Jump to content

Macedonia, Albania


Insumi
 Share

Recommended Posts

Thx Rat  ;)

So, ca sa zic asa... recenzia:

- cazare hotel Continental (dupa o incercare nefericita la un alt jeg de hotel (Tasino Cesmice))

- aranjat cu generalul de la poarta - conform survey de la Rat - si primit un elefant... refuzat politicos :):):)

- trimis o a doua - Tania (0708843426 ( 0708.843.426 ) - nu stiu daca este real) de origini sovietice, blonda, cam la 30 de ani, maritata cu copil in Skopje (desi nu se vede), cam 165, 50 kg, buna dupa criteriile mele, cam trecuta la fata, vorbeste un pic engleza, mai mult rusa.... tate cat de cat ok, nu lasate ca dupa nastere, cur foarte misto, fara celulita, a venit imbracata cat de cat ok, nu de club dar nici de moartea pasiunii...

- 75 euro pt 1 ora

- normal si oral, oral fara, finalizare orala insa nu CIM...

- normal de 6-7, sta in orige pozitie, nu este genial dar macar se excita cat de cat, ea deasupra nu prea stie...

- oral acceptabil, daca ar fi si inghitit ar fi fost perfect, se ajuta de mana (dar cine nu o face? )

- inceput cu oral, apoi 69 (super ok la fofo, fara mirosuri sau alte cele) apoi normal apoi finalizare oral dar nu CIM - a scos-o exact la momentul culminant...

- overall de 7, nu merita mai mult de 50 euro, dar avand in vedere ca este un oras mic, ca lumea vorbeste, ca toti se cunosc... as spune ca nu este nici de revenit, nici de aruncat (nu as putea evalua daca nu am referinta...)

Skopje - clar nu este un oras de turism de al nostru :)

Maine evaluam Tirana ;)

 

By the way, mi a spus ca mai are si ceva prietene de origini macedonene cu care face si in 3 :) trebuie sunata si vb cu ea si aranjat hotel si prestatie. Dupa parerea mea insa 75 euro este cam mult, cred ca 50 este perfect pentru prestatie si pentru oras (am mancat 4 persoane cu 2 sticle de vin de aprox 70 euro)...

pentru alte detalii va stau cu placere la dispozitie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...