Jump to content

Salon Masaj Dacia 0736329181


dj_69
 Share

Recommended Posts

Saptamana trecuta, avand de rezolvat niste urgente in Constanta am zis sa umplu o fereastra de aproximativ o ora cu ceva erotic de pe piata locala. Timpul fiind destul de limitat, am optat pentru un salon de masaj din zona Dacia , convenient pentru zona in care aveam si eu treaba.

 

Telefonul 0736329181 ( 0736.329.181 ) l-am luat din editia  tiparita Telegraf unde fetele au anunt. Raspunde o receptionista (sefa, whatever) care nu se afla in locatie, imi recita oferta, zice ca sunt doua fete disponibile si ma indruma catre locatie . Salonul se afla intr-un apartament la parter vis-a vis de show-room Nissan. Ma intampina una bucata silfida care ma pofteste inauntru, imi mai recita odata oferta (80 de ron sedinta/finalizarea sau 120 roni ora) si ma anunta ca este singura, colega a trebuit sa plece la o comanda la hotel (oare de cate ori am auzit poezia asta?). Stau in cumpana daca sa raman sau nu, dar neavand alternative decid sa-i acord o sansa, mai ales ca fata era destul de deschisa si joviala.

 

Asa cum am spus, este un apartament cu doua camere care a fost adaptat pentru salon de masaj cu minim de investitie, dar care are cam tot ce trebuie: prosop curat, papuci, gel de dus, apa calda vine mai greu dar este prezenta, etc

Dupa dusul meu si o usoara reimprospatare a maseuzei am reusit si eu sa o vad in toata "splendoarea" :skinny, slaba, uscata... nu stiu cum sa o caracterizez. Singurul lucru care-mi dadea o vaga senzatie de erotism era o pereche de tate superbe, rotunde si tari.

Cum premizele nu erau tocmai cele mai incurajatoare m-am lasat cu inima indoita pe mana ei. Sau mainile ei, care m-au luat la un masaj de relaxare foarte bun, alternand mangaieri fine cu presiune in punctele sensibile, lucru care mi-a ridicat moralul. Basca faptul ca-i simteam labiile carnoase pe curul meu.

 

Am trecut la erotic si am intrebat-o ce este permis, iar raspunsul a fost de o sinceritate debordanta: orice fara contact intim. Greu de descris ce a urmat pentru ca a fost o invalmase4ala de pozitii, degete in pizda, futut intre tate, masaj de prostata, un 69 cu ea frecand pula cu gatul, etc... totul culminand grandios intr-o finalizare pe curul ei ascutit (ca nu pot zice ca avea buci)

 

A curatat locul muncii cu servetele umede pana a venit apa calda si am facut dus. Am achitat la final 120 roni pentru o ora de masaj erotic neasteptat de bun.

Link to comment
Share on other sites

Am incercat si eu salonul de masaj descris mai sus. Probabil ca nu am nimerit aceeasi fata.

Erau 2 slabanoage cu tite rotunde, am ales-o pe Bianca una cu fata usor de conlocuitoare.

Dupa partea de masaj de relaxare a oferit ea finalizare prin sex, doar normal la pretul 150 RON. A scazut la 100 la cererea mea, dar tot mi s-a parut mult deoarece asta era peste pretul masajului si am refuzat.

Masajul de relaxare a fost bunicel si mai departe a acceptat degete bagate, etc. dar nu e o experienta de repetat, mai ales ca finalizarea si masajul erotic au fost de fapt doar o laba.

Asa ca succes celor ce mai incearca si probabil depinde pe cine nimeresti.

Link to comment
Share on other sites

Am bifat si eu salonul.

 

Fata despre care a scris dj este Ana (Roxana), o tipa pe care am mai intilnit-o la un salon in zona Trocadero si la Body & Soul, ambele inchise intre timp. Experimentata si cu un corp ok desi fata (a se citi fatza) nu o ajuta prea mult. Stie sa faca masaj.

 

Bianca este cea mai noua, putin experimentata si care pleaca pe la ora 19.00.

 

Mai este o pustoaica blonduta, subtirica, care isi da silinta, are potential dar inca este si ea destul de la inceput.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...