Jump to content

ElyDea Bucurestii Noi 0724611866


Oracle
 Share

Recommended Posts

O ciudata la p-ta Pajura. In afara de faptul ca are 30 de ani n-am mai aflat nimic pentru ca a inceput sa se ratoiasca la mine ca o intreb prea multe. Cand i-am zis ca daca ar fi scris in anunt nu mai puneam atatea intrebari a inchis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eu as zice ca e mai mult teapa. Azi am sunat, am stabilit ora si am aflat tariful (100 fin. sau 150h, totul protejat), am ajuns la ora stabilita si am sunat... De aici incepe teapa - a intrat casuta vocala cam 10-15 min dupa care hai ca suna, si raspunde, dar se intrerupe dupa 5 secunde. Urmatoarea jumatate de ora a intrat doar casuta vocala iar cand a sunat... nu a mai raspuns. Nici mesaj nici apel, nimic. Concluzia... din punctul meu de vedere cel putin nesimtita. Poate la voi iese bine. Bafta. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

mai are un topic mort aici http://ddcforum.com/index.php?/forums/topic/6090-elly-uniri-0730675340/&_fromLogin=1 dar am identificat-o si sunt aproape sigur ca am vizitat-o in D.Taberei.

numere folosite 0733582566  0730675340

Vestea buna este ca a revenit in Bucurestii noi, nu are anunt dar si-a deschis topic la concurenta.

numar nou 0724611866

Hello, eu sunt Elly, 36 ani, 1.73 inaltime, 58-59 kg, o blonda cu parul scurt, sunt o persoana educata, cu simtul umorului.

Te astept la mine sa petrecem clipe de calitate impreuna. Iti ofer servicii de companie intima.   

 - sex oral protejat/neprotejat in functie de igena( aici nu ma refer doar sa o clatesti la mine repede).                                               - sex normal doar protejat, finalizare corporala, 69, sex intre sani,  diferite pozitii.

Imi place sa lucrez pe baza de programare, pe putem auzi la telefon, whatapp sau mesaj privat aici. 

  150 lei - pentru o finalizare, 200 lei - pe parcursul unei ore.

image.png.f3c59ce534be5c6e892d81868208db38.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to ElyDea Bucurestii Noi 0724611866

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...