Jump to content

150 Karyna - 0733759105


Guest alexander
 Share

Recommended Posts

Guest alexander

Dupa cum am scris si pe forumul vechi...RIP...

O modoveanca de peste Prut, draguta spre frumusica...primitoarea, numai ca la care se poate ajunge extrem de greu...

Locatia: ap cu o camera, pe langa Profi - Sagului, pentru cunoscatori...pentru cine nu stie TM, o sa afle de la ea ce si cum, in mod cert... :) Locatia Curata, chiar are o manie pentru un dezintectant...locuieste acolo, e mai mult decat clar, din multitudinea de produse folositoare traiului de zi cu zi... se fumeaza pentru cine are placerea de a savura o tigara, inainte sau dupa...lumanari parfumate, muzica ambientala...de la TV, care e setat pe MTV (parca)...

Prezenta: feminina, placuta, micuta de statura, slabuta...dar cu un pic de carne pe buci, cam cat trebuie...sanii micuti...sfarcuri mari...interesanta...

Servicii: Totale...placute...Oral si cu si fara preze. analul e chiar placut, la normal e destul de stramta pentru meseria pe care o practica...

Atitudine: surprinzatoare...deschisa, vorbeste, nu prea mult, dar nici nu tace ca un peste...apropo...se spune ca are....dar eu nu l-am vazut...nici in bucatarie, nici prin afara blocului...deci...no panic..

mercurialul...150 roni...pret foarte "in piata" chiar mai mult decat OK...pentru atitudine si pt ce ofera...

pt alte intrebari....feel free....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...