Jump to content

(V) KICK ASS - Ardeleanca faina 0743918991 Magheru


peterpan
 Share

Recommended Posts

...asta era titlul topicului din vechiul forum.

Mai stie cineva numarul de telefon al curtezanei ? Avea locatia pe Campineanu, foarte aproape de Magheru...

L.E.1 am gasit-o: 0743918991, ramane de vazut daca mai are job-ul asta...

L.E.2 activeaza in continuare !

Link to comment
Share on other sites

am googalit pana am gasit-o si apare cu ambele numere. nu stiu ce m-a apucat asa dintr-odata dorul de ea, desi ultima data cand am fost, eram aproape sigur ca nu mai revin...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dezastru dragi confutadori !!!! De evitat !!! Iata si motivele :

 

Ultima data cand am fost ( undeva prin August ) am avut parte de o surpriza de proportii , si anume :

 

Eram la dus si eu ca tot omul cand aud ceva batai in usa. Proasta deschide usa si apare un individ agitat care pretindea ca este prietenul sau amantul doamnei in cauza. Geaca mea cu portofelul, cheile de la masina, pantofii, erau in hol.  Fiindu-mi frica ca raman fara ele ies din baie cu pula goala si dau nas in nas cu individul care se impingea ( aproape bataie )  cu duduia. Cand ma vede, incearca sa dea si in mine , dar fiind un pic mai atletic ii zic ca daca ma atinge "ii rup capul ". In fine, reusim cumva sa-l dam afara din casa, dar bataile din usa nu au incetat. Normal ca fututul s-a dus dracu' si a trebuit sa mai rog vreo 2 prieteni sa vina sa ma ia de pe palier ca mi-era ca imi da in cap idiotul ala. Normal ca dobitocul era la parterul blocului si ma astepta. Vazindu-ne 3, s-a intors si a plecat in fuga. Eu pe acolo nu mai calc in veci !!!!

 

Plus ca doamna odata vroia fara caciulita, spunindu-mi ca cei mai curatei asa ca mine au voie s-o bage asa natural ???!!!  :o :o

 

Asa ca nu recomand deloc.

Pacat ca duduia se straduia si chiar presta OK, dar intamplarea de mai sus taie elanul oricui !!!! N-as vrea sa iau un cutit in spate de dragul unui futai  :'(  !!!!

Link to comment
Share on other sites

Fuck me ! asta da faza nasoala !

Mie mi-a spus, acum o luna, ca nu mai presteaza decat in cerc inchis, adica doar cu cei pe care ii are in telefon si ca e foarte ocupata. Oricum, cand am sunat-o (ma avea in telefon) mi-a spus soptit ca nu poate vorbi, dar ca revine ea in 2-3 minute. A revenit si mi-a spus ca poate veni in locatie in cca o ora, pentru ca era acasa, in Berceni. In rest aceeasi abnegatie si efort depus pentru a te face sa te simti bine, dar vorba ta - nu merita !

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

In lipsa de altceva mai bun in zona centrala, am revizitat ardeleanca noastra de pe Campineanu. Programare cu 1 ora inainte ( intr-adevar se pare ca si-a restrans clientela si nu mai presteaza full time). In rest, aceeasi atmosfera propice pentru dezmat: totul curat, prosop, papuci, geluri de dus, discretie, etc. iar ea, desi a mai pus ceva kilograme si este din ce in ce mai larga in orificii, are aceeasi limba jucausa la oral si abnegatie la anilingus. Pretul a ramas acelasi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

De evitat total , acum femeia se advertizeaza cu 0727650424 ( 0727.650.424 ).Am fost am intrat si am plecat. Pe langa faptul ca arata mult mai rau decat o stiam , adica sunci si dinti lipsa se mai si prosteste pe ardeleneste ca o pustoaica de zici ca toti o sa moara intre craci ei. Eu unul daca vreau sunci ma duc la Obor. Personal nu cred ca pozele  sunt facute in locatia ei si oricum sunt de pe vremea lu` Burebista (alea cu ciorapi negri) Cineva undeva a zis de peste. Peste nu e , pozibil un caras mic care o duce seara acasa sa o mai futa si el.Pentru mine este pe lista neagra .....voi alegeti....dar la pretul asta exista si femei.

DOAMNA plina de sarm si originalitate, stilata si discreta (singura, igiena impecabila). Iar daca vei trece dincolo de aparente, vei descoperi o curtezana rebela si pasionala, 19 Mar 11:00

0727650424 ( 0727.650.424 )

Pe una din pozele vechi se mai poate vedea un numar de telefon , cel care probabil ea crede ca o consacrat-o 0743918991 ( 0743.918.991 ).

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

Aveti grija pe ce dati banii.

post-6609-150392371985_thumb.jpg

post-6609-150392371988_thumb.jpg

post-6609-15039237199_thumb.jpg

post-6609-15039237199_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Doamna a aparut iar pe plaiurile noastre. Sau cel putin acum am dat eu de ea ( cu pula ).

Ieri am vazut anuntul si am zis sa ma duc, fiind amator de milfete. Dupa voce nu mi-am dat seama ca o cunosteam, dar cand am ajuns si am vazut-o mi-am adus aminte.

Halatul a fost 200 de leuti iar de banii astia am dat o muie, am futut si mi-am aruncat mostenitorii pe fata damezei.

Ea arata mai rau parca, adica este mai imbatranita si un pic mai grasuta.

Ca si parte pozitiva, m-a asteptat spalata si in ciorapei cu banda. La oral  a prestat destul de binisor, soft cu incercari de DT si lins si zonele adiacente. La normal,  ea on top si la sfarsit stropit pe fata fara comentarii, chiar cu zambetul pe buze.

Am gasit-o la nr de  telefon : 0733204514 ( 0733.204.514 ), iar locatia este pe Magheru vis a-vis de fostul magazin Eva.

 

Salutari

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Marra, selecta, open minded, (35 de ani, 1.70 m, 59 kg,) discretie, bun simt, igiena si pasiune, materializate intr-un masaj sweet- touch memorabil. In rest, te las sa descoperi singur, (B-dul Magheru, Romana) 0799664040 , 0799.664.040

Cu treaba prin centru si cu chef de o matura care sa stie sa suga pula, am zis sa o re-incerc pe Marra. Placuta inca de la telefon, indicatii clare, programare ferma respectata intocmai de amandoi.

Locatia: Magheru pe langa teatrul Nottara. Garsoniera micuta dar cu tot ce trebuie, prosop curat inmanat de doamna, baia cu un dus inzidit si toate cele necesare, inclusiv apa de gura pusa la vedere pt a fi folosita.

Servicii: Sex oral si normal, nu face anal. Oralul fara protectie, finalizare pe unde te prinde actiunea.

Fata: O stiam mai demult, chiar m-am mirat cand nu am gasit topic pe aici. Mai plinuta decat in poze, 1.70m cu toleranta pe minus, nu este o frumusete insa nici nu dai sa fugi pe scari. Cei 35 ani reprezinta probabil varsta la care s-a autosugestionat sa inceteze sa-i mai numere...poti adauga probabil 5-8 ani fara sa gresesti prea mult.

Actiune: Inceput cu sarutari in picioare, femeia chiar era... in the mood for love. Totul a decurs natural, fara absolut nicio graba nici din partea ei nici din partea mea. Ne-am tolanit apoi in patul imens cu ea incepand sa ma sarute pe piept....apoi din ce in ce mai jos...pana a ajuns la ala micu' care deja see facuse mare si l-a ascuns incet incet in gura. Nu chiar pana in gat dar destul de adanc. Chiar ma bucuram de moment, cand tanti m-a luat la o repriza de futai cu limba in cur, unul din cel mai bun annilingus pe care le-am avut. Am stat pe spate cu ea insistand cand la oral cand la annilingus minute bune...apoi am zis sa incerc si sa o fut desi nu prea vroiam sa stric momentul. Se misca bine si la normal desi nu este tocmai stramta, este pasionala, te atinge, te saruta...este femeie.

Dupa ce am transpirat un pic amandoi, am decis sa ma termine la oral. De fapt din nou un oral combinat cu annilingus....in timp ce era cu limba in curul meu mi-o freca frumusel cu o mana...am apucat doar sa-i spun sa se ridice si am ejaculat jumatate in gura jumatate pe fata ei...un final minunat pt o revedere foarte placuta.

Am platit 200 lei dupa dusul de final, la o discutie fara graba la un pahar de apa din partea casei. O picatura de normalitate ardeleneasca intr-un oras dominat acum de curve la minut.

 

158271821.jpg

179265831.jpg

179265851.jpg

187771561.jpg

187771571.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Locatie la Romana,langa teatrul Notara,locatie destul de ok

Marra,o doamna undeva la 35-36 de ani,o adevarata milfa😁
Actiunea a debutat doar cu un sex oral executat cu maiestrie, deep,practic am futut o in gurita,finalizare orala,dar nu inghite😠
Normal nu am apucat ca eram pe fuga.
Din ce am inteles face si anal pt 50 de lei extra.
Am decartat 200 de lei pt o ora,din pacate a trebuit sa fug si nu am stat decat o finalizare.
 

post-19-0-15270700-1506407989.jpg

post-19-0-84647400-1506407991.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...