 min dupa o gramada de discitii ca depasesc timpul. No other comment.

 

Notele pt prestatie:

Oral: 3

Normal: 6 (pt ca am pompat binisor la woman on top molfaind de zor tatele alea superbe).

GFE: 0 (de fapt cu minus). Pacat, la cum arata putea face bani din meseria asta.

Raport calit pret: dezastruos.

De recomandat: poate la 100ron o singura data doar pt corpul ala absolut superb.

 

Spor la pizde pt ca "futi nu futi...".

k

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Suntem 2 brunete PUSTOAICE de 20 si 22 ani, BUNE RAU !!! sani mari naturali, fara celulita, te asteptam in locatia noastra discreta / linistita. DOAR DOMNILOR GENEROSI, EDUCATI SI CU BUNE MANIERE !!! NON-STOP zona Calea Vitan -- MALL VITAN 150 lei NU RASPUND LA PRIVAT SI NU FAC DEPLASARI !!!

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6]

27806_3d62e743b96a91e99cdb1f9378f89f42d3785de8.jpg

27808_6a7e3f5165732c1bab354e2b9eced17882d499ea.jpg

27810_9149069596951fa2347b8cbd567070e66544bc0e.jpg

27812_6bde54132130428a6e8a948fecc6df042c144ece.jpg

27814_d39414020a93c0a52f8a86edd68e11f7fbf4f07b.jpg

27816_72f21f36a088c03bbd696a3ac455cf567dbd2ea8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Confirm cele spuse de colegul nostru.

In cuibul de tepare cu pricina salasluiesc 3 mega prost-fast-fut.

1.O bruneta la 160-163 fara tocuri cert narcomana, slaba, sani mici.

2.o satena 165 inaltime grasuta, sani marimea 3-4

3. bruneta grasuta 160 sani mici nr 2 cu ceva tatuaje, cu fata de adolescenta cuminte.

oferta este: 150ron  20 min, O+N, 200Ron 40 min aceleasi servicii.

Am intrat cu numarul 3. Aflu dupa plata si dezbracat ca: oralul este pro. finalizarea se face numai la guma, pentru fin corporala (a se citi, de la gat in jos) se adauga 100 lei.

S-a inceput punandu-se direct prezervativul.

Am cotizat de 40 min, dupa 10 min au inceput ciocaniturile in usa. Se ridica, merge sa vada ce s-a intamplat. A crezut colega ca am luat 20 min. atrag atentia ca au trecut 10 min numai. Imediat dupa si-a pus telefonul langa in asa fel incat putea sa scrie in timpul oralului. nu se permit atingeri din cauza de sensibilitate. Am iesit imediat, riscand un scandal de proportii pe teme de nervi. precizez ca m-am intalnit in holul de iesire cu alt client care tocmai mergea la dush, dicretie deloc. in fata blocului astepta un alt client pe care l-am lamurit ca trebuie sa fuga din cauza de bani aruncati pe fereastra. mi-a multumit si s-a retras. de la intrare la iesire 17 min, se scade dusul de 2 min si selectia 1 min.

Propun ferm mutarea la tzepare fara drept de apel, javrele astea ne strica karma si potofelele.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...