Jump to content

(V) Creola Dominicana, zona Universitate, 0762926388


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt luat din AT.

" CREOLA, 25 ani, 1.72 m, 53 kg, cu forme apetisante si dornica de noi aventuri, te astept intr-o locatie de lux centrala unde iti voi indeplini si cele mai ascunse fantezii (oral, normal, anal), Universitate , 60lei/finalizare, 0762926388 ( 0762.926.388 ) "

Singurul lucru nasol in legatura cu acest anunt este ca pozele sunt false. In rest, numai de bine.

Locatia este linga Biserica Italiana. Tipa zice ca sta de vreo 3 ani aici, si probabil asa este; in urma cu 1 an si ceva, am fost si am ramas la  o tipa blonda, nimic spectaculos, si atuci am vazut-o si pe creola noastra. La vremea respectiva am crezut ca e gipsy, dar acum mi-am dat seama ca nu este. Maica-sa e romanca,iar taica-su e din Rep.Dominicana. Rezultatul : o mulatra de toata frumusetea. Cind am vazut-o acum, am crezut ca e indianca, sau p-acolo. Nu m-am putut abtine si am intrebat-o ce natie este. Cred ca are 1.72, asa cum zice si in anunt, e bine facuta, si are niste sani superbi !!! E placuta, calda, interesanta.

Nu accepta finalizare orala si nici FK, dar oralul s-a putut neprotejat. Oralul chiar a fost bine facut, mi-a placut, chiar daca nu a insistat mult in zonele apropiate.

Jos era epilata recent, era usor aspra, dar fara sa deranjeze, si foarte curata. M-a lasat s-o mozolesc cat am vrut.

La normal, a stat peste mine, apoi eu in misionar si pe la spate.

Nu m-a grabit absolut de loc, si nici telefonul nu i-a sunat in timpul tavalelii.

Mai are o colega blonda, dar nu pe cea de anul trecut. Nici aceasta nu mi s-a parut prea interesanta, cel putin ca si aspect (genul de eleva tocilara, putin de la tara).

Am intrebat-o cum o cheama, si mi-a spus numele dominican (nu intru in detalii). Numele de scena - Cristina (daca mi-aduc bine aminte).

Concluzie : de revenit.

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

 

25308_d156e4f684deb9ca118e95ac99fc3c6c9b68830d.jpg

25310_934a4c54eca218bd74e8b173af9cf3d777770a52.jpg

25312_60a6e95d106a0602b17f9ba76bf25c109369274b.jpg

25314_7719b2cca41512a523f240c245c8b83001a3fa0b.jpg

25316_207fad8b6f25530f30bea95efa2beec48905f7ee.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am trecut prin asternuturile damezei.

Pozele nu sunt ale ei, cum a spus si colegul bun prieten. Ea este foarte bruneta cu o figura de indianca.

Confirm cele scrise de bestfriend cu privire la locatie si oferta.

Sanii fac toti banii (nr.3-4).  Ea este o tipa cu o constitutie normala (nu este slim, dar nici grasa; nu am vazut urme de celulita - poate si lumina rosie o facea inivizibila;  pielea este fina) si este foarte curata.

Locatia este un apartament cu doua camere. In camera de lucru (sufragerie) erau doar becuri rosii.

Nu am vazut colega si nici nu am simit vre-o alta prezenta in incapere.

Dupa ce am platit am primit un prosop curat, luat de pe uscatorul din camera, de pe langa o gramada de alte sutiene, chiloti, cearceafuri si alte prosoape. Nu este o imagine prea interesanta, dar nu i-am dat importanta.

Duap dus a inceput cu un oral foarte bine executat (in special limbile date pe capul pulii) dar fara nici un pic de atentei zonelor adiacente.

Am continuat cu un normal si un anal la care nu a folosit prea mult lubrifiant si mi-a limitat penetrarea cu mana astfel incat sa nu pot intra prea mult si nici sa ma misc in voie in curul ala misto.

Concluzie: o oferta foarte corecta pentru banii ceruti (60Lei/finalizare).

Link to comment
Share on other sites

@Mosquito, pretu din link-ul tau e diferit de 60 RON, deci poate ca sunt doua curve diferite.

 

@all: creola? o semi-teapa

Eu am antamat o intalnire cu dominicana si cand am ajuns, peste 30 de minute, exact la ora de comun acord stabilita, nu mai era disponibila (luase un client mai vechi care cica sunase direct la interfon, ocolind civilizatul telefon). Am ramas si i-am futut colega, la acelasi pret, acelasi sercvicii.

Colega, o blonda banala, a supt-o neprotejat (nu vrea finalizare in gura) dupa care am pus-o capra unde s-a inamplat un futai onorabil. Adica niste 60 de RON cheluiti rezonabil. Mai multe detalii nu merita.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Incantat de cele relatate mai sus, am zis sa merg si eu ... ajuns in locatia de langa Biserica Italiana, a raspuns la usa o blonda ce m-a invitat sa astept ( in timpul acesta blonda raspundea la telefoane ... l-a doua apeluri nu a raspuns, parea putin ca se eschiveaza de mine) pana termina zana creola, ce era in dormitor ... am fost ascuns intr-un mic intrand din sufragerie cand a plecat clientul dinaintea mea, sa nu ne intersectam ... apoi a aparut zana ... dupa mine tiganca, m-a luat pe repede inainte ca "hai ce vrei sau vrei cu colega blonda" ... eu pt ea venisem, am optat pentru ea ... m-a dus la baie sa fac dus, acolo era prietena blonda ce nu stiu ce facea pe acolo ... cand am revenit in camera zana s-a dat jos de pe tocuri s-a cocotat in mijlocul patului si da sa desfaca un prezervativ ( cum eu citisem pe aici ca sexul oral este neprotejat nu am mai intrebat, greseala mea ) si aratandu-mi dorinta de a fi neprotejat ea ca numai protejat face ... si cum eu am o problema cu cauciucul si nici nu reusisem sa ma excit cat de cat la prezenta ei ( mai ales ca a vorbit la telefon mai tot timpul, chiar si dupa ce a intrat in camera ) am renuntat ... renuntarea a fost taxata cu 30 ron ( deranjul ), am vrut sa imi exprim nedumerirea pentru suma cam mare, insa ceva m-a oprit si bine a facut, ca la iesirea din camera ce sa vezi in aparatment isi facuse aparitia un baietas desta de-l vezi pe la televizor cand e vorba de recuperatori ( imbrcat in trening si era asa degajat cu blonda ca parea de-al casei ) ... sincer ii felicit pe toti cei ce reusesc sa se excite fara preludiu fara atingeri, sau cu atingerile prin cauciuc eu unul nu reusesc :( !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...