Jump to content

Delia, noua in domeniu 0754339465, ID mess : delia_nebunatica10


Americanul
 Share

Recommended Posts

Preiau titlul topicului de pe infolabe, chiar daca intre timp nr. de tel. si ID-ul sau schimbat.

Nu vreau sa postez acolo pt. ca desi se declara un forum de informare a futacilor supusele drepturi ale curvelor prevaleaza. Ar sterge poza ca vai nu cumva sa supere pe cineva. Stiu ca mai citesc cativa de pe infolabe si aici.

 

Deci intrebarea: Este Delia fata din poza atasata?

 

 

post-439-150392364008_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut,daca id-ul de mess si nr  de tel sunt schimbate de ce ai deschis un topic nou? Doar pt simplu fapt sa iti clarifici daca este ea sau nu? De ce nu mergi sa te vezi cu ea si sa ne lamuresti tu daca merita.Dincolo (asta sa te citez) nu scrii pt ca acolo nu esti credibil si aici nu ai nici o recenzie doar critici.Din cauza ca majoritatea de pe subforumul de cluj nu mai sunt interesati sa dea informatii aici pt ca nu primesc ,mai mult esti cel mai fehement critic dar munca zero.Toate bune

Link to comment
Share on other sites

salut, confirm este ea dupa poza, dupa dezbaterile de pe infolabe am zis ca mai bine postez aici, hai sa nu ii facem si aici reclama la domnisoara eu zic ca nu merita, sa argumentez: m-am vazut de 2 ori cu domnisoara, amandoua intrevederi au fost dupa lungi discutii pe mess, sms, trimite sms-uri fara nonsalanta, ceva de genul "draga aztazi poti?" aviz amatorilor cu neveste si prietene suspicioase, relatez numai prima intalnire, a 2 fiind copia perfecta la indigo, neavand locatie am mers la o pensiune, de la inceput domnisoara s-a comportat timida, nici macar nu s-a dezbracat de tot s-a pus pe pat si se uita la tv, am zis hai fata ca trece timpul asa fara chef si-a scos bluza si s-a pus langa mine, i-am zis hai un oral, s-a apucat de un hadjob si cu gura pana la jumate sa o suga, profund dezamagit de tehnica, am zis fara maini, oki tot asa pana la jumatate, (nu o am atat de mare) asa ca fara DT, fara atentii la zonele adiacente am intrebat de 69 zice ca nu ii place, am zis oki, hai la normal, pus prezervativul, o invit la un misionar, o penetrez greu nici urma de umezeala, am pus saliva sa mearga mai bine, incercam sa o sarut nu se poate, se trage, niste mutre de ignoranta total nici macar un zambet un sunet de zici ca futi o papusa gonflabila, am trecut la un dogi si aici nici un semn de placere, in final am zis hai sa termin oral macar atat, am pus sa mi o suga pana am finalizat in gurita ei, a inghitito sec si atat sa intins in pat si atat se uita la tv in continuare, atunci mi-am dat seama ce povesti is pe infolabel pe fata asta nu o poti dezgheta, eu naiv am zis hai ca ii mai acord a 2 sansa, in ideea ca: la infatisare mi-a placut de ea, are sanii frumosi, si la fata ii draguta are niste ochi frumosi patrunzatori dar cu o tristete... ,e tanara o piele fina, ii mai plinuta la talie asa imi plac fetele, si am crezut ca apuc sa ma imprietenesc cu ea, am reusit sa schimbi cateva vb cu ea, o poveste trista nu are sens sa o zic pe aici, imi pare rau de ea, pacat ca nu vrea sa isi schimbe atitudinea, pt 150 + cazarea mi se pare scump distractia, care nu e placut nici pe departe, eu zic ca pacat de efor si de bani, iar daca a intra in bransa asta de a oferi placere atunci sa si ofere, fara sa fie o papusa gonflabila...

Link to comment
Share on other sites

birmii, poti zice orice  dar aia cu nu sunt credibil nu ti-a iesit. Ca zic trebuirile asa cum sunt si nu le convine la unii ca le stric afacerea aia da. Ca sunt sprijiniti de unii asa naivi incat nu-si dau seama ca isi taie in propria carne, si aia e adevarat. Ca-i consider pe majoritatea o adunatura de naivi, sigur. Dar ca nu sunt credibil pt. aia te rog sa aduci dovezi concrete.

In rest nu stiu ce are critica cu scrisul de recenzii. Daca nu te critic ci scriu recenzii atunci devii tu mai putin naiv? Sau daca scriu o recenzie atunci dintr-o data iti aduci aminte sa corectezi toate omisiunile din recenziile tale si nu mai trebuie sa te antentionez? M-ar bucura, mai putina munca pt. mine.

Pina la urma exista 3 tipuri de oameni: unii invata din sfaturi, altii invata pe pielea proprie si mai sunt aia care nu invata nici macar din proprile greseli.

 

zorro: Mersi pt. confirmare si mersi la patrat pt. recenzie. Sunau bine dincolo recenziile, mai ales oralul era laudat, desi ma cam indoiam din moment ce intotdeauna se specifica ca trebuie sa ii spui ce sa faca.

Mie din poza mi se pare un pic retardata, poti confirma asta si oare asta sa fie explicatia serviciului "trist"?

 

Link to comment
Share on other sites

Dincolo, pe forumul curvelor, cineva relateaza ca si-a luat o ciuperca si poate si altceva de la tipa. [1]

Pt. mine motiv destul sa ma decid definitiv sa n-o vizitez.

Oricum se pare insa ca se va rezolva repede problema, tipa deja s-a apucat de videochaturi, conform modelului practicat la tipa care provenea din acelasi grajd.

 

[1] Ma intreb cei care la orice anunt ca o tipa ar avea boli de ce sar sa conteste si sa ceara dovezi. Daca vor dovezi is liberi sa se convinga pe propria lor pula, nu?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daca mergem la dameze si ne place oralul neprotejat ne putem asuma si riscuri, asa ca totul e posibil, trebuie alocat banii si pt doctori din cand in cand, de altfel fetele nu se grabesc la medici (la nr mare supt pe zi) mai bine sa le evitam sau totul protejat, iar noi mergem la doctor ori de cate ori e nevoie, ii si greu de identificat sursa, simptomele nu apar de pe o zi pe alta, aviz amatorilor ....

Link to comment
Share on other sites

Ne asumam riscul pt. ca nu este posibila evitarea lui.

Este insa posibil sa reducem acest risc prin informare. Eu cel putin daca citesc undeva ca o tipa are vreo boala nu incep sa cer dovezi. Ii multumesc colegului care a postat si nu ma duc la tipa respectiva. Imi respect propria pula macar atat sa imi ajunga si un zvon ca s-o protejez de boli. De ce as risca la una unde au aparut dubii cand sunt atitea alte pizde de penetrat?

 

Prin aceasta impunere de dovezi se ajunge doar la situatia in care multi isi intimidati sa posteze daca au luat ceva. Si uite asa se mai infecteaza cateva sute de barbati, dintre care o parte iar infecteaza alte curve.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...