Jump to content

GALATI-BRAILA


company
 Share

Recommended Posts

Salutare, merg mereu in acesta zona si nu am gasit decat un salon de masaje in care se intampla sa obti si companie......http://www.redvelvetmassage.ro/, preturile afisate sunt pentru tot tacamul, intrebarea mea ca eu m-am saturat de ele daca mai are cineva info sa le impartaseasca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

am fost vineri seara: locatia are la strada o emblema de night-club. Intri in bar, cca 10-15 fete, din care reusesti sa alegi 4-5 dragalashe, dar sunt si vreo 4-5 cu fete de centuriste... bautura e ieftina, fetele nu vin neaparat pe consumatie. Te lasa sa te acomodezi cu intunericul, apoi 1-2-3 fete trec pe la masa ta, te saluta, si cate una se opreste chiar sa-ti tina de urat. Conversatia e simpla: fetele raspund rapid care-i treaba cu ele: pentru 200 ron poti urca in camera cu "printesa", timp de 45 min. Camerele se afla intr-un fel de pensiune cu intrare cumva comuna cu barul: platesti la receptie, acolo fata primeste borseta cu toate cele necesare: caciulite, lubrefiant... Camera foarte curata, gasesti 7-8 prosoape curate, baie decenta, televizor, tot tacamul. Una peste alta,  o experienta peste medie, avand in vedere penuria din zona in ultimii ani:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

200 ora: oral neprotejat, normal, 69, sarut

150 ora: oral fara finalizare in gura, normal, 69, sarut

130 ora doar normal sau oral.

 

19 ani. are locatia in M 16. comunicativa, simpatica, incepatoare.

atasez cateva poze, ca sa vorbeasca de la sine.

 

 

[attach1][attach2][attach3]

post-1300-150392334481_thumb.jpg

post-1300-150392334484_thumb.jpg

post-1300-150392334486_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

traducere  dupa forumul celalalt  >bruneta, usor plinuta, uneori la telefon raspunde prietenul care stie cu ce se ocupa domnisoara.100 ron nr, 200 ora, locatia in garsoniera inchirata, conditii decente.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nick : sexygirl69 - pe simpatie.ro

Mai multe nu stiu, i-am dat un mesaj acum cateva saptamani bune cand aveam treaba prin Galati dar nu am primit nici un raspuns, nr.telefon, nimic  ;D

Oricum macar acum exista postat un numar desi nu ma mai vad ajungand in orasul de la Dunare asa repede

Link to comment
Share on other sites

buna dragii mei

  dupa cum am aflat cineva mi.a publicat nr de tel si ceva poze cu mine ce/ia ce a fost contrar parerilor mele.

Ma numesc Alina pot fi contactata pe id de mess dreamgirlsexy92 pt a stabili o intalnire daca este cazul. ROG PERSOANELE SUB 35 DE ANI , CELE  CARE NU STIU CE E DISCRETIA SI PERS VULGARE SA NU DERANJEZE.

      Cer si ofer discretie si seriozitate.

post-3312-150392343514_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Asaaa... hai ca de data asta am reusit :D

 

Dupa mai multe fete tentante din Galati (Dream, Riluri, etc...) pe care le-am ratat, am zis ca nu mai aman un drum pana acolo. Asa ca am facut pe dracu'n paispe sa ajung pana nu se retrage si Deea. Si bine am facut !

 

Planificat din timp, sa nu cumva sa apara neprevazutul care ma urmareste de la o vreme, rezervat camera, etc... si hai sa ne vedem ! Numai ca neprevazutui ghinion ma ameninta din nou - deea nu mai avea credit la telefon asa ca ma roaga sa ii chem io un taxi la adresa... sun la prima companie - nu raspunde... a doua la fel... a treia la fel... cand ajung la a patra imi rejecteaza convorbirea... si din nou... etc... cine plm a mai auzit companii de taxi sa nu raspunda deloc??? sau sa iti inchida telefonul in nas de mai multe ori?? Deja ajunsesem la disperare... trecusera aproape doua ore de cand trebuia sa ne vedem :(

 

Ia Deea hotararea decisiva sa incerce ea... dar intre timp o intreb daca nu vrea sa pape ceva ma gandeam la un room service sau o carciuma prin zona... ea cica nu (silueta breee...) asa ca ia Deea tauru de coarne si iese pe jos in cautare de taxi... si reuseste pana la urma... cu greu. Cand ajunge, era ca un mos Craciun, incarcata cu... croissante, bazzaconii, sucu, etc... nu de alta dar sa nu murim de foame :)

 

O scap de punga plina si incep sa o masor din ochi... o dulceata de fata - pacat ca avea pantalonii stramti rau de tot ca i-au pleznit la genunchi :P saracuta...

 

Bun asa... dau clima la maxim - caldura mare si umezeala pe malul Dunarii! Si o tentez sa dea jos din textila... cu greu...o fi timida fata de felul ei sau ingrozita de ce o asteapta?? Nu de alta dar i-am promis ca a incurcat-o cu mine ! Chicoteala maxima... si o trimt la dus inainte de a doua tigare, nu de alta dar cu tot aerul conditionat simteam ca ma incing prea tare !

 

Tusti la dus... si iese imbracata in costumul evei ... pe sub prosop ! Nu de alta, dar fata e pudica ! Desfacem cutia de caucioace ca sa nu ne incurcam in degete cand o fi nevoie - bai nene !!! in ultima vreme fetele vad ca au facut pasiune de caucioace din alea cu bubuline facute cu cauciuc tare si stramte al dracu' !!! ODIOS !!!

 

Eeee... hai ca acum am io treaba ! Ii zic sa inchida ochii si sa stea cuminte  :devil2: nu de alta, dar daca nu ne grabeste nimeni, macar sa profit la maxim de inocenta fetei... asa ca am trecut la un preludiu din ala... batranesc... fara graba, gandit pentru a depista toate zonele erogene... pana nu am mai rezistat... io nu ea, care statea ca o pisica la alintat ! ma pregatesc sa pun io cauciucul , dar pana sa apuc sa desfac ambalajul ea imi trage un oral scurt de control de era sa termin instant... pun obiectul terorii si ma propulsez in locul placerilor... fierbinte si biiiine lubrifiat... trecem incet la misionar, cu penetrare tandra, incetul cu incetul... la un moment dat ma indeamna sa maresc ritmul... si din nou... ce sa mai schimbam pozitii... e bine asa... imi placea privirea din ochii ei si sa o vad cum ii apar borboane de transpiratie pe frunte pe masura ce obrajii i se colorau rapid... ufff... finalizare in forta... ma tine in ea pana ne realxam impreuna. Ies incet - as mai fi stat dar o striveam pana la urma - verific cauciucul si ma intind langa ea...

 

hai la o spalare... stam la o tigare... mai avem timp pana ne apuca somnul ! hai sa incercam sucul (amandoi bleeeaaahhhh!!!) nu e bun. Asa ca hai la treburi mai vioaie ! Turul doi, preludiu mai linistit, nu mai muream eu de pofta de ata asta  :devil2: mai imi calmasem dorinta. Ce sa mai zic...am luat-o de la capat, numai ca de data asta am cerut pozitia mama iedului... ufff. ce priveliste !!!

 

Am ramas cu gandul ca inca nu am apucat sa o admir in picioare, sa ii vad forma aia perfecta a sanilor... asta e... data viitoare !

 

Pai... ca la carte acum:

 

Locatia: 8 - nazoala - cu pat care facea ca toate visele !!! Nu mai ma duc la hotelul ala !

Aspect: 9,5 are tot ce-i trebe fata asta !

Oral: 10- atentie nu face si nici nu tin la CIM

Normal: 9,5... parca a profitat ea de mine mai mult...

GFE: 9 era si obosita, si un pic de timiditate...???

 

Halat: 150 ora

 

[attachimg=1][attachimg=2][attach=3][attachimg=3]

post-2145-150392418262_thumb.jpg

post-2145-150392418263_thumb.jpg

post-2145-150392418267_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...