Jump to content

(V) Ema, bruneta bronzata, 0784970526


bestfriend
 Share

Recommended Posts

[table]  [tr][td] PUSTOAICA nebunatica bronzata, piele fina, 20 ani, 1.70 m, 50 kg, te astept pt o ora sau o fin., de vis alaturi de mine, oral pasional si neprotejat cu finalizare orala, normal in orce pozitie, pozitii noi, cunnil., 69, sex intre sani,    30 Jan 19:28 [/t][/t] [table][tr] [td]icon_phone.jpg 0784970526 ( 0784.970.526 ) [/td] [td]

Pret 50L

[/td][/tr][/table]

 

Anunt luat din AT.

Culmea, saptamina trecuta avea postate poze reale, facute in locatia in care am fost, adica undeva vis-a-vis de Sala palatului . Astea de acuma, nu stiu unde sunt facute, oricum vad ca poarta numele de Diana. Saptamiana trecuta isi zicea Ema. La sfirsitul anului trecut lucra undeva vis-avis de restaurantul Decebal, am fost si atunci la ea, dar nu am ramas. Pe atunci lucra pe numarul 0786688889 ( 0786.688.889 ). Nu am ramas ca era gipsy si mi s-a parut cam slaba, desi la fata nu era urata. Pe urma mi-a parut rau ca n-am ramas, mergea incercat.

Ceea ce am facut acum. Saptamina trecuta, cind am sunat-o, am intrebat-o daca e tiganca (nu ca m-ar fi deranjat, la cum arata :)  ). Mi-a spus ca nu e , dar ca merge la solar. Am revenit la ea vineri seara, am stat pe afara, in masina, vreo 15min, ca probabil mai avea pe cineva, dupa care am urcat. Era aceiasi tipa, de etnie, la care mai fusesem. Destul de inalta, slaba, sani frumos conturati in sutien, in forma de para, cu manichiura si pedichiura cam stridente, pe nuanta de alb. M-a lasat sa ma uit la ea, si m-a intrebat daca e ok (cu alte cuvinte, daca ramin). Am zis ca da; tipa e finutza, era singura si apartamentul era ok. Am intrat in dormitor, m-am dezbracat, m-a intrebat daca vrea sa ma stearga cu un servetel (in loc de dus) dar am preferat dusul. Baia era ok, dar dusul nu avea para; m-am descurcat fara . I-am platit de abia dupa ce m-am intors. I-am spus ca ramin pentru o finalizare, a spus ca nu accepta FK si nici finalizare orala (decit pentru 50 in plus). A inceput cu oral, nu o baga decit cel mult jumate in gura, zicea ca e ragusita si ca daca o baga mai mult ii vine sa vomite, asa ca nu am insistat. Chiar daca are (cel mult) 1.70m , fata  e micuta, e o pustoaica, s-ar putea sa aiba mai  putin de cei 22 ani declarati. Oralul a fost simplu, fara artificii, ajutat si de mina, deci nu prea are experienta. la 69 a inceput sa se foloseasca si mai mult de mina, asa ca i-am luat mina deoparte si am rugat-o sa  n-o mai foloseasca, si ea s-a conformat. Pasarica era curata, impecabil epilata, fara nici un miros dubios. Am trecut apoi la normal in 2-3 pozitii, cind deasupra ei, cind prin lateral; ea tot a incercat sa -si fereasca sanii, cind am saruta-o pe sani m-a rugat sa n-o trag de ei. N-a comentat la nici o pozitie, si nici nu m-a grabit in vreu fel.

Fata e Ok, are bun simt, n-a raspuns la alte telefoane cit a fost cu mine. Nu exceleaza in ceea ce face, deci nu mai merg alta data (dar nici nu mi-a parut rau dupa bani).

O seara buna.[/td][/tr][/table]

Link to comment
Share on other sites

@bestfriend

 

 

Nu cumva e bruneta cu nr 0763706496 ( 0763.706.496 ) de pe AT? Poti sa mi confirmi daca recunosti tipa din poze si locatia cu pricina? (caci am vizitat  si eu o cassandra la Sala Palatului...ca sa stiu daca mai deschid un thread nou).

 

Link to comment
Share on other sites

@ black

 

Chiar ea este, in dormitorul cu trandafiri negri pe perete. Va ca aici "recunoaste" ca are 1.68m si 19ani, ceea ce pare sa fie mai apropiat de realitate.

Link to comment
Share on other sites

primul set de poze puse de rex apartin unei pustoaice care isi zicea Laura si activa acum vreo 2 ani prin ferentari....am recenzat o eu, in vechiul ddc....ori a revenit, ori pur si simplu ii sunt folosite pozele....

Link to comment
Share on other sites

Un mic update: asa cum spunea si bestfriend...lucreaza si pe numarul 0786688889 ( 0786.688.889 )

Poze mai "explicite":

[attach1] [attach2] [attach3] [attach4] [attach5] [attach6]

 

 

 

 

 

1375_5b5de2fb37e4d8bc8bb58cefd78a6b272cd86745.jpg

1377_2d22d42b01632f855ef1743b52632bffdc94b3aa.jpg

1379_56b2b5c3335e0083a7054f8f6c815d4dfaec8f17.jpg

1381_bcdb419eafe99222d1a7769c8cb51ff707734370.jpg

1383_842721168c9067e95898fc7ffc6d9c628d3b93b6.jpg

1385_ad85b98611602f99afddd65a9cac95c9269c68fe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Va salut confutadori! Dupa o absenta destul de mare, motiv pt care va cer scuze, revin cu o recenzie proaspata!

Am fost ieri la caprioara din imaginile anterioare si am venit cu informatii, utile sper.

Sunat cu vreo jumatate de ora inainte pentru programare si pentru serviciile oferite de dameza.

Am ajuns la ea, in zona OMV Unirii, blocul cu Agapitos si am sunat din nou pt a ma indruma. M-a asteptat dupa usa garsonierei, aranjata dragut si curata si cand am intrat am gasit o fatutza la 20 si ceva de ani inalta,cam 1,75 pe tocuri, in bikini si pantofi cu toc cui. Am intrat si ne-am asezat la o tigara, timp in care am auzit si un catel, pe care l-a eliberat din baie...un pui de catel, ghem de blana alba, pufos si neastamparat. Am povestit despre tot soiu de chestii vreo 15-20 de minute, timp in care a sunat telefonul de vreo 2 ori, dar care l-a inchis dupa ce i-am spus. E o prezenta placuta si are un corp misto, slim, cu piele intinsa si craci lungi. Am cerut un prosop, mi-a dat si m-am dus la baie unde era uscat pe jos si un gel de dus pe jumatate si nu era indoit cu apa, ca in alte parti unde am mai fost.

Am inceput cu mangaieri si sarutari pe gat umeri sani si a trecut la un oral cerut de mine initial pro, dar pt ca eram cam obosit nu prea a mers cum trebuie si i-am cerut sa scoata prez si a continuat pana la finalizare pe care am debarcat-o pe sanii domnitei.

I-am lasat banii (50 de lei) pe o masuta, fara sa ii ceara, inainte de a ma duce la dusul de inceput.

Dupa finalizare am mai facut repede un dus si m-am carat, destul de multumit , zic destul, ca am fost cam obosit si nu m-am bucurat de dameza asa cum as fi vrut...Intentionam sa stau doua finalizari, dar am renuntat.

Concluzia  50 de lei bine investiti pt ca m-am simtit bine.

Va doresc futaiuri de vis!

 

 

Link to comment
Share on other sites

reconfirm cele spuse de antepostatarii mei.

pt nivelul 50 lei este ok, nu prea s-a implicat in cazul meu, dar asta poate fi ceva subiectiv.

are un profil de egipteanca si prin urmare si origini :)

de recomadat la nivelul 50 lei!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Locatia-Sala palatului bloc turn.

Fata-inalta subtirica,sani frumusei,fund bombat,picioare lungi,ingrijita,curata.

Prestatia-oral neprotejat,fara prea mare implicare,ajutat cu mana,pus prezervativ si un normal cam mecanic cu finalizare in prezervativ. Telefonul l-a tinut in pat si a sunat cam tot timpul.

Pret 50 lei/finalizare.Din punctul meu de vedere prestatia slaba. Salutari la confrati.

Link to comment
Share on other sites

Salutari a tous!

Eu am fost la caprita cand statea in zona Unirii, dar vad ca s-a mutat.

Intrebare pt confratele CINEVA...In locatie era si Xenia rusoaica, pentru ca am vazut anunturi cu cele doua facand show lesby???nu retin numarul de tel.

eu am tras concluzia ca ar cam fi impreuna cele doua.

 

Sa aveti o zi minunata!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am fost si eu la domnisoara de mai sus acu o ora...sau mai mult....nimic deosebit,oral executat ok,prosop mare si curat(era uscat cand mi l-a dat,pasarica fara suspiciuni doar ca nu a vrut sa o ating pe acolo cu mainile de nici o culoare!Nu m-a deranjat foarte tare!Am sunat ,am intrebat-o daca e libera,am confirmat intalnirea,undeva pe la coloane la un bloc unde la parter e un magazin Superb 90!Mica ca si dimensiuni,(slabuta) deci aviz amatorilor...Am platit pt o singura finalizare,pt inceput un oral de incalzire,dupa care am trecut la normal pe la spate,deasupra nu a vrut sa stea ,s-a scuzat cu nu stiu ce durere de genunchi sau spate...nu am ascultat-o prea mult..incarcatura trebuia descarcata si dai bice...dupa cateva minute a zis ca vrea misionar,tot ceva cu o durere,am trecut deasupra si am pompat pana la decartarea finala in cauciuc!Plecat la dus si imbalsamat ..platit inaintea inceperii ostilitatilor 50 ron...ok pt o descarcare de sear dar nimic deosebit!Poate revin...poate nu...depinde de chef si dispozitie!

Oricum,daca nu ai alta alternativa e ok...

Link to comment
Share on other sites

Salutari la confrati!

Am fost sambata la donsoara! zic sambata, ca de obicei oferta de WEnd e mai mica, desi sincer nu mai recomand!

Am mai fost la ea pe vremea cand era la Unirii, Agapitos, dar de data asta intalnirea a fost praf.

Ajung, ma intreaba cat stau, ca sa stie daca e vorba de o ora ,...ca poate are o programare !!!??? nu am inteles nimic... motivand ca de abia s-a trezit, dar e  inca adormita. 

Zic si eu sa fac un dus, ca de...caldura... si ce imi zice "nu am curat, dar am servetele umede"

e complicat sa faci dus cu servetele...asa ca m-am dusat si am ramas cam ud,...asta e.

Bun trec la un oral, cerut de mine cu caciula, trist si continuat cu un normal, lafel de trist, zicandu-mi si mie de durerea la piciorul stang, sa nu il ridic sau sa o apas pe el. Am finalizat in umeri craci, dar am cam dat ceva, ca nu stiu frate, dar parea ATAT DE LARGA, nu stiu ce sa zic.

M-am sters cu servetele umede si m-am carat dracu.

am lasat pe noptiera 50 de lei, fara sa mi-i ceara, ca de ne stiam deja.

Nu mai revin.

 

SPOR MAXIM SI PUTZE TARI!!! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

asta vara fiind cu oo-le umflate  stiind ca ''bruneta' e in zona salii palatului am sunat ptr, o programere..sun ma prezint la adresa decartez 50 ron inainte si brusc dupa ce ma dezbrac  fiind intr-o semierectie i-mi pune prezervativul si o ia in gura...nici nu m-am dumirit bine ..nu pot spune ca  mi-a displacut dar ma mirat viteza..a supt ea ce a supt si ma intrebat cum vrea sa stea... se vedea ca e  fata de very very fast fuck...i-am zis sa se intoarca si am introdus-o imediat fara  vreun gel sau ulei ...cum a scris si fratele de mai sus larga cu spume...i-am mai strins bucile una de alta am grabit ritmul si cu viteva de iepuras am terminat ...m-am sters  cu un servetel uscat.. m-am imbracat si dus am fost...        de very very fast...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

 

 

Salutari confratilor,

 

    Dupa o absenta destul de mare, motiv pt care va cer scuze, revin cu o recenzie proaspata!

Am fost  la caprioara (cu tel.0784970526 ( 0784.970.526 ))  si din imaginile atasate mai sus si am venit cu o mica recenzie.

Sunat cu vreo jumatate de ora inainte pentru programare si pentru serviciile oferite de tipa.

Am ajuns la ea, in zona  Unirii,  si am sunat din nou pt a ma indruma. M-a asteptat dupa usa garsonierei, dupa ce am intrat am vazut o tipa la 20 si ceva de ani inalta,cam 1,75 pe tocuri  cui. Am intrat si ne-am asezat la o tigara, timp in care am auzit un catel, pe care l-a eliberat din baie...un pui de catel, pufos si neastamparat. Am discutat diverse vreo 10-15  minute, timp in care a sunat telefonul de vreo 2 ori, dar,pe care l-a inchis dupa ce i-am spus. E o prezenta placuta si are un corp misto, subtirel, cu piele intinsa si craci lungi. Apoi am cerut un prosop, mi-a dat si m-am dus la baie unde era uscat si oarecum curat si un gel de dus pe sfarsite  si nu era  "indoit" cu apa.

  Am inceput cu mangaieri si sarutari pe gat umeri sani ( ea tot a incercat sa -si fereasca sanii, cind am saruta-o pe sani m-a rugat sa n-o trag de ei)(nu sunt singurul care oa patit-o )  si a trecut la un oral ( simplu, fara artificii, ajutat si de mina) cerut de mine initial protejat, dar pt ca nu prea a decurs ok lucrurile  (facut mecanic si fara implicare/pasiune)    i-am cerut sa scoata prezervativul .La normal pe la spate, ca deasupra nu a vrut  ,s-a scuzat cu nu stiu ce durere de genunchi are si nu poate ( faza deja clasica - multi au auzit-o ) ,am finalizat cam greu , dar am cam dat ceva, ca este .... cam LARGA,in  pasa ( uzura  avansata la o varsta frageda  sau asa a  croit-o mama natura).

I-am lasat banii (50 de lei) pe o masuta, fara sa ii ceara, inainte de a ma duce la dusul de inceput.

Dupa finalizare am mai facut repede un dus si m-am carat . Punctul meu de vedere, prestatia slaba ,fara implicare ,mecanizata si problema cu'' uzura avansata '' ma  determina sa  nu o recomand nici  altor confrati , eu nu mai revin  clar.

Concluzia  50 de lei aiurea investiti .

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Am fost ieri...slim, ciocolatie , et 5 , un drac alb patruleaza prin casa ....primitoare, inteligenta dar uzata mult larga si fara implicare ,,,cum intri in stinga laboratorul...am inceput un oral protexslab. parca plingea la pula,,,am cerut putin misionar si cind am vazut ca am intrat ca in gara , am renuntat si am pus-o cu spatele ...am dat in dusmanie si greu am terminat....baie cu bec ars, fara prosop, apa..rece  cainele a recat in hol...plecat nemultumit ...nu recomand ... :o :'(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

fata presteza in continuare pe la Camera de Comert, la numarul 0764430030 ( 0764.430.030 ).

cere 300 de lei pentru o ora

serviciile sunt destul de slabe, parca moare cu pula in gura - nu munceste de loc.

totusi este degajata si nu comenteaza cum o pui, in semi-intunericul camerei arata destul de bine pentru o conlocuitoare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...