Jump to content

(V) Doamna matura 0737582760 Eroii Revolutiei


tomnaticul
 Share

Recommended Posts

Incep cu scuzele de rigoare daca nu ma incadrez intocmai in regulamentul de postare dar fii plecat o perioada din tara nu am mai activat in domeniu.

Asadar intors si cu dor de fetele noastre am vazut urmatorul anunt care suna cam asa :

"Doamna matura, selectiva, vesela,  tandra si pasionala, 1.75, 65kg, sani nr 4, ofer momente de relaxare si pasiune domnilor manierati. Zona Eroii Revolutiei (metrou) 0737582760 ".

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

Ma aflam in zona,mi-a placut cum suna anuntul si hai sa incerc.Am sunat,voce de pustoaica la tel,am crezut ca am gresit nr dar a ras si ma asigurat ca este vocea  ei.

Intradevar era vocea ei,e chiar tipa din poze,voce foarte placuta,e primitoare si amabila.

Apartamentul este mai vechi dar destul de curat,dupa cateva cuvinte si zambete devenisem nerabdator sa incepem actiunea,deja am simtit ca o sa iasa cu scantei si asa a fost.

A mers ea la dus,eu venisem dusat.Atitudine super ok,are sani frumosi tari,piele intinsa,putina burtica dar nu deranjeaza.

Am inceput cu saruturi mangaieri,chiar este tandra si se implica de la inceput pana la sfarsit,am schimbat mai multe pozitii,oral neprotejat destul de bunicel.

Totul a durat cam 45 de min 100 ron.Raport pret calitate super ok.Eu cu siguranta o sa mai revin si o recomand cu placere.Bafta!!!

post-4714-150392349311_thumb.jpg

post-4714-150392349315_thumb.jpg

post-4714-150392349318_thumb.jpg

post-4714-15039234932_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salutare!

 

Am trecut si eu astazi pe la ea. Destul de promitator. Singurul inconvenient a fost oralul protejat, in rest la normal se pare ca ii place destul de mult.

Revin cu detalii mai tarziu!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut,

 

activat si eu la doamna zilele trecute.

Locatia este undeva la gura de metrou a statiei eroii revolutiei.

Doamna care arata destul de bine si se da de 42 de ani, presteaza bine atat la normal cat si la oral. Ce-i drept are ceva burta, dar daca faci abstractie de asta, in general chiar arata bine...

Oralul poate fi si OWO, dar fara CIM... finalizarea se face pe corp. La normal se misca bine (pentru 42 de ani), oboseste relativ repede daca o pui deasupra, dar per total merita deranjul. Am ales optiunea cu o finalizare, care a durat cu tot cu dusul de rigoare (al meu) vreo 30 de min... 70 lei/fin.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...