Jump to content

(V) Transexuala Ana Gara de Nord Teapa 0761424770


jordano
 Share

Recommended Posts

Am gasit pe Anuntul urmatorul

 

ANA, transsexuala dotata foarte feminina sub tratament hormonal sanii mas 3 activa pasiva dotata 19 cm cu poze reale suta la suta garantat ador sa fac sex total fara nici o inhibitie rog sa sune d seriosi,

0761424770 ( 0761.424.770 )

[attach1][attach2]

Nu am mai avut experiente cu transi dar un dracusor parca ma indeamna insa nefiind din Bucuresti las la aprecierea altor confrati. Mie mi se pare demna de luat in seama. Poate stiti ceva?

post-1716-150392366172_thumb.jpg

post-1716-150392366173_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Salutare,

 

Dupa ce anul trecut am fost prima data la o TS adevarata in Amsterdam, am gasit zilele tracute anuntul asta pe AT:

 

"ALEXA, transexuala tanara, draguta, sub tratament hormonal, foarte feminina, te vei convinge cand iti voi deschide usa, ador sa fac sex oral foarte adanc cu finalizare, nu ezita sa incerci ceva nou suna-ma, 0768269749 ( 0768.269.749 )."

 

aceleasi poze, alt nr de telefon si pseudonim.

 

pozele sunt luate de pe net, aduce cat de cat cu ce apare in poze dar e distanta lunga  pana acolosi mai ales ca tate nu are deloc ( ale mele sunt mai mari), degeaba mi-a aratat un corset si niste chilotei  identice cu cele din poze.

 

Pe scurt, am ajuns si m-a pus sa stau in fata scarii vreo 3 min sa faca dus, intre timp a coborat in scara un travestit blond si gras care inspecta ce si cum, in final am primit codul de la intrare si am urcat. O garsoniera ieftin mobilata dar curatica ( nota 6 ), am comentat ca are poze fake dar fiindca era acceptabila am zis sa merg mai departe, am facut un dus dupa care am trecut la actiune, un oral care el il vroia fara prezervativ dar am insistat sa mi-l puna slabut dupa care l-am pus capra si surpriza ca o/il doare ca e mare si nu intra toata( vrajeala de 2 lei ), in final putin cam enervat am trecut din nou la un Oral cu finalizare dar tot cu prezervativ, imbracat si plecat. La iesirea din bloc acelasi travestit care ma masura din ochi.

 

Locatia: Gara de Nord, langa Oficiul Postal.

Halatul 150 RON.

Servicii: Oral si Anal cica ar vrea si 69 sau alte fantezii, dar nu ma interesa.

Nota oral: 4

Nota Anal: 1 ca sa zic mai bine ca nu a existat.

 

Exact cum a zis si @fuckit, nu cred ca exista asa ceva in Romania, daca arata bine ( ca aia prezentata la Antena1 la Capatos ) alea pleca imediat in Germania sau Olanda, e destul de feminina dar mai are de lucrat mult la asta.

 

Recomandare: nu mai e de vizitat.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...