Jump to content

Claudia stapana 0728340826


bibicul72
 Share

Recommended Posts

Acum cateva zile am sunat-o pe Claudia ce se pretinde stapana experimentata pentru o sedinta. Am fost indrumat in Drumul Taberei in zona pietei Moghioros dupa care am sunat-o din nou si am ajuns la CEA MAI URATA FEMEIE pe care am intalnit-o in viata mea. Cand mi-a deschis usa am fost paralizat de hidosenia ei dar ea nu parea surprinsa de efectul ce-l face intalnirea cu ea. Nu mai stiu ce-am inventat ca sa scap dar odata ajuns acasa am rascolit internetul si am dat de cateva fotografii ale acestei forme de viata ce se pretinde stapana.

 

 

[attach1][attach2][attach3]

post-5060-150392357345_thumb.jpg

post-5060-150392357346_thumb.jpg

post-5060-150392357348_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Atras de poza cu picioarele ei, fata nu m-a interesat, am zis sa sun la dameza si sa o incerc. Locatia in drumul taberei in spate la tip top moghioros intr-un bloc de garsoniere la etajul 9. Ajuns la fata locului, fata de etnie, ma astepta pe tocuri inalte, ciorapi cu banda si un body negru. La fata nu e chiar asa nasoala dar nici nu e frumoasa. Am stabilit pretul 50lei o finalizare, m-a intrebat ce imi place sa-mi faca si am trecut la actiune. Totul a durat cam 20 de minute. M-a pus in genuchi si mi-a ordonat sa-i sarut picioarele si pantofii(asta fiind unul dintre fetishurile mele pt care venisem la ea) dupa care m-a pus cu capul pe pat si mi-a facut un facesitting pana cand a terminat. Am rugat-o sa stea capra si i-am dat limbi in cur pana am terminat si eu prin masturbare.Acum sa facem notarile.

fata 6/10

corp 8/10

locatia- garsoniera mica dar curata ca si baia dealtfel

sex-nu face deloc, fara fk

se pricepe cat de cat la dominare, vb urat, iti mai da si palme cat vrei tu de tare, fara urme

halat 50lei

eu unul mai revin avand in vedere scorul si locatia care este f aproape de mine, cam 10 minute de mers pe jos

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...