Jump to content

(V) BIANCA 27 ani 0737365012 Obor/Mosilor - masaj si companie


hadrian
 Share

Recommended Posts

271 vizite

BIANCA, 27 ani, doamna sexi, stilata, rafinata, locatie de lux, ofer masaj de relaxare si contact intim de calitate, sex oral si sex normal, zona Obor, Mosilor, nu vei regreta,    24 Aug 11:00

0737365012 ( 0737.365.012 )    Pret 100L/ora

 

 

width=100 height=75http://img254.imagevenue.com/loc551/th_300654878_5159642_123_551lo.jpg[/img] width=100 height=75http://img219.imagevenue.com/loc699/th_300655878_5159643_123_699lo.jpg[/img] width=100 height=75http://img216.imagevenue.com/loc531/th_300656819_5159644_123_531lo.jpg[/img] width=75 height=100http://img157.imagevenue.com/loc142/th_300657766_5159645_123_142lo.jpg[/img]

 

Am sunat saptamana trecuta intr-o dupa-amiaza tropicala, fiind in zona si alte dame cunoscute fiind ocupate. Vocea nu prea m-a incantat de la capatul celalalt al telefonului, cam haraita si fara cel mai mic chef. Am riscat si m-am dus.

Blocul este intre Eminescu si Obor pe Calea Mosilor. La parter pe o bancuta sedeau 4 babe la soare(aoleu!) care s-au uitat la mine lung, ca la motanul care vrea smantana. Mi-o zis interfonul si am urcat cu un etaj mai sus cu liftul ca sa ma poata vedea pe vizor si deschide mai usor.

Apartamentul cu 3 camere, cu tapet, renovat recent. Se intra intr-un living din care se fac pe laterale alte camere si bai. In locatie mai sunt 2 tipe pe la 35-40, pe care le-am vazut doar la plecare. Cica una este maseuza de meserie si face doar asa ceva, pe cand cealalta este tot cu relaxarea si compania intima. Nu m-a atras niciuna. Baie ok, papuci, gel de dus, curat.

 

Bianca este tipa din poze. Bruneta, 1.65 si vreo 55 kg, dar dispuse frumos, sani no. 2, moi. Dupa voce as zice ca nu am vorbit cu ea la telefon ci probabil cu una din colege. M-a primit intr-o rochita dintr-o bucata, fara bretele.

Are in camera si o masa de masaj, plus un soi de jucarie cu 3 bile rotative special pt masaj, dar eu am ales patul si sa-mi faca masaj cu mainile. Masajul slabut, facut cu Johnson Baby Oil nemirositor, doar pe spate. Dupa 5 minute a obosit si am trecut la oral neprotejat pentru invartosarea cavalerului cu oarecare atentie la oua. Normal in mai multe pozitii, se misca si e cooperanta, dar si aici oboseste usor(o fi muncita din greu saraca fata) cum ar fi in pozitia calare. Terminat in misionar, tinand-o in brate si miscandu-ma usor vreo 2 minute. E destul de pisicoasa si accepta sarutul, lucru placut. Eu am facut click cu ea si m-am simtit bine. Am plecat dupa vreo 40 de minute, din care am mai asteptat cateva pana a plecat un alt musteriu din camera de vis-a-vis. (Babele de pe bancuta s-au uitat la mine iarasi lung, ca la motanul cu mustatile pline de smantana.) Banii: 100 roni la final.

 

Google Map

 

Face/Body/Attitude/Service: 8/7/8.5/7 Nu face CIM/COF, doar pe corp.

GFE/pret: 8. Probabil o sa revin. Pretul de 100 e pt o ora intreaga - ceva masaj si 2 numere, e chiar ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

    Acum specifica o alta varsta in anunturi ->30, spre deosebire de ceea ce preciza inainte. Locatia este aproape de sensul giratoriu de la Obor, pe Mihai Bravu. Sunt mai multe fete in apartament. E interfon la intrarea in bloc, dar era circulatie mare prin blocul ala la ora cand am fost eu si am intrat dupa cineva repede si nu a trebuit sa mai apelez la interfon  :D Si chiar mergea la acelasi apartament pot sa zic sigur avand in vedere ce butonase el la interfon. Am urcat eu primul, chiar am intrebat-o pe Bianca despre situatia asta cand am ajuns in camera si mi s-a spus ca i se comunicase la telefon celuilalt sa mai astepte in holul blocului putin.

      Pozele din anunt in care apar jaluzelele portocalii sunt facute in camera in care am fost eu. Camera frumoasa. Baia este foarte curata. Prosopul pe care mi l-a dat as zice ca era doar uscat dupa ce mai fusese folosit. Am primit papuci imediat dupa ce am intrat in camera :)

      Fata este draguta la fata si la corp arata acceptabil -sanii maricei, are cateva kg in plus. Mie mi-a placut faptul ca este foarte amabila si comunicativa. Pe de alta parte, daca am intrat in vorba cu ea, a tras de timp la maxim -in sensul ca doar povestea si punea intrebari, nu avea de gand sa mai faca ceva pt care primise niste bani. Chiar daca nu ma plictisesc subiectele despre saloane de masaj, dominare, sex  si alte de-astea, totusi atunci preferam sa fac sex nu sa discut la nesfarsit.

      Pentru o suta de lei/h face oral neprotejat si normal, fara finalizare orala -asa cum spusese la telefon si cum mi-a mai spus si la locul actiunii. Mi-a facut la inceput sex oral atat cat am vrut eu, mi-a placut ca mi-a facut la fel de bine tot timpul, nu a incercat sa ma faca in vreun fel sa renunt. La sex normal nu a comentat in nici un fel -asta a fost ceva pozitiv, insa negativ a fost faptul ca gemea fals, aiurea, tare -chiar era deranjanta. Am terminat in prezervativ.

      Al doilea nr. l-as fi vrut eu, dar brusc n-a mai fost prea cooperanta, totul rezumandu-se doar la ceva mangaieri si imbratisari.

    Concluzia mea este ca punctele ei forte sunt: pretul de 100/h, fatza si faptul ca este foarte lipicioasa.

    Notele mele ar fi: 9 pt fatza, pt corp 7, sex oral 8, normal 6.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Trecut si eu pe aici.

Locatie : blocul cu Bellagio scara din dreapta.

Pret 100 Ron, O+N

Oral fara CIM.

apartament 3 camere, mobilat anii 80, curat. In locatie am mai vazut cel putin o fata. Prosop curat, Baie curata, selectie 4 geluri de dush, cei drept ieftine.

Domnisoara  mie personal mi-a placut, prezenta placuta, sani numarul 2, par lung, nederanjanta, fara fitze, nu vorbeste mult. Oralul bun, spre foarte bun . Normalul ok, 8-9. Raport calitate pret ok.

De revenit.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Intre timp, Bianca s-a facut mare, are 35 de ani, si lucreaza aproape de Lacul tei, mai exact undeva la capatul strazii Teiul Doamnei, in apropiere de facultatea de constructii.

E placuta, vesela, vorbareata, si spune ca face de toate, mai putin CIM si anal. La telefon e mai rezervata, dar daca te vede si considera ca esti de treaba, accepta si french kiss (la telefon spunind ca nu).

Blocul e civilizat, apartamentul e curat, la baie am primit un prosop curat si am gasit sapun lichid ce mirosea frumos. Dupa ce am facut dus, a intrat si ea sa se spele.

Pentru o finalizare am lasat 100, avind parte de masaj (doar pe spate, e adevarat), oral neprotejat, 69 si cateva saruturi pasionale. Alegerea mea.

Mai este colega cu o tipa blonda, inalta, probabil mai in varsta, personal nu mi-a placut.

O alegere interesanta, mai ales ca are perioade cind mai si scade la pret (in urma cu ceva timp avea preturi de 50 pentru o finalizare, ceea ce ar fi fost pomana curata, in naceiasi locatie).

Toate bune !

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...