Jump to content

(V) 350 Laura - City Mall - 0729542587


longgone
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

FRUMOASA, licentiata, lesby, ofer companie doamnelor si domnilor bisexuali, rog identitate proprie    0732511298

 

Imi amintesc o conversatie purtata in urma cu 5-6 luni...Voce placuta, senzuala chiar, cerea cca. 250 ron pentru cel putin o ora intr-o ambianta deosebita, referinta locativa - Mall-ul Pieptanari, aka Sura Mare...

 

  [attach=1]

3186_e3c18616314fbab5f210e0e6519f029fd9329741.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

quote damecompanie.com/forum:

sandokhan

Din AT: BLONDA, intelectuala, frumoasa, indeplinesc fanteziile ascunse unui domn bine situat financiar, pretetios si cu bun simt; 0728598030 . 🧱

O chestie care pana acum nu mi s-a intamplat. Imi inchide de cate ori sun. Pana acum, ori raspundeau, ori nu raspundeau ori aveau telefonul inchis.

Poate are cineva mai mult noroc sa o intalneasca si sa ii vorbeasca deKant.

meil177

Tipa e super...am fost eu acum vreo 3 saptamani, pe undeva pe la Eroii Revolutiei.Apartament super ok.Ea are in jur de 25, 26 de ani, arata f bine, cur mic, sani mari.Singurul inconvenient este scorul de 3 milioane.

Foarte pasionala, oral fara , inghite, normal de exceptie.

Am dat 3 numere intr-o ora, de-mi tremurau picioarele.

Daca ar fi scorul mai mic mi-as face abonament.

bafta!

gyorgye

Sando, ai sunat de pe nr. ascuns... Am patit si eu o data cu dna, si n-am mai incercat...:(

nuspun_cine

Am sunat si io dar din pacate nu presteaza decat intre 10 AM - 10 PM, asa ca m`a pasat pe maine.

A confirmat locatia si scorul. Voce placuta (putin fitzoasa, cum imi place mie), prezentare coerenta si interesanta. Cica de astia 3 milioane mai face si alte "fantezii" dar despre ele sa discutam face 2 face.

Concluzie: as fute la ea de i`ar sari capacele, sper sa nu intervina nimic pana maine :)

gentleman2ur

Am fost eu saptamana trecuta, duduia se numeste Laura si intr-adevar este o experienta placuta desi cam expensive, 300 RON care se marcheaza la inceput!

Fata are un trup foarte apetisant, inalta cam pe la 1.75, blondutza curul frumos acompaniat de niste tzatze de mare spectacol marisoare dar in excelenta forma. Este perversa si adora sa se joace asa ca nu ezitati sa o provocati...participa aproape la orice - in schimb este foarte frma NO BACK DOOR. Sarut permis, oral-ne cu ejaculare in gura, normal protejat in cele mai nastrusnice pozitii...baia curata, prosop impecabil si fata foarte curata si ingrijit! Locatie in zona City Mall. Eu ma intorc cu placere acolo cand imi pot permite asemenea extravagantze.

dandragan

am dat 300 ron pentru o ora, doua finalizari, e adevarat ca-s client mai vechi de-al ei. pretul cerut este de 100 euro.

nu pot spune ca-i frumoasa, dar nici comuna. e inteligenta, si asta se vede si-n privirea ei. pe scurt, interesanta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest ddc_forum

De trei zile incerc s-o prind la telefon si nu raspunde.

Vroiam sa aflu noutati, poate vreo micsorare a tarifului, mai ales ca s-au scumpit multe de la 1 iulie (gazele, curentul, litoralul romanesc...).

Poate voi aveti mai mult noroc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest ddc_forum

AT Online:

Blonda intelectual perversa satisfac fanteziile ascunse unui domn bine situat financiar si cu bun simt. Rog identitate proprie. 29 Oct 16:25

0732914683

Sun si aflu:

Laura; 26 ani; 170cm, 56 Kg, sani cupa 4.

Zona: Eroii revolutiei

Servicii: oral np in functie de igiena clientului; normal protejat

Sarut permins

Program: 10 - 20; programare cu o ora in avans; poti lasa mesaj daca nu raspunde si te suna inapoi.

Tarif: 400 Lei / ora (indiferent de numarul de finalizari)

 

PS: pentru pasionati: este "rrr"-aita!

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Relatare de la fata locului:

Laura: bruneta vopsita blonda ..si sus si jos... ;); eleganta, volubila, prietenoasa si nu extraordinar de frumoasa. Ca varsta, 26 de ani pot fi reali, dar eu cred ca are un pic mai mult. La inaltime, 170 cm sunt ai ei, dar cele 56 Kg sunt mai spre 60 un pic... dar deloc deranjant. Ideea este ca fata nu-i slaba, cum imi place mie!

Pozele sunt reale.

Am ajuns la acceasi locatie mentionata mai sus, undeva in spte la City Mall.

Am inceput cu o discutie in care am stabilit ce si cum: am fost intrebat cate finalizari imi doresc (am declarat doua si atatea am primit) am mai fost intrebat despre fantezii pe care sa le punem in practica... si alte cateva detalii "tehnice" iar apoi am intrebat la randul meu ce si cum isi doreste. Rapsunsurie au venit promt: sperma sa fie oriunde, doar in prezervativ nu (asta mi-a placut tare!); sarutul permis si chiar incurajat; interzis la zona anala (este ca un buton de on/off si daca o atingi o pui pe off) si nici gand sa o atingi pe urechi. Ii place sa vorbeasca porcos in timpul actelor (ceea ce a si facut)... ceea ce nu ma deranjeaza.

Am purces al dus: baia curata; prosop curat; super ok.

La iesirea din baie, in dormitor ma astepta Laura in costumul de inceput de tura: sutien, chiloti si un furou transparent; toate au cazut rapid.

Prestatia: as zice mult peste medie dar nu m-a dat pe spate. Am inceput cu sarutiri pasionale si un oral "clasic"; finalizarea a avut loc oral (cu deep throat, limbi pe oo si in fund, limbi pe cap... sa zicem oral all inclusive), dar fara inghitire ci cu scuipare in servetel.

Am continuat cu o discutie mica si apoi numarul doi, deschis de un oral la fel de bun. Pozitii variate, vorbe "kinky", miscari bune. Finalizare pe sani si in gura... foarte placuta. Mai ma lasa sa stau dar fiind si cu alte treburi am parasit locatia, fara sa imi imaginez ca o sa revin sau nu, restrictionat fiind doar de pretul prohibitiv practicat: 400 Lei.

Ca durata petrecuta: nu m-am uitat la ceas nici eu si nici ea!

Pentru interesati: fata lucreaza la doua capete, ca sa zic asa, adica primeste si cupluri. Este dotata si cu jucarii: vibratoare, strap-on... and so on. Nu se da in laturi in a fute si barbati cu strap-on-ul ei.

Cu exceptia faptului ca nu accepta nici macar atingeri in zona anala si ca nu inghite sperma, am avut impresia ca sunt la famioasa Consuela in variata "good looking"!

PS: as trece topic-ul la "..cu pretentii"!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest ddc_forum

Stilul anuntului precum si pozele ma fac sa cred ca si-a schimbat numarul de telefon!

Cum fac rost de ceva bani, ma reped pana la ea...

 

LESBY, frumoasa, licentiata, ofer clipe intime doamnelor, domnilor bisexuali, poze 100% reale, rog identitate proprie; 30 Jan 15:42

0732511298

 

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Ca remarca: nu prea mai raspunde la numere pe care nu le stie! ... al mien cu greu a raspuns si utilizand tehnici conversationale avansate precum si cateva cunstinte in materie de "curvasarie" am reusit sa imi introduc numarul in agenda divei!

Uraaa!

Ramane sa introduc si "altele" in "altele"... zilele urmatoare!

Nu a actualizat pretul, ramanand la fel de prohibitiv ca si anul trecut: 400 Lei. Sa vedem daca a invatat sa faca si alte lucruri (de banii astia) de cand nu am vazut-o! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Re-verificata prestatia:

- aceleasi constrangeri: no anal touch at all; no ear touch at all; sperm all over except condom.

- oral de exceptie

- normal la fel

- masaj foarte bun

 

Aceeasi remarca rfeferitoare la pret: un pic prea mare pentru ca altfel as fi mers mai des.

 

Un mic minus pentru abundenta de povestiri referitoare la alti clienti (fara nume, doar "actiuni").

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ddc_forum

Eu am renuntat demult .Am fost la duduia asta de atatea ori incat ma credeam la la sala de forta ,mai aveam putin si trageam si de fieare la aparatura aia a ei ,

O data nu a vrut sa faca si ea un discount cu toate ca am trecut prin toate etapele ei de pret.

Are clienti si o doare in basca

si mai sunt astfel de dameze la care am renuntat

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

@george,

 

Am aflat cu frisonanta admiratie ca ti-e mai familiara constitutia ei decit ii e matrozului cea a Valahiei...Ai putea (sub sarja unor rugaminti fierbinti) sa ne detaliezi una dintre vizite, in toata stereotipia ei ?

 

cordial,

 

ratledge, marchiz de discount

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Sa tot fie 2 ani cand am ajuns prima data la madam .Am mai scris si pe vechiul forum de dansa

 

Dupa ce am vorbit la telefon toate detaliile aferente vizitei ma infintez la locul cu pricina in spate la City Mall pe o acea straduta ingusta (ca idee nu am fost niciodata cu masina mea acolo pt ca nu gaseam loc de parcare.numai cu taxiul ,unul ditre ei chiar o stia pe duduie pt ca mai balotase unui pe acolo)

Pe vremea aia era o chestie sa dai 2.500.000 lei te asteptai la ceva senzational si asa a si fost trebuie sa recunosc

sa trecem la fapte:

Intru in apartament ,ma pofteste in asa zisa sufragerie care semana mai mult a sala de forta (cei care au fost stiu de ce) iau un loc pe fotoliul aflat imediat dupa usa si incep o conversatie cu priviri lungi (gagica era intrun dezabie transparent de am stat cu mana in buzunar)

am servit un suc o tigara si am fost invitat la dus

drept in fata langa dormitor.

Execut dusul instant si ma bag la dormitor;si incepem constructia sarutari senzationale ,clar primul a fost oral de nici nu mi-am dat seama cand am terminat.Am mers la dus si am revenit in sala de forta la paharul de suc si o tigara (am zabovit circa 20 minute )supa care inapoi la constructie /

repet ,un preludiu de vis dupa care a urmat o serie de pozitii numai in avantajul meu asta pt ca imi placeau sani ei si trebuia sa am controlul lor

pozitia pe care eu o apreciez foarte mult la ea este eu culcat si ea peste tine cu spatele (senzatie)

Cam a fost una din vizitele la dameza ,Una peste alta o dameza cu pretentii de intelectuala ,daca va aduceti aminte unul din anunturile ei .

Intelectuala licentiata cunoscatoare de limba engleza daca imi aduc eu bine aminte

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ddc_forum

Revenire

mimoza laudata raspunde acum la acest nr de telefon 0729542587 care il gasiti si pe www.damedelux.com

Ca urmare am ajuns si eu la dinsa, hotarat sa nu ratez "pomul laudat" . Concluzia: NU ESTE NIMIC SPECTACULOS.

Arata mai nasol cum ti-ai imagina privind pozele, varsta bate 30 de ani, fata cam naspa si corp in raport cu varsta, asa si asa.

Se poarta frumos cu tine doar ii dai 400 RON, texte prefabricate dar nu te deranjeaza prea tare, ii place sa vorbeasca porcos in pat ceea ce pe mine m-a lasat rece spre indiferent.

Locatia nu te inspira la sex, cam luminoasa si anosta.

Prestatia este intradevar peste medie -oral + normal dar ca sa fac si o comparatie este un fel de Consuela/Bianca cu diferenta ca nu face anal de unde rezulta intrebarea de ce am dat 4OO RON?

Cum gusturile nu se discuta si nu vreau sa fiu carcotas - concluzionez -recomandata rockerilor (fata e o hipioata cu putine fite de intelectuala)

eu unul nu o sa revin

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest ddc_forum

Fratilor , din ce citesc aici , nu e nimic senzational , mai vrea si 400 RON si arata din ce in ce mai nasol . Atunci , de ce nu o mutati la sectiunea NON AT si imi profanati idolii feminini in materie de sex platit , cu prezenta ei in Hall of fame ?????

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

@Jose,

 

Nu sint convins ca masculinitatea ta vociferanta provoaca senzatii placute cititorilor...Nu-ti contest vechimea in calitate de practicant al placutei indeletniciri dar iti sugerez mai multa moderatie, in special atunci cind subiectele tratate nu-ti sint familiare...

 

Postul a fost timp de 9 luni in zona non-AT, mai mult ca sigur ca va reveni acolo in citeva zile, dupa ce vom implementa un sistem mai coerent de "evaluare", inevitabil supus subiectivului colectiv...

 

cordial,

 

ratledge

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum
@Jose,

 

Nu sint convins ca masculinitatea ta vociferanta provoaca senzatii placute cititorilor...Nu-ti contest vechimea in calitate de practicant al placutei indeletniciri dar iti sugerez mai multa moderatie, in special atunci cind subiectele tratate nu-ti sint familiare...

 

Postul a fost timp de 9 luni in zona non-AT, mai mult ca sigur ca va reveni acolo in citeva zile, dupa ce vom implementa un sistem mai coerent de "evaluare", inevitabil supus subiectivului colectiv...

 

cordial,

 

ratledge

 

:) nu imi e subiectul asta familiar , dar la mine functioneaza psihologia inversa: le stiu bine pe majoritatea celorlalte si nimic din ce s-a scris despre d-ra in cauza nu se potriveste cu antecedentele mele la restul aspirantelor pentru Hall of fame ... adica ... la Lorena am sunat instantaneu si m-am dus .. belea tipa .... la Ucraineanca m-as duce si acum daca ar fi in piata ....(pe multe Bianca , diabeticele toate , etc. le stiu personal ) la tipa asta dupa toate descrierile nu ma trage ata sa ma duc ... adica opinia mea era exclusiv bazata pe descrierile antemergatorilor ..... parerile impricinatilor nu coincid cu sectiunea, atata tot .....cel putin la prima citire ..... in rest numai de bine .... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

@Jose,

 

Unele dintre parerile impricinatilor nu corespund cu sectiunea, celelalte sint mai mult decit laudative, e cit se poate de clar c-avem de-a face cu mixed opinions...

 

Sectiunea "Premium" a fost implementata cu doar 3 zile in urma la cererea aproape unanima a lubricului (78 % au votat pro), am teleportat acolo citeva (10) pretendente pe care urmeaza sa le evaluam intr-un referential cit mai coerent bazat exclusiv pe review-uri autentice, asta ar trebui sa se intimple in urmatoarele 2 saptamini...Personal am fost reticent (evaluarile sint subiective, fizionomia iti este data de hazardul imperecherii parintilor in timp ce GFE-ul e un cumul de frivolitati delicioase) dar am marsat, fiind adeptul lucrurilor ronde, recte bine facute...

 

M-a surprins faptul ca interventia ta se subscrie unui modus vivendi pe care l-as denumi "cintec despre mine insumi" si faptul ca n-ai avut rabdare sa decriptezi stilistic spiritul majoritatii interventiilor noastre...Evident ca n-ai fi avut nici macar atunci la dispozitie absolut toate piesele intricatului puzzle dar macar ai fi putut descifra sexul Giocondei...

 

Concluzionind, ma bucura revenirea ta si sint absolut convins ca vom putea asorta impecabil ciocanelul pneumatic cu scarita evolutiva...

 

cordial,

 

ratledge

 

PS : ca un corolar la cele de mai sus : Consuella/Larissa a fost retrogradata ieri din Premier League in urma unei rafale de opinii care-o gaseau mai uritica decit Rosinanta...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...