Jump to content

Masaj pe Calarasi langa Hyperion 0721.902.665 ( 0721902665 )


simplu
 Share

Recommended Posts

Anuntul din AT suna asa:

 

MASAJ profesional cu diploma si atestat de 8 ani, relaxare, tonifiere, anticelulitic, facial, capilar, reflexoterapie, lucrez cu produse profesionale, masajul prostatei, inghinal tratamente si masti faciale, epilari, 08 Feb 11:000721902 ( 0007.219.02 ).665 Bucuresti

 

Am sunat si programarea a fost un pic ciudata in sensul ca mi-a spus sa o sun cand sunt in zona fara sa stabilim nimic clar dar totusi nu au fost probleme.

 

Doamna cam pe la 30+ dar se tine bine sani frumosi sau sutien bun, rochie scurta, machiata un pic strident dar per total destul de apetisanta. Cred ca nu era singura pentru ca in bucatarie se gatea de zor dar nu am auzit zgomote suspecte si nici nu ne-a deranjat nimeni.

 

Camera pentru masaj e un pic altfel in sensul ca pe langa masa de masaj exista o canapea care era desfacuta, dulapul plin de creme si ustensile inclusiv pentru epilat, o masa plina de dildo-uri, strap-onuri si parca si niste bice si  alta canapea pe care erau puse un nr impresionant de prosoape proaspat spalate plus masa cu calculatorul. Atarnate pe umerase diverse costumatii care de care mai kinky deci doamna e polivalenta si mi-a confirmat ca serviciile sunt cat se poate de diverse...

 

Dupa ce a acoperit masa de masaj cu prosoape de hartie si a dat drumul la niste buddha bar plus un betigas aromat a trecut la masaj care dupa gustul meu a fost cam in forta facut dar bun si cu atentie la toate zonele. Finalizarea destul de banala prin masaj dar nici nu am cerut altceva. La plecare m-a invitat sa revin la un masaj erotic care ar fi facut nud si as avea voie sa o si ating.

 

Pret 100 ron aproximativ 45-50 min. Dupa parerea mea oferta e cinstita si cred ca o sa revin sa incerc si masajul erotic.

Link to comment
Share on other sites

Salut, am mers la ea la masaj n ultimii 2 ani, inclusiv la locatia anterioara, exclusiv pentru masaj - este cel mai bun masaj de care am avut parte si am ceva palmares la centre de specialitate. Intr-adevar, in unele ocazii este bun, in altele foarte sau chiar incredibil, cred ca depinde si de starea ei fizica, psihica, oricum nu am avut niciodata ocazia sa ma plang. Este o tipa inteligenta, f directa. uneori poate chiar aproape de duritate dar sa nu uitam ca probabil are de-a face cu tot felul de persoane si personaje.Dupa ce te cunoaste e f ok. Intensitatea masajului poate fi moderata la cerere. Nu va pot fi de  folos cu precizari decat pe palierul acesta.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/dominare-stapana-caut-sclavi-pt-umilire-trampling-ballbasting-footfetish_6933126.html

 

DOMINARE, stapana caut sclavi pt. umilire, trampling, ballbasting, footfetish, uro, facesitting, fisting anal, detin jucarii si costumatii diverse, servicii reale, poze reale, discretie maxima, locuiesc singura, 10 Oct 12:49

0758690070 ( 0758.690.070 ) ( 0758.690.070 ) 40 € ora  0758690070 ( 0758.690.070 )

 

Cu siguranta e vorba de aceeasi persoana care ofera si dominare

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salutare,

 

Am vizitat saptamana trecuta. Programare usoara, ajuns usor la locatie.

 

Locatia arata bine, curata. Am venit dusat de acasa, nu am vazut baia.

 

Doamna arata bine, pozele sunt ale ei.

 

Masajul facut bine si in forta, pe gustul meu. Am fost intrebat daca sa maseze mai tare sau mai incet.

 

Finalizare manuala, ok. Dupa un masaj bun, asta nu mai este chiar asa de importanta.

 

Recomand pentru masaj.

 

Cotizat 120 lei.

Link to comment
Share on other sites

Doamna e veche in bransa,prima data am vizitat-o pe langa Zepter,dupa a fost langa Sincai,acum este pe Calarasi.

 

Masaj bunicel,locatie curata,nu e singura in locatie,ultima data avea o pustoaica ca si colega .

 

Finalizarea poate avea loc si prin alte metode,cel putin in cazul meu.

 

Parca a-s mai merge la domnita.

 

Varu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Confirm faptul ca pozele sunt reale. Masajul este unul foarte bun in opinia mea, doamna se vede ca are o lunga experienta in domeniu. Doamna este o prezenta agreabila, desi initial poate parea un pic rece, ulterior, functie probabil si de interlocutor devine mai volubila. Nu bate campii si nu insista sa te tina de vorba, mai cu seama in timpul masajului daca nu ai chef. Am remarcat o preocupare pentru curatenie si igiena.

Asa cum se poate constata din anunturile doamnei postate de ceilalti forumisti, serviciile cred ca pot fi extinse pe langa masaj, insa acest lucru ramane la latitudinea doamnei si modul in care decurge intalnirea si in mod sigur nu la prima vizita.

Doamna cred ca bate spre 40 insa arata in opinia mea foarte bine, de altfel cred ca pozele postate mai sus vorbesc de la sine.

Apartamentul este curatel, exista o colega care nu deranjeaza, blocul este in apropierea Univ. Hyperior stradal pe Calea Calarasilor.

Din punctul meu de vedere este o experienta relaxanta si deconectanta si in mod sigur voi reveni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

APRECIATI CALITATEA NU CANTITATEA.ANUNTUL SE REFERA CLAR LA SERVICII DE MASAJ SI NU UNUL ORICARE CI PROFESIONAL.DACA O PERSOANA DORESTE MASAJ CE -L INTERESEAZA ALTE ASPECTE?LOCATIA E CURATA,MASAJUL CALITATE SUPERIOARA FFF RAR INTILNIT IN BUCURESTI.DACA VREI MASAJ SI O PERSOANA PRICEPUTA LA CE FOLOSESTE SA I CERI SA-L FACA NUD,TOPLESS?HAI SA FIM SERIOSI CA LA MASAJ SE MUNCESTE FRATE,SE TRANSPIRA,SE PUNE SUFLET,SE DETERIOREAZA ARTICULATIILE IAR IN PRIVINTA ALTOR SERVICII FIECARE E LIBER SA FACA CE VREA.OARE CATE PERSOANE CARORA NU LE PLACE APA SI SAPUNUL SE DUC LA MASAJ SI VOR (OLL INCLUSIV)IN ACELASI PRET?RESPECTATI DRAGI FORUMISTI PERSOANELE CARE ISI FAC TREABA  CUM TREBUIE NU MAI INJOSITI FETELE CARE STIU CE TREBUIE SI CUM SA SI FACA TREABA !

post-9795-150392375688_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Salut. Am incercat in ultimul timp sa o contactez pe doamna respectiva insa toate mobilele sunt inchise. Intradevar, facea cel mai bun masaj si o cheama Adina. Are cineva idee cum poate fi contactata in prezent? Sau daca s-a retras din bransa? Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...